0 oy
379 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (187 puan) tarafından

image

bata 1 gün var hamile kısmında  sordum ama cevaplayan olmadı 

6 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından

Ben bilmiyorum ama şu an adetim 2 gün geçti bel ağrısı adet ağrısı gibi ağrısı beyaz akıntı mide yanması belirtilerim bunlar umarım sen de bende hamileyzdir <3 Bende duymuştum o beyaz küçük şeyleri süt kabarcığı diyorlar inşallah hamilesindir 

(187 puan) tarafından
İnşallah ikimizde  gebeyizdir
(389 puan) tarafından
Güzel haberlerini bekliyorum canım inşallah hamileyim diye post acarsın
(187 puan) tarafından
İnşallah herkese nasip.etsin ❤
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kahverengi genişlemişse olabilir
0 oy
tarafından
Test yap varsa çıkar
0 oy
tarafından
Canım bence hamilesin çünkü ben evlendikten sonra bir kez adet oldum diğer ay adetime bir hafta varken gogsumun kahverengi yerinde o beyaz kicuk şeylerden çıktı 3-4 tane eşime dedimki bak gör ben kesin hamileyim dedim internette yazıyor ki o küçük sivilce gibi şeyler yağ bezeleri göğüslerde süt üretimi başlamaya çalışacağı için yağlanma oluyormuş internette bunu görünce çok sevinmiştim ki benim tek belirtim buydu burdan anlamistim ben hamile olduğumu istiyorsan rabbim hayirlisindan gönlüne göre olanı versin inşallah sağlıkla sıhhatle olur inşallah senin adına mutlu oldum hadi hayırlısı kız bak heyecanlandım şimdi dogumumdan sonra nerde hamile duysam doğum yapan görsem duygusala bağlayıp ağlıyorum ağlamadan şu posttan çıkayım 
tarafından
Bide erken gebelikte testleri var eczanede adetin gelmese bile hemen gösteriyor 25 TL falan sanırım biraz pahalı ama bu heyecana mutluluğa değer
(187 puan) tarafından
Reglime 1 gün var abla cikmazsa oburunde
tarafından
Diğerinde de çıkar bence diğerini dene o zaman çıkar normal testtede
0 oy
tarafından
Benimde var hemde 3 aydır falan ama ben hamile değilim hemde öyle 3 4 tane değil 6 7 tane var ikisinde de hemde 
0 oy
tarafından
Ben hiç bir geneligimde erken gebelik belirtisi yaşamadım canım iki kız doğurdum ikisindede işte göğüste hassasiyet göbekte kahverengi çizgi belirmesi falan neredeyse 3 4 ay i buldu kişiden kişiye değişiyor bu belirtiler sende farklı bende farklı bi başkasında ise çok daha farklı oluyor adet olmamak gebeliğin ilk belirtisi zaten adetini bekle üç gün geçince bir test yap zaten 10 gün geçince adetin bebek 1 aylık olmuş demektir idrarda kesin çıkar allah gönlüne göre versin inşallah gebe kalırsın sende 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 580 göst.
0 oy
2 cevap 31 göst.
0 oy
1 cevap 257 göst.

377,257 soru

11,289,783 cevap

34,701 kullanıcı

...