0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok sinirlendim dün sevgilisinden ayrıldı 1 Ay önce dün başka bir kızla tanıştı olumsuz olmuş beğenmemis kızı her neyse dün diyor ben çok kotuyum bende dedim acele ettin bi zaman ver kendine kaynım bana dedıkı yenge kızla mı yattım kızla mı birlikte oldum o an ağzına cakacaktim bir tane eşimede demedim dünden beri kendimi yiyorum sinirden sizce ne yapmalıyım 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,617 puan) tarafından
Ne kötü Bi diyalog iziim verme senle böyle konuşmasına konuş benimle Bidaha bu tarz şeyler konuşma de
tarafından
Haklısın ama o an neye ugradıgımı şaşırdım birsey diyemedim normalde asla bu şekil izin vermem ama o an ne oldu bilemedim
-Reklam-
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım sen konuşup derdini falan sorma üslubu çok yanlış ve bunu anlamayacak kadar cahil eşine söylesen ne olur bilemem ama uzak dur sen onun arkadaşı sırdaşı olamazsın bunu bil uzak dur bir mesaj da olabilir bu konuyu direk olarak oraya bağlıyor sen fırsat verme o geldiğinde yanında çok durma işim var de eğer anlatmak isterse kafam çok dolu sonra konuşuruz de 
(4,889 puan) tarafından
Ohaa dedim cidden. Adına gerçekten üzülmüş ve korkmustum kiii taa ki nişanı attım dedikten sonra bi rahatladım.  Bu nasıl bir mezhep genisligidir mide bulandırıcı. Rabbim iyilerle karşılaştırsn
tarafından
Oha ya Allah bildiği gibi yapsın bu tarz insanlari
(4,698 puan) tarafından
Ben o zaman 20 yaşındaydım oda 19 yaşındaydı beni yıkan nişanlımın cahil çocuk birşey olmaz değişi oldu aileme bile yansitmadim çünkü babam yoktu erkek kardeşim askerdi evde 3 kız kardeş birde annem kalıyorduk
(1,494 puan) tarafından
Allah im beterinden saklasın canım.
(4,698 puan) tarafından
Nişanlım küçük değildi 28 yaşında karakteri oturmuş biriydi ama yanlış bir hayat biçimi varmış iyiki o olay başıma gelmiş diyorum ya evlenip 2 çocuktan sonra böyle birşey yaşasaydım çok şükür Allah'ıma
+1 oy
(8,082 puan) tarafından
Bu tarz kelimeler bazı insanların diline pelesenk olmuş durumda yani seninle ilgisi yok canım karakterden yada şöyle ki karaktersizlikten kullanılan cümleler. Eşine söyle uyarsın yada sen sert çık birdaha ki aynı cümlede 
tarafından
Eşim iki gündür aşırı agresif birsey soramıyorum ki adama neden sinirlisin diyorum yok bişey diyor o yuzden dün gce soyliyicektim ne tepki vereceğini kestiremedigim için birsey soylemedim
0 oy
tarafından
Karşındaki kim olursa olsun son derece seviyesiz bir Insan, ne yapabilirsin ki. O ne dersen de yada kim ne derse desin asla yaptığı zevzekligi anlamayacaktır. Ben olsam iletişim  kurarken hep mesafe bırakırım. 
tarafından
Haklısın eşime dıyıcektım kardesın bu şekil konuştu eşimde iki gündür sinirli neye sinirlisin diyorum birsey yok diyor dedım en iyisi söylememek
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Cok gereksiz ve bel alti konusmus
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(392 puan) tarafından
Biriyle ilişkiye girmek o kadar basit bir olay ki artık utanmadan heryerde konuşulacak bir muhabbet konusu. Yazik ne hallere düştük. Bir gencin yengesine bahsettiği şeye bak. Yüz verme canım. Sorma bisey
tarafından
Haklısın. Canım bu saatten sonra gitmemeye calisicam zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 505 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 880 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu