0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından

image

çocuğuma çirkin diyenler şuan boğasım geldi :@ 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yazları fındık tütün için 20dk kadar uzaklıkta olan köyümüze gider 3 ay kadar kalırdık. Halalar komşular felan olurdu. Dükkanımız vardı babamı her gün göremezdim ona çok  da düşkünümdür. Bana hep derdiler baban sarı bi kadınla geziyor cicı anne alacakmis sana felan diye annem de orda oysa neyse ki babam kesinlikle öyle bir adam değil annem de öyle şeylerı takan bi kadın değil ama simdi düşünüyorum da ne kadar kötü bişey 33 yaşındayım bunu ben hatırlıyorum yani. Şükürler olsun annem babam iyiki benm annem babam. İkiside kötülük olmasın diye hep ezilmisler şimdiye kadar. 
(249 puan) tarafından
O kadar boş konuşan lüzumsuz insanlar var ki birinden kaçsan diğerine yakalaniyon maalesef bizim zamanımızda gerçekten insanlar daha da cahildi ağzından çıkanı kulağı duymazdı
tarafından
Öyle ben çok düşünüyorum galiba. Bu tür gerçekten çok siddet gördüğümü düşünüyorum. Babaanne dede birliktik bişey alsak annem onları bildiği için gösterme derdi. Eşim diyor yokluk gördük diye de diyorum biz varlık içinde neler gördük. Bence yok olması daha hafif. Oysa dedem babaannem sever bizi dedem çok iyi adamdı rahmetli biraz cimri idi ama gözü getirmezdi biz iyi yeni giyinelim. Allah herkese merhamet versin. Eşim bi kez 11 aylık bebeğim iz var ona ee kizarım felan yaptı dedim evet sen şaka yapıyorsun ben anlıyorum ama o bebek anlamıyor sen ne yaparsan o onu yaşıyor.
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Cirkin sey demek aslinda dogru segil Allahın gücüne gider derler çunki Allahın yarattifi hersey guzeldir
(249 puan) tarafından
Yani bencede öyle ama millet bunu marifet gibi kullanıyor eminim burda da kullananlar vardır
0 oy
(488 puan) tarafından
Çocuğum doğduğundan beri herkes çirkin diyo. Ay gerçekten artık zoruma gidiyo. Neymiş nazar değmesin diyemis. İnsan nasıl kıyar severken çirkin demeye
(249 puan) tarafından
Bence onların kalpleri çirkin
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Babamda küçükken beni sinir etmek için seni çöpten aldık demişti hala aklimdadır çok aglamistm :( 
(1,238 puan) tarafından
Ayyy bana da öyle diyorlardı:)))
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Peygamberimizin de bununla ilgili sözünü okudum. Çocuklarınıza çirkin gibi kelimeler kullanarak sevmeyiniz. Allah onları en güzel ve en kusursuz sekilde yaratandır diye. Güzel cocuğum evladım rabbim ne güzel yaratmış diye sevmek gerekirmiş.
0 oy
(359 puan) tarafından
Evet cirkin demek cok yanlis nazar degmesin diyeymis ama nazar icin masaallah subhanallah la guvvete illa billah demek varken cirkin demeyi seciyoruz cirkin ne ki nazardan koruyacak
0 oy
(148 puan) tarafından
Bende çok sınır oluyorum nazar değmesin diye denilmesine bile 
0 oy
tarafından
Banada çok derdi annem babam seni çöpte bulduk falan hiç takmazdim bile 
0 oy
tarafından
Ayyy sorma kız ben kardeşime senin annen ayşe kapıya bıraktılar bizde seni aldık derdim aglardı daha küçüktük ama çok kavga ederdik şimdi çok üzülüyorum niye aglattım diye
0 oy
(17,649 puan) tarafından
:D şuan öğrendimmmmmm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 170 göst.
0 oy
5 cevap 156 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.

378,169 soru

11,318,436 cevap

34,765 kullanıcı

...