0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (1,517 puan) tarafından
Kızlar sizinde eşiniz böyle mi? 

Ya bir çay içemiyorum rahat. Çocuk durmuyor çocuk burda çocuk ağlıyor yemek bile yiyemiyorum doğru dürüst hiç anlayışlı değil. 

Az önce sinir krizi geçirdim ben çay içiyorum oğlum ağır bir oyuncağı var onu almış düşürmüş çenesine değdi ağlıyordu. Eşim yok senin suçun dikkat etmiyorsun. 

Dedim görmüyor musun çay içiyorum robot mu sandın beni sende buradasın. 

Kızıyor beyefendi çocuk ağlıyor laf yetiştiriyorsun diye. 

Aysss son zamanlarda sinirlerim bozuldu ya anlayışlıktan dolayı. 

Geçende tlfnla konuşuyordum yok eymenide al.yanina durmuyor . Telefonla konuşuyoruz diye tabir alır sinir oldum yeter artık anlayış biraz dedim. 

Sizin eşlerde böyle mi ya.

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazen benimkide cins cins konusuyo dedim tek benim cocugum mu sen ne ise yariyon surekli ben ilgileniyorum kucagina alamiyon mu 2 dk dedim sustu
tarafından
Arada bizimki de öyle de susmuyorum lafimi söylüyorum senin durum icin de bende oturuyorum sen de biraz da sen bak de :)
(1,517 puan) tarafından
:D dilimde tüy bitti kız :D ne yapim
tarafından
Amaannnn de geç o zman :)
(1,517 puan) tarafından
:D en iyi yöntem de bazen sinir bozuluyor işte. Sinirden ağladım ya . Geldi özür diledi sarıldı haklısın dedi. Bakalım arlanicak mi
tarafından
Yok kız gene aynı oluyorlar benimkide öyle arada n bi hafta geçti seni suçlamıyorum diye basladi ;)
-Reklam-
+1 oy
(3,204 puan) tarafından

Çocuğuna bakıcı değilim ben anneyim ve ondan da önce eşim, kadınım, insanım! 

Bi ara buna benzer bişey oldu. Bebeğinin ne huyunu biliyorsun dedim. Yani nasıl güler,neyden hoşlanır, burnu mu kaşınıyor, hangi hareketi ne demek hiç biliyor musun. Yarın büyüyünce hangi hatıralarını anlatacaksın ona? Baba ben bebekken nasıldım neler yapardım dese ne anlatabileceksin? Allah gecinden versin iki gün sonra ölsen bebeğinle ne kadar anı biriktirdin? Dağ gibi baba olmak kolay mı vs. Bişey demedi. Sonraki günlerde uzun uzun ilgilendi:)bizde suçu başkasına atıp vicdan rahatlatmak spor gibi bişey. Arada yapıyor ama çocuğu verip işimi yapıyorum. Mesela bi yere gidilecek. Hazır mısın diyor. Çocukla ilgilenirsen hazırlanabilirim diyorum. Hatrlatmazsan asla yapmıyorlar maalesef. 

(1,012 puan) tarafından
Evet erkekleri bazen yönlendirmek gerekiyor kafa yapısından galiba bu birazda bilemiyorum
(1,517 puan) tarafından
Gerçekten geç anlıyorlar :) :D kafa basmıyor bazen niye .
(1,012 puan) tarafından
Kafa saman dolu bence ondan lmhkader :)
(1,012 puan) tarafından
Ayseayse bence kaderimiz güzel doğuyoruz ama erkeklere boyun egmek empoze edildiği için hep bize böyle oluyor
(1,517 puan) tarafından
Ayy çok şükür bn boyun eğemiyorum.kaldiramiyorum.erkek hakimiyetini daima.empati ve anlayış bekliyorum bu yüzden hep kavga ederim çok şükür mücadelem baya baya düzelme oluyor onda . Bu. çocuk meselesinde sadece yol.kat ilerleyemedim
+1 oy
(10,397 puan) tarafından
Benimkide aynısı bi kere bu Düştü çocuk demediği laf kalmadı 
(1,517 puan) tarafından
Sende cevabını ver vllha söyle robot değilim ben her dk.cocukla.nsl ilgileniyim ne yemek.yiyeceksin bu ev nsl temizleniyor bnde insanım yeter .
(10,397 puan) tarafından
Işte bazen söyleyemiyorsun cnm
(1,517 puan) tarafından
Bn söylüyorum vllha tersliyorum yoksa anliyacagi yok
+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Hepsi aynı canm çocuk gülüp oynayınca iyi ağlayınca bakamıyonn niye ağlıyo bu çocuk olur. Ama demiyorkar ki kadının elinde mi sanki bilerek çocuğu ağlatsın.. Çok bilmişlik yaparlar sunu yap bunu yap sanki biz doğru ne bilmiyoruz. 
(1,517 puan) tarafından
Aynen öyle wllha
(2,678 puan) tarafından
O yüzden artık kulak asmayı bıraktım canm Bn
+1 oy
tarafından
En sinir olduğum şey bunlar gerçekten bu çocuk benim yanımda düşsün ben kötü anneyim bir gör sanki ben duvardan duvara vurdum yavrumu onun yanında düşsün ee çocuk bu düşe kalka büyüyecek boğuveresim geliyor bazen
(1,517 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yok sağolsun benimki gel kızım anneni biraz rahat bırak der kendi oynar uyutur yedirir giydirir sağolsun akşama kadar ben akşam o bakıyor güzelce konuş zorlandığını yorulduğunu görsün belki yardım eder
(1,517 puan) tarafından
Ayyy diyorum 5 dk.empati kurur sonra yine aynı . Eşim çok.aciz üşengeç liginden hep
(2,323 puan) tarafından
İşin zor o zaman
(1,517 puan) tarafından
Onuda düzelticem inadım inat zmnla görürüz :D diğerleri düzeldi inşallah sıra bunda
(2,323 puan) tarafından
Hadi inşallah kız afferim :)
(1,517 puan) tarafından
:D :D .  :D
0 oy
(351 puan) tarafından
Arkadaşımın temizlik yaparken camı açtıgı için dayak yediğini biliyorum bebeği üşütüp hasta ediceksin diye. Allah akıl fikir versin böyle adamlara. Annesi kadar kim düşünür çocuğu istisna anneler var tabii. 
(1,517 puan) tarafından
Ayy o ne saçmalık o elini alıp kırmak var böylelerinin. Böyle birşey de değil laf atsa . Beynin yokmu temiz hava arada havalanması lzm yoksa hastalık olur der rezil ederim. Şu bilmişlik yapmazlar mi . Birşey bildikleride yok
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hakkini yemiyim bizimki bakar canm ya..bazn bn de bunaliyorum oturcam dinlencm diyorum o aliyo gezdryo oyun oynuyo..bizim de bi nefes almaya ihtiyacimz var yanu
(1,517 puan) tarafından
Ayyy nerde bizimki en fazla taş çatlasa 10 dk .
(3,901 puan) tarafından
10 dk senin neyine yetcek ya..ne kadar anlayissizlar ya..baksa bi yarım saat bile sana nasil iyi gelir
(1,517 puan) tarafından
Çok hasta olursam saatlerce bakar ancak :) onun dışında hayır .
(3,901 puan) tarafından
Keyif için bakmiyo belli..hasta numarasi yap arada sende:)))
(1,517 puan) tarafından
:D çok yorulursam öyle yapicam yada son zamanlarda yapayım da. Bari alışsın çocukla ilgilenmeye :D bizimkide gerci aşırı yaramaz. Bir bebik bela ohh olur ona
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Valla ben veriyorum eşimin kucağına yavrumun gıkı çıksa eşime kızıyorum direk,butun gün gül gibi bakıyorum bide çocuk için bana laf diyemez yani 
(1,517 puan) tarafından
:D bnmki haklısın der tersleyip rezil edince sonra yine aynı acizliginden tembelliğinden
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Sağolsun eşim yardım eder cnm çalışıyorum eve geliyorum yemek temizlik sonra uyuyorum biraz o sırada oyalıyor sadece çocuk senin sorumluluğunda değil ki o da sorumlu yani 
(1,517 puan) tarafından
Ayyy işte onun bahanesi var bn çok.yorgunum. işim çok ağır yok. tüm gün ölüyorum ztn . Filan
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Başta böyleydi de benimki de sonradan düzeldi yonttum iyi bı odunu :)
(1,517 puan) tarafından
Sırrıni söyle ya bnde :D isterim. Ayy dilimde tüy bitti beyin aynı devam
(1,012 puan) tarafından
Hep üste çıktım haksz bile olsam inanır mısın ilk altı ay hep üste çıktım bı tarafım sıkışınca da ağladım zirladim sonra kıyamadı tabi bana haklısın cok yoruluyon falan demeyr başladı o kizdikca üste çık valla anlamiyolar başka türlüsünü
(1,517 puan) tarafından
:D işte bende de o yapı var Ahahah bnde hep üste çıkarım deli oluyor. Haksızda olsan bir kerede de haksizim özür dilerim hayır diyorum hakliyken diyorum. :) :d
0 oy
(591 puan) tarafından
İnann aynı sıkıntıları bende yaşıyorum canım bende sureklı kavga ediyorum bu konu yuzunde sevmeye gelince seviyorsunuz bakmaya gelince kimse bakmıyor hatta az once kavga ettim dedim cocuk uyumuyo duşa girmem lazım sabaha girersin dıyo ya sabah kendi iste oluyo ben cocugu tek bırakıp nasıl gıreceksem sanki bazen evlendıgıme cok pişman oluyorum sahsen artık psikolojim bozuldu resmen 
(591 puan) tarafından
Bizi strese sokarlar sutumuz olmaz cocuk ac kalır o bile bizim sucumuz olur anlamıyorlar ki annenınde dinlenmeye ihtıyacı var huzurlu Bi kafaya ihtiyacı var
(1,517 puan) tarafından
Ztn hep.kadin ne olsa kadın bunların istekleri beklentileri suçlamalari.hic bitmez ki hep yalandan kadın kadın
(591 puan) tarafından
Aynen oyle ya artık kendimi evin kölesi gibi  hissediyorum resmen boyle yaparak sogukluk sokuyorlar araya haberleri yok
(1,517 puan) tarafından
Bnde ona göre tepki veriyorum arada patlıyorum
(591 puan) tarafından
Valla yarın yemek falan yok kendi yemegını kendi yapacaksın dedim ben dedim hayatımı yasayacagım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim esim ilgilenir ama verem eder beni☺ yok niye puturlu yediriyon niye corba veriyon ek gida kabus oldu bana esimin yuzunden banyo yaparken ayri bi dert hasta edecen cocugu nebilm me dun emekliyordu ilk defa dustu halbuki cocuga kendisi bakiyordu kafasini vurdu hemen bana suc atti sen cagirdin diye bakarken vurdu kafasini diyo☺☺
(1,517 puan) tarafından
:D seninki fzla.ilgiden vit vitci ayy buda çekilmiyor bunlarin arasi yok bunedir :D
(4,237 puan) tarafından
Yok valla arasi gercekten deli ediyor beni sanki 10 tane cocuk yetistirmis gibi cok bilmis tavirlari
(1,517 puan) tarafından
:D :D sende de al.al al sen bak.o.zmn çok biliyorsan . onlar sadece komut vermeyi biliyor :D
(4,237 puan) tarafından
Cocuk bakmayi gorundugu kadar kolay saniyorlar iste aynen en iyi yaptiklari sey zaten sunu yap bunu yap
(1,517 puan) tarafından
:D :D hey gidi hey hey :D biraz dha akıl ver yarabbim bu erkeklere

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 532 göst.
25 Kasım 2019 Aile kategorisinde Bir umut (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 359 göst.
0 oy
12 cevap 300 göst.
0 oy
7 cevap 180 göst.