0 oy
546 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
Kzlar bebegim 3 gun sonra 1 aylık olacak bu zaman kadar hep sagıp verdim hastanede biberona alisti snra kasıkla sütü vermeye calistim olmadı memeye alissin dedim aglaya aglaya emzirdim gogus uclarm yara oldugu halde yine olmadi gogus pompasi aldm sagarak verdim yetmedigi zaman mama veriyrdm su 1 haftadr sütümde azalma var psikolojik olarak cöktüm uykusuzluk etraftakilerin aman emzir devamli emzir demesinden bende biliyorum emzirmem gerektigini ama olmuyo yok  napabilirim aman mama verme sakın mama ile buyumesin diye basimin etini yediler bitirdiler sinirden agliyorum  hergun nerdeyse cok doldum buraya yazmak istedim benim gibi olanlarada allah sabir versin

6 Cevaplar

0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bence kimseyle gorusme birazda annenin yanina git veya o gelsin sana biraz yardmci olur uyursun. Cunku uykusuzlukta sütün kesilmesine azalmasina bir sebep. 
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İİnsanlardan uzak  dur biraz ve sütün için düzenli uyku uyu incir çok güzel süt yapıyor ondan ye canım 
0 oy
tarafından
Bu çok bilmiş insanlar veba gibi yayılıyorlar gerçekten. En iyi ben bilirimcilerden gına geldi. Biraz uzaklaşmaya çalış onlardan bi gözün görmesin bi kulağın duymasın. Moralini yüksek tutmaya çalış. Böl bol süt yapan şeyler yemeye çalış biliyorum bize demesi kolay ama yine de bebeğin için dikkat etmelisin. ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH 
0 oy
(887 puan) tarafından
Cnm bnm bebegim ykrmi alti gun yatti biberona alisti eve gelince cirpindim resmen gogsumu alistirmk icin  on gun sagip vermeye devam ettim sutumun azaldigini bnde farkediykdum ana pes etmedim vee sonunda alisti  goguslerim catlamaya basladi basla yagi cok cok iyi geliyo sagarak ck kisa surede sut gidiyormus goguslerini iyilestirip tekrar denemenni tavsiye edrim biliyorum cok cok liyor insan emzir denmesinden ama emzirmelisin hem bebegin icin hemde kndin icin buyuk  kolaylik
0 oy
(797 puan) tarafından
Canım yaradan dolayı bende sagdim birgün sagdim hiç olmuyr gözümü yumdum yara memeyi verdim öyle emzirdim canım yana bgn 39gun yeni yeni iyileşiyor sagmalayla olmuyr canım memeyi alırsa gözünü kapat dışını sık ver emsin
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Evet canım Allah yardımcın olsun keşke biberon değil ilk başta şırınga ile verseydin bnimde sütüm gelmedi mamayı şırımga ile vermemi söyledi hemşire biberona alışır yoksa demişti. Ama pes etme kısa süreli de emse sürekli emzirmeye çalış inşallah göğüsüne alışır emzirememek çok kötü

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 670 göst.