0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (899 puan) tarafından
Kızlar bir buçuk yıllık evliyim.birlik oturuyorum kaynanam bana Insan eşinden gizli eşinin cebine girmez böyle kadının hakkı boşamaktır diye sözde bana nasihatte bulundu ama ben kaynanamı 3 kere gizli gizli eşini yoklayıp sonra gizlice eşinin cebinden para alırken gördüm.kisacasi söylediği ile yaptığı bir değil.benim de iki tane çeyreğim çalındı odamdan ve üstelik eşiminde bir miktar parası vardı odamızda sakladigimiz o paradan da alınmış.sizce bu altınlarımı ve parayı kaynanam mi aldı.cildiricam artık resmen hırsız bir insanla aynı evi paylasiyorum bana  bir akıl verin onun olup olmadığını öğrenmenin bir yolu olmalı 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gözünle görsen gözünü üç kere kapat aç belki halissunasyon goruyorsundur der hak peygamber o yüzden gözünle görmeden  suizanda bulunma ya oturup doğruca konuşacaksın yada gidenin peşini bırakacaksın nasipten çıkana ne yaparsan yap çare bulamazsın canım boşuna kalbini karartma kocasının cebinden  para alması ile altın çalmak bir değil 
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bişe diyemiommm olabilir
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Yok artik gelininin oglunun parasini mi calacak koskoca kadin :O tovbeler olsun ben yakistiramadim bilemem
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gözünle de görsen malesef ortalık karışır dile getirirsen

En iyisi bankaya atın eşine de çitlat hafidren
0 oy
tarafından
Dediğimi dinle ama yaptığımı yapma der gibi olmuş 

Yazık ya valla pes ne cesaret alır odana sokma girmesine engel ol 

Aldığını nasıl anlarsın Allah tuzak kuranlara tuzak hazırlar onlarda tuzaklarında bocalar lafı geldi aklıma 

Allah ıslah etsin 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Polis cagrcam benm param altinim calnms gelip parmak izi alsnlar die konus evde ciddi konus ama eger oysa illaki bi yuzunden bile anlarsn korkar belkk
0 oy
(544 puan) tarafından
Yok artık bu kadar da olmaz canım 
0 oy
tarafından
Odanın kapısını kilitli tut sende 
0 oy
(790 puan) tarafından
Cnm altin calindi para gitti polise sikayet edin kimse ciksin ortaya gozunle gormedn bsy deme ama ben şikayet etcm kimse ciksin de illaki bisylr ortaya cikar cok ayip gunah sende kotu olmamas olrsn hem
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bn olsam eşime söylerim oha yani hırsızlık bildiğin rezillik ya nsl.olur çalınır aynı evde. Sürekli laf sokarım kaynanama derim ki ayy insan eve gerek birşey bırakmıyacak kitli dolap.yaptir wllha ciddiyim . Kilitli sağlam birşey al. Bn olsam termal kamera ne yapar ne eder alırım.  Gizliden sokar yanına süsleme bırakırım . 
0 oy
tarafından
Onu korkutacak şeyler söyle hal ve hareketlerini izle banada kaynanan almış gibi geliyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 309 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
0 oy
36 cevap 928 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde Tompislerim (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.

379,853 soru