0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
Temizliğe kadın alıyor musunuz kızlar 

12 Cevaplar

+4 oy
(1,597 puan) tarafından
Temizlikçi kadına vericeyim parayı cebime koyar ondan bile güzel temizlerim)))
(2,067 puan) tarafından
Hahahah kesinlikle  canimmm
tarafından
+++++++++
(855 puan) tarafından
Senin görüşün canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben alıyorum canım
0 oy
tarafından
Ben alıyordum şu süreçte almıyorum artık komşum korona oldu gelen kadın koronaymış ben cesaret edemedşm artik 
0 oy
tarafından
Cevremde istisnasiz tüm arkadaşlarımın başına hırsızlık geldigi yada bu temizlik yapan kadınların absürt davranışlarını duyduğum için almiyorum.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Evlenirken çeyiz zamanı almıştık haram zıkkım olsun aldıkları para evde kahve içip hiç birşey yapmadan bırakıp gitmişler ben yoktum başlarında. O yüzden almam kimse benim kadar incesini düşünmez çünkü 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çalıştığım halde almıyorum evet belki güzel temizleyebilir ama ben takintiliyim kendi temizledigim gibi içime sinmez 
0 oy
(3,836 puan) tarafından

bi gelse evi temizlese efsane olur.  amaaaaa ben beğenmem kimsenin temizliğini. takintili oldum :D

0 oy
tarafından
Benim evime temizlikçi gelse adım çıkar :/ adım cıkacagına canım çıksın napim bacım keşke gelse arada 
(855 puan) tarafından
Niye kız
tarafından
Gencecik kadın sın derler sen yapamıyor musun derler derlerde derler
(855 puan) tarafından
Ne alaka ya imkanın varsa alırsın eşin müsade ettikten sonra
0 oy
(161 puan) tarafından
Valla oturduğum sitede apartman görevlisi ablamız var onu çağırıyorum Evim dubleks 8 aylık hamileyim coo zor oluyor temizlemesi anca günlük hayatımı sürdürecek isleri yapabiliyorum detaya o geliyor 
0 oy
(586 puan) tarafından
Ev hanımı olduğum için almam kendi işimi kendim yaparım bebegim var kizim uyudukca yapiyorum islerimi ama çalışsaydım alırdım belki çünkü zor olurdu 
0 oy
tarafından
Çalışırken alıyordum su an evdeyim ücretsiz iznim 2 ay sonra bitecek çalışmaya başlayacağım o zaman yine alırım iyi oluyor tertemiz yapıp gidiyorlar maddi imkan varsa kendini yormanin bi manası yok bence
(855 puan) tarafından
Bencede bende 2 kez alıyorum haftada
tarafından
O kadar sık almıyorum ben canim ayda bir kez aliyorum dip temel yaptırıyorum her yeri kendim üstten süpürge tutup silerim diğer zamanlar
(855 puan) tarafından
Anladım canım :)
0 oy
tarafından
Alacaktım hamileyim diye ama güvenemedim bu hastalıktan dolayi, annem gelecek yardıma bana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 261 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 381 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 122 göst.