0 oy
377 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2 aylikken kalca ultrasonunda bisey cikmadi kalca cikikligi icin simdi bakiyorum bacaginin birinde 1 bogum var digerinde yok. Aslinda çıkıyor ama bazen ve silik bi sekilde sonradan olurmu cokta fikkat ediyprum kundak felan yapmadim hic tutus pozisyonu olsun olmus olabilirmi sonradan basina gelen oldumu hastaneyede cidden goturemem hastaneler uzak otobuse binemem tiklim tiklim taksiyede para yok adam akilli sastim ne yapcagimi fiikir verin kizlar 

7 Cevaplar

0 oy
(477 puan) tarafından
Canm yazı olarak bor sey diyemem  normal de olabilir ama biri  daha toplu biri zayif olabilir de  en doğrusunu doktora götürdüğünde  sor muhakkak
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İnsan vücudunda ki cift olan organlar arasında boyut farkı oluyor.Doktora sorun
0 oy
(333 puan) tarafından
1 bogum derken ne demek istediğini anlamadım canım 
0 oy
(189 puan) tarafından
İki bacagi i esitle topuklarini birlestir ama cok sikma bebege zarar verrsn haffcce yap iki ayagi esit degilse eger kalca cikikligi vardr 
0 oy
(201 puan) tarafından
İki bacakta boğum ve çizgi eşitsizliği varsa ve iki bacağı birleştirip dizleri karna doğru yaklaştır sonra yanlara doğru aynı anda aç eğer biri açılıp biri takılır açılmıyor gibi olursa kalça çıktığı olabilir 
0 oy
(582 puan) tarafından
Beni yanlış anlama ama nacizane fikrimi soylucem sadece.

Bizim sana söyleyeceğimiz herşeyin önüne  duvar örmüşsün nasıl yardımcı olalım.  Burdan sana şöyle bak şöyle yap desekte ne kadar dediğimize guvenceksin  ki doktor görmeden. 

Esin bir şekilde doktora götürsün zor birşey değil üniversite hastanesine falan gidin özele gidemiyorsanız. Bu yargılamak değil Allah korusun bisi varsa önceden önlem alinsin.
0 oy
tarafından
Sanmıyorum canm 5 aylık kızımin da arkadan bakınca bacak boğumları eşit değil çıkıklik da yok şükür  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 346 göst.
18 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 414 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...