0 oy
1,016 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çocuk yap dediler

image

6 Cevaplar

+1 oy
(581 puan) tarafından
Ay şu görüntü belkide en güzel görüntüdur. Kaka yapmakta zorluk çeken bir bebek için hatta.❤
(581 puan) tarafından
Geldi hayatım eşim :)
tarafından
gozun aydim canim benim kiz burda ne isin var adamin yaninda dursana ozlemedin mi
(581 puan) tarafından
Şimdi girdim :)
Özledim de biraz trip atıyorum minik bi hata yaptı aklı başına gelsin. Geziyorum şimdi oğlum arkadaşlarım falan fırsat bu firsat aksam barisirim :)
tarafından
helal kiz anlayana kadar yüz verme benimki daha ortada yok bakalim ne olacak bizimki bugunde kendini gelip affettirmezse zaten bayram sonu dilekceyi vericem mesaj attim ne yapar bilmem gitti sabah tatile gelmez heralde
(581 puan) tarafından
Yok aşkım çoktan anladı hatasını bana bişi yapmadı kendi ile alakali àma hoşuma gitmedi. Benim amaç başka :)  inşallah seninki de anlar. Yaptığı çok yanlış
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Evlendik iyi halt yedik.. o yetmemiş gibi birde çocuk yaptık üzerine tüy diktiik.. :D 
tarafından
sirf cocuk icin evlenilir dunyadin tadi tuzu bunlar ya :)
(1,254 puan) tarafından
Aynen canim katiliyorum)
(3,187 puan) tarafından
:D iyi bayramlar hanımlar.. Allah eşimiz ile evlatlarımız ile nice güzel bayramlar görmeyi nasip etsin
tarafından
ama yok ki esim bizi birakip tatile gitti
(3,187 puan) tarafından
Kiyamam.. ömür boyu daha çok bayramlariniz olurrr.  :)
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Aboooo minnaccık totişiyle nasıl çıkarmış o kadar bıcırık ☺☺☺
0 oy
(1,219 puan) tarafından

:D:D doğruyu demişler ama..

Iyki doğurmuşum cnm rabbim yokluklarini göstermesin bende çok temizledim günde iki kere banyo yaptirdigimi biliyorum sıkıntı yok cnm onlar iyi olsun yeter <3

0 oy
(332 puan) tarafından

:) :) bencede çok ta güzel olmuş <3

0 oy
(10,411 puan) tarafından

Hahahahah ay bu resimi gördümde anılarım canlandı bi an benim büyük oğlum böyle yapardı her seferinde zıbınını atardım.bi sefer tam altını silerken 2 ayağını tutup kaldırdı o esnada gaz çıkarmazmı ee tabi gazla birlikte kakasınıda yaptı tabi o kakası benim suratım geldi üstüm başım kaka içinde öyleki gözlerimi açamıyodum o denli :D:D

tarafından
Bana niye tanıdık geliyorsun çözemedim harbi den bak sanki seni tanıyormuşum gibi kız :D
(10,411 puan) tarafından
Öylemi geliyo nerde oturuyosun dünya küçük belkide tanışıyoruzdur
tarafından
Bn Ankara dayım cnm afyonla ilgin fln var mı
(10,411 puan) tarafından
Afyonla hiç alakam yok canım ben istanbuldayım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 223 göst.
0 oy
9 cevap 359 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 556 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...