0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (3,375 puan) tarafından

Bence yerinde bi uygulama butun belediyeler yapmali siz ne dusunuyordunuz

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ülkelerinde güvenlik sağlandı ise tabi ki neden duruyorlar ki
(3,375 puan) tarafından
Misafir olan onlar degilki resmen biz multeciyiz
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Keşke ulkece böyle bir karar alınsa ama o kararların alındığı şehirde mülteci kalmaz zaten kaçar diğer şehirlere gelirler rahata alisiklar onlar:D

(3,375 puan) tarafından
Dogru dedin cnm onlar suroyeden buraya gecmis insanlar buradan sehirden sehire gecmek cocuk isi
0 oy
tarafından
Okuyamıyorum 
(3,375 puan) tarafından
Suriyelilere daha dogrusu multecilere su fiyatlari 10 kat daha zamli olacakmis cnm
tarafından
Aaaaaaaaaaaaaa :(
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar hep biz faturaların üstünde oynanan ufak tefek oyunlarla onları besledik onlar da ödesin bakalım 10 kat parayı akillanirlar belki. Bir yeri tutarken öbür yeri mahvetmek olmaz. Böyle eşit davranılsın işte. 
tarafından
İyi olmuş kimse de kusura bakmasın. Ben bir buçuk  yıllık evliyim daha parmağımda ki alyansı bozdurmak zorunda kaldım. Maddi zorluklar yüzünden her gün evimin eksiği çığ gibi büyüyüp geliyor. 2,5 ay sonra doğum yapacağım çocuğumun eksikleri var onları bile alamıyorum ama bunlar çok rahat. Destek üstüne destek alıyorlar.
(3,375 puan) tarafından
Aynn oyle kardesim
tarafından
Donsunler memleketlerine ne savaş kaldı ne rejim , Allah hepimizin yardımcısı olsun biz düştük onlar çoğaldı gitti
(3,375 puan) tarafından
Cok afedersin urediler durdular burda
tarafından
Şimdiye kadar hiç kötü konuşmadım hayatları zor şöyle böyle dedim ama aynen de çoğalıp gittiler
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Herkes kendi topraklarına yallahh
(3,375 puan) tarafından
Hahahh yallah yalllah
0 oy
(13,667 puan) tarafından

Valla özel hastaneye ben 29. Haftada geçtim.

Orda Suriyeli kadın yannda başka hastayla knusuyodu ilk haftadan beri özele geliyormuş.
 Bn de 29da anca gecebildim.
Başka da bişey demiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
0 oy
9 cevap 359 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 556 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,013 göst.
3 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...