0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

Bebeginiz icin hangi corbalari alıp veriyorsunuz. Penelope gurme adlı sayfadaki corbalardan anneler cok memnunmus çünkü çocukları severek yiyormuş. Sizlerin de önerebileceği sayfa var mi? 

11 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Post yukarı çıksın :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden hazır corba verıceksın ki evde kendin yap bebegıne tarhana sehrıye bunlar daha saglıklı 
(333 puan) tarafından
Benim almak istediğim corba hazirdan ziyade gurme tarzi corba. Yani bildigimiz gidalarin karisimindan oluşmuş oyle toz seklinde degil o corbalar. Bende onlara benzer bir corba sayfasi varmı diye soruyorum.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kendin niye yapmıyorsun 

Hazır çorba hiç vermem 
(333 puan) tarafından
Benim almak istediğim corba hazirdan ziyade gurme tarzi corba. Yani bildigimiz gidalarin karisimindan oluşmuş oyle toz seklinde degil o corbalar. Bende onlara benzer bir corba sayfasi varmı diye soruyorum.
0 oy
tarafından
Hazır çorba hiç vermem evde kendim yapıyorum hep 
(333 puan) tarafından
Evde corba yapmak için malzemeler ayarlayıp derin dondurucuya kaldırdım. Benim almak istediğim corba hazirdan ziyade gurme tarzi corba. Yani bildigimiz gidalarin karisimindan oluşmuş oyle toz seklinde degil o corbalar. Bende onlara benzer bir corba sayfasi varmı diye soruyorum.
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Post yukari ciksin
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hangi mevsimde hangi sebzeler varsa çorbasını yapıp içine et suyu yada tavuk suyu koyuyorum(kendi yaptığım), yada haşlıyorum o şekilde veriyorum. Şuan brokoli çıktı mesela. Her hafta alıp yediriyorum. 
0 oy
(586 puan) tarafından
Hiç hazır çorba vermedim hep kendim yaptım bazı tavsiyem verme ev yemeklerini yemez sonra 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
senin o gurme tarzı dediğin çorbalarda ne kadar koruyucu madde var bence severek yemesi den ziyade içeriğine bakın 
0 oy
tarafından
Shic bilmiyorum onları. Çünkü hep.kendim.yapip veriyorum 
0 oy
(48,083 puan) tarafından
hic hazir almadim canim evde yapmaya calisiyorum kendimce
(48,083 puan) tarafından
yorumlardan anladim ne demek istedigini onlardan kendin yapmak istiyorsun ama hic denk gelmedi sadece instagramsa gurmeanne var tariflerinde belki vardir canim
0 oy
tarafından
Ben aldım kuzum verdim normaldi karnıbahar ve pancar çorbasını seviyordu kızım yemeklerden tartışılmaya başlayınca bıraktı çünkü tadı yok tuzu yok karnıbahar falan resmen buram buram kokuyor bebe ben set getirmedim kendim tek tek seçtim hep muhallebi falan 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 216 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 1,900 göst.
5 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde İrem Özçelik (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 421 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu

374,569 soru

11,202,403 cevap

34,499 kullanıcı

...