0 oy
1,135 göst.
Aile kategorisinde (317 puan) tarafından
Her annemin evine gittiğim zaman eve gelince benimle konuşmaz yok bebeği götürme yok gitme ailemden baska kimsem yok. Onun ailesi de beni sevmiyor zaten hiç oranın gelini yerine dahi koymadi hep bir el gibi davrandı torununu bile görmeye gelmezler umrunda degil anlayacağınız bugün de annemgile gittim geldim  konuşmuyor şimdi de oturma odasına gitti uyuyor moralim bozuk sizce bende mi konuşmasam yaptiklarina pişman mi etsem

14 Cevaplar

+1 oy
(442 puan) tarafından
Gecerli bir sebebi olmalı boyle birsey istemesi için. Ne demek ailene gitme
(317 puan) tarafından
Her gittigimde burnumdan getiriyor
(442 puan) tarafından
Sen de onun burnundan getir. O da ailesine gitmesin. Empati yapmis olur
(295 puan) tarafından
Sende konuşma umursamiyomus gibi davran
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Aynısını ona deseler kabul edermi acaba insan ailesini nasil görmez bu senin en büyük hakkın istiyorsa konuşmasın sende bosver ses etme ALLAH pisman edecektir emin ol
(317 puan) tarafından
Izin bile almadan gidiyor ailesine haberim bile olmuyor
+1 oy
(582 puan) tarafından
Aynı durumlardan geçtim. Lâkin sen gelin gitmişsin bir halt görmemişsin tabiki ailene gidicen gelicen  birde tavırmi  yapıyor neyin kafası yaa.
(317 puan) tarafından
Şeytan diyor hiç konuşma ne halt yerse yesin
(582 puan) tarafından
Üstüne gitme  bırak alışkanlık haline getirir devamlı yapar bunu kabullenmesi lazım bu şekilde olmaz.
Her gittginde  geldiğinde  kavga çıkartır bu yoksa.
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Konuşmasın ne büyük mesele kocam ailemden daha degerli değil kusura bakmasın sende konusma ne münasebet ya sen simdi yüz verirsen yarin yasaklar gidemezsin diye

Bende esimin anasiyla ailesiyle konusmuyorum annemle konusmama karisamaz memleketim uzak yoksa her gün giderdim
(317 puan) tarafından
Ailen gibisi yok en büyük destekcim karistirmam bundan sonra
0 oy
(48,731 puan) tarafından
bu aileye gondermeyen yada kizan eşler neyin kafasini yasiyor aklim almıyor. kimden kimi kıskanıyor kendi aielsinden cikmiyordur ama
(295 puan) tarafından
Bende gidemiyorum senede 1 kere oda bayramda 10 dk zor oturuyorum her köye görmenizde aynı oluyo 1 hafta 10 gün kalıyorum ama ailemin sevdiklerimin yanına gidemiyorum beni aramaya bile cekiniyorlar laf ederler diye maalesef ailesinin aklına gidip öyle yapan çok erkek var
(79 puan) tarafından
Sana değer vermiyolarsa seni arayip  sormuyolarsa sende onlari yokmus gibi davran burak kendi gitsin   umrunda olmasin  sende onun ailesiule gorusme kafan rshat olsun sma ssla kendi ailenle ilgili taviz verme  bak nasil susacsk
(295 puan) tarafından
Kaynanamgille aynı evde yasiyoz şimdi yukarda Allah var kaynanam hiç kaynanalik yapmadı 5 yıldır ama görümden ve kayinpederim çok karisiyo  eşim ondan habersiz eve bi çöp bile alamiyo
(295 puan) tarafından
Kusura bakma yorumu bana yaptın zannettim
(48,731 puan) tarafından
bazi evlilikler oyle olmuyor resti cekemiyosun mecbur oturup eşi cekiyosun cok var cevremde insallah esleriniz akillanir
0 oy
(267 puan) tarafından
Senin gitmeni istemiyorsa o da kendi ailesine gitmesin
(317 puan) tarafından
Haberim bile olmuyor gidiyor
(267 puan) tarafından
Ooo kuzum niye o kadar yüz veriyorsun valla benim kocam benden habersiz dükkana gitmez
0 oy
(586 puan) tarafından
Hiç aldırma konuşmazsa konuşmasın mecbur gitceksinnereye kadar konuşmayacakmış ipi eline sakın verme geri alamazsın gitmeye devam et ve aldırma ben verdim alamıyorum şuan kardeşimin evine hasret kaldım 
(317 puan) tarafından
Zaten konuşmak istemiyorum bakalım ne olacak
(586 puan) tarafından
Kendi konuşana kadar konuşma
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Kız saçmalama zaten amacı bu gitme ki zmnla soğusun tmmen koparmaya çalışıyor ailene gidiyorsun diye böyle yapıyorsa hiç konuşmasın. 

Hicbir hakkı yok gitme diyemez sana aile herşey ya bugün yarın birşey olsa yanında olacak tek insanlar ailen. Wllha eşim bir kez gitmeyelim dedi.  Dedim ailemdir istediğim zmn giderim gitme demeye hakkın yok olamaz. Bak sakın yok konuşmaya çalışma . Tavrını belli et sınırını çiz dünya da kopsa asla ödün verme ilerde mahfolursun yanlız başına kalırsın eşinin derdi koparmak. Hakkı yok ne haddine sana en büyük tavsiyem inadına mutlaka sürekli git rezil et bnm ailem senin hakkın yok de. Git asla ödün verme bırak bunu icinse hiç konuşmasın
(1,517 puan) tarafından
Sen asla taviz verme o konuşmuyor vitvit ediyor korkma vitvitindan sende et rezil et geri adım atarsan ömür boyu böyle devam eder. Bir eden iki eder ilerdr evine bile istemez . Ayrıca söyle bnle sen eşitiz sen nslki senin annen baban ailene gidiyorsun istediğin zmn . Bnmde hakkım bnde giderim. Sen bnm aileme gelemezsen bndr gelmem. Bn eşime şart kostüm kavga kavga mecbur şimdi her istediğim oluyor asla taviz verme ters tepki ver devam ettir hep eşitlik kur sen gidiyorsan bnde giderim aileysr aile de.
(317 puan) tarafından
Cok yüz vermişim her kısıtlamasina tamam demişim burnumdan getiriyor şimdi
(1,517 puan) tarafından
Senin suçun herşeyine niye tmm diyorsun bundan sonra asla.tmm deme üç dört beş kavga eder eder Bakar taviz vermiyorsun o senin huyuna gelir kıymetin olur emin ol bak bn.cok şükür böyle yaptım o kdr mutlu huzurluyum. Herşeyine he desen ilerde mutlaka devamı geliyor DHA çok rha çok hayatını zindan eder. Bir kere ipinin hepsini erkeğe vermemen lzm ona verirsen hep üzülürsün o seni düşünmez.
(317 puan) tarafından
Kendime cok kızıyorum şimdi de bunun bedelini ödüyorum bundan sonra yapar mıyım tövbe
(1,517 puan) tarafından
Gerçekten bak ilk başlarda huzurun bozulur 4 5 ay en fzla sabret asla ama asla taviz verme herşeyine he deme bak sana garanti veriyorum nslda düzelicek senin sözlerine kıymet verecek . Yapma cidden erkekler çok farklı düşünüyor beyinleri çok farklı
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Günah almak istemiyorum tanimam etmem ama muhtemelen yaşın 20lerin başıdır anasi ile de aran kötü ya ağız veriyordur buraya gelmiyorsa oraya gönderme diye:((ipleri eline verme demistir seytan

hamile hamile günah sahibi oldum
(317 puan) tarafından
Evet yasim 20 annesinin oraya her gittiğimde el gibi davranıyor bana hiç çocuğumu kucağına alıp sevmedi annesi hep ayırt etti böyle olunca gidesim gelmiyor hatta diğer torunları kıskanıyor diye çocuğunuzu getirme dedi annesi o sözü duyduğumdan beri gitmek dahi istemiyorum ben hem bana olan sevgiyi hem çocuğuma olan sevgiyi ailemde görüyorum ona da gitmeme izin vermiyor
(7,654 puan) tarafından
Esimin annesi namusuma kadar laf etti annesi gercekten seytan boşadı bizi biz tekrar evlendik konuşmuyorum anasiyla memleketine gidersem konuşurum o da
Adamlarin analari ne kadar kötü olsa da yine iyi olun isterler ama bilmezler ki iyilik karşılıklıdır
Sen oraya tavir aldin gitmiyorsun ki kesinlikle haklısın adamlar düşünüyor o zaman kendi anasina da gitmeyecek
Sen sakin gitmekten vazgeçme istediği tribi yapsin tavrin duruşun net olsun yoksa ezerler seni
Benden sana tecrübeli bir abla tavsiyesi
Malesef bende sevmediğim birine seviyormus gibi yapamiyorum
0 oy
(79 puan) tarafından
Simdi anlatsam destan yazarim  umrunda olmasin bitarafina bile takma  istedigini yap kendilerini bisey saniyolar   senin ailen arkanda oldugu surece dim dik fdur benim esimde ikinciye dogum yaptim adama biseyler oldu annemi zit belledi  istedigi kadar bellesin  defol git dedim istemiyorum seni boyle yaoarsan dedim  yinede anasinin evine gidemedi bide benim evim benim tapulu evimde  oturuyoruz git dedigim halde gidemiyo simdi bidaha yapsin eve almicam onu   bi yanlisini daha yakalamiyim  
(317 puan) tarafından
Ben cok yüz vermişim helal olsun sana
0 oy
(954 puan) tarafından
Eşinin ailesi dolduruyor olabilir mi gelin kız ailesine fazla girmemeli falan filan işte eski kafalilarsa yoksa sence niye böyle yapıyor hiç sordun mu
(317 puan) tarafından
Evet dolduruyor da olabilir yapar o annesi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Neden bu erkekler eşlerinin ailesini önemsiz görüyorlar anlamıyorum ya 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Seni anan,baban büyütüp bu yasa getirmiş o kime neyin tribini atiyor.?
(317 puan) tarafından
Yani benimi aldıysan istediğim zaman götürecen ama anlamıyor her dediği olacak
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Seninle hemen hemen ayni yastayiz ve benimde kaynana dolduruyodu esimi hatta birgun esim ben kaynana ev ariyoruz annemler ve kaynanalar arsinda 1 sk vardi eger burdan tutarsan ilk basta ben soylerim hacer burdan cikmio devamli annesinde die tabi bizim ***** bisy demedi neyse iste neymis evlendikten sonra ilk esinin ailesi gelirmis kan kussanda suscakmissin bende dedim onlar eskide kaldi senin yasadigin zaman farkli benimki farkli istedigim gibi giderim sivri dilliyim ben ne gelirse icimden direk soylerim o yuzden sevmezler beni.hoş istemedilerde hiiccc dinlemedim valla devamli annemin yanından bulduk evleri yada yakinindan simdi uzagim cokda degil yarim saat anca onlari anaları dogurup buyutuyosa bizi de annemiz buyutuyo ne cileyle birak konussun bir konuşur iki konusur oda anlar 
(317 puan) tarafından
İçinde tutmaman cok iyi sabır da bir yere kadar ama  benim içimde cok doldu hep sustugumdan keşke senin gibi ağzımdan geleni söyleseydim hem eşimin herseyine tamam demişim artik sabrım kalmadı tavrımı koyacam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 256 göst.
0 oy
8 cevap 476 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 428 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 836 göst.
11 Şubat 2019 Aile kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu