0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Aileler neden bekar çocuklarını el üstünde tutup evli olanları dışlar ki ? Ben yanlış anlıyorumdur öyle bisey olmaz diyorum bazen ama herşey de apaçık ortada kendimi kandırmaya gerek yok :( :( 

18 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
Gerçekler bu canm.  Allahtan bizde 2 kiz ikimizde evliyiz :)
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bir şey diyemiyor insan ama ayrımcılık dışlama çok oluyor evimizin kıymetini bilelim valla diyorum ben daha düşmeden bunlar böyleyse Allah düşürmesin
0 oy
(942 puan) tarafından
Benim ailem hiç böyle yapmadı daha ayrımcılık ikimizde evliyiz bide evde erkek kardeşim var bekar daha çok kızlarım derler
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence dislamazlar yada benim ailem dislamiyo ablam ben evliyim kardesim var 14 yasinda hepimize esit davranır 
0 oy
tarafından
Bizimkilerde bazen öyle davranıyor maalesef haklısın
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Şükür. Bnmki öyle olmadı 
0 oy
(56 puan) tarafından
Tek ben evliyim, iki bekar kardeşim var. Biri kız ve 10 yaşında , biri de erkek 23 yaşında. Hep beni on planda tutarlar. Evlendim hala her şeyi bana alıyorlar hatta ben kızıyorum onları düşünün birazda diye. Canım ailem çok dusunceliler gerçekten 
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Benim ailem dışlamıyor bekardansa bizi daha çok ararlar ve çok da ilgililer bize karşı
0 oy
(582 puan) tarafından

Hiç dışlanmadım  ne mana bu söz onuda anlamadim ailem beni hep baş üstünde tutar :ermm:

0 oy
(760 puan) tarafından
Valla canım o aileye göre değişir benim anne baba Allah razı olsun en küçük rahatsızlığım da bile koşup geliyorlar sen de çok takıyorsundur belki ondan cnm hiç bir aile evladını dışlamaz bence
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yanlış düşünce bence..

Sen yuvani kurmussun gitmişsin geride kalan kardeş yanlız kalkış gibi olur ve evin küçük bebeği gibi hsseder anne baba oda gdene kadar senden dha çok ilgi gorblr
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Valla Biz de öyle ne bekarken ne de evliyken öyle ayrımcılık yapmazlar sağolsunlar yanlarına gelip kaldıgımda el üstün de tutarlar kardeşlerim de öyle her zaman arkamdadırlar.ailen ile ilgili demek ki.
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Yok yaa benimkiler oyle degil cok sukur 
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Sizin aileye özel sanırım Annem babam kardeşlerim biz gelelim diye dört gözle beklerler
0 oy
(735 puan) tarafından
Benimkiler öyle değil çok şükür Allah başımızdan eksik etmesin.
0 oy
(201 puan) tarafından
Aksine benim annem benim üstüme daha çok titriyor. Hep kız kardeşim şikayet eder biz evlensek bizi de bu kadar arar sorar mısın diye. İlk çocuğuyum ve bana zaten düştündü evden ayrıldım diye çok zorlandı belki ondandır. Seneye tayinimiz var ne yapacak merak ediyorum :) 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Bence aileden aileye degişiyor canım. Evli olsamda annem cok duskun dır bana babamla hala para gönderir birsey alırken bana da alır her gün arar. Hatta eşim bile annemin şımarttıgını dusunur beni buyudu gunu kabul etmiyor der
0 oy
tarafından
Benim kardeslerim arasinda tek evli benim biri okuyor 2 si daha küçük zaten. Ama bizde ayrim olmuyor en azindan okuyanla aramizda ayrim yapılmıyor. Hatta saki hic evlenmemisim gibi hepsi nazımı derdimj çekiyor . Harcligimi verir. Bir alo demem yeterli

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 233 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yusradrc (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 539 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.