0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

kızlar hangisinden almalıyım hangisi daha iyi ? Yenidoğan için.

18 Cevaplar

+1 oy
(2,492 puan) tarafından
Molfix izotonik suludan çok memnunum.
tarafından
Ona da bi bakıyım hemen :)
(2,492 puan) tarafından
Bak mutlaka sabunlu veya çok ıslak değil oldukça da büyük kokusu da çok güzel :)
tarafından
Hemen bakıyore :D
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
İkisinde aynı marka fark etmez bence ben dogdugundan beri teklı olanı kullanıyorum cok iyi
tarafından
Tekli olanı derken kuzum anlamadım. İkiside sleepy ama biri sensitive biri natural diyo kafam karıştı ya
(3,669 puan) tarafından
Sensitive kullanıyorum cnm
tarafından
Dokusu nasıl peki bacı?
(3,669 puan) tarafından
Biraz kalın daha iyi temizliyor ince oldu zaman zaman daha cok bez gidiyor sen ıkısınden bırer tane al hangisini begenirse kullan
tarafından
Öyle yapayım artık bacı
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Bence yenidoğan kullanmalısın ürünlern içeriklerne dıkkat etmeni tavsiye ederim sampuan bez ıslak mendil pişik kremi va hepsini kimyasal içermeyen almalısın benim tavsiyem.
(1,142 puan) tarafından
Molfix de kimydal içermiyor alablrsin artık ebbegine hangisi iyi gelirse . Ben prima kullandm doğdugundna beri kimyasal içersiği için farklı markalar denedm molfix yaramadı bize sleppy iy geldi sleppy devam ediyoruz. Sebamed tavsiye etmem açıkcası markalı ve bir tık pahalı olmasına rahmen kmyasal içeriyor o da. Maddi durumun iyiyse mustela tavsiye ederm o kadar oara vermek istemezsende e bebeğin kendi markası baby me şampuan var onu alablrsn . Zaten hemen bitmiyor şampuanlar. Islak mendil olarak sleppy natural veya prime aqua pure alabilirsin ben ikisini kullanıyorum hangisi denk gelrse indirim falan. Deterjan olaralda duru granül kullanıyorum. Yumuşatıcıların tümü kimyasal içeryor hiç alma bence zaten ütülüyoruz kıyafetlerini :) nacizane tavsiyelerm . Ben bilmeden kullanmıştım kmydal içerikli ürünler siz bilin belki kullanmazsını :)
tarafından
Yeminle şuan gözlerim doldu bu kadar acıklaycı yazman beni cezbetti benden sana duble bir kahve bacıııııııı :D yazdıklarını unutmucam aklımda hepsi :)
(1,142 puan) tarafından
Yani sonuçta bebişlerin sağlığı iyiliği en önemlisi :) sağolasın :)
tarafından
Asıl sen sagol bacıı :)
tarafından
Arkadasa katılıyorum aynen de öyle yapıyorum. İnstagram kullanıyorsan @muhendisinoglu takip et
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Pammmık kullan pammmık o daha güzel oluyo. 2 aydan sonra falan ıslak mendille geçersin. E bebeğin kendi markası pamuğu güzel oluyor 
tarafından
Paaaammmıııık mı :D gecenin bu vakti olmasa sesli gülerdim bacı ya :D ona hiç bakmadım valla
(2,633 puan) tarafından
Hheee paaammmmııık :) totisleri hassas olduğu için ben ilk 3 ay pamuk kullandım oğlumda. Şimdi kız geliyor ona da aynısını yapıcam. Emin ol pamuğu daha çok seveceksin. Bide saklama kabı ayarla iliksu dok dok sil totoşunu :) bazı pamuklar dağılıyor ıslanınca e bebeğinki dağılmıyor
tarafından
Bunu yazdım listeme bacıııııııı :D paaaammmııık olarak :D bez olarak hangisi? Molfix veya selepy?
(2,633 puan) tarafından
Molfix uygun kaliteli de yeni doğan bezleri ucuz oluyor zaten 6. Ayı geçince değiştiriyorsun ister istemez. Sleepyi de beğendim. Hatta 4 nu kilot bez aldim çok memnun kaldım ama oğluma küçük geldi o yüzden bıraktım onu kıza sakladım hatta.
Yani bütçeye göre al geç. Neyle başladıysan onla devam ediyorsun zaten uzun süre
tarafından
Molfixle baslarım artık :)
0 oy
(7,401 puan) tarafından
b3n dogdugundan beri sensitive kullaniyorum canim tavsiye ederim. ama sen daha ilk defa kullanacakssn hemen toplu alma derim. belki senin bebise yaramaz. bi paket al dene sonra toplu al
(7,401 puan) tarafından
valla ben rastlamadim hic ama:)) burda yorumlardan oyle hatırlıyorum bazisi bazi bebeğe yaramayabiliyor.canim.
tarafından
Yeni nesil dijital ya valla herşeyi özel ayrı napacuk bakalım :D
(7,401 puan) tarafından
he valla canim yeni nesil oyle:DD ama sensitive cok guzel ben cok memnunum canim 16 ayligiz heo onu kullanıyorum:)
tarafından
Fiyatı da uygun geldi bana ya. 1080 yaprak toplam 65 lira iyi dimi?
(7,401 puan) tarafından
ben sleepynin sitesinden alirim bezi de islak mendilide canjm senjn icin baktim orda 63 lira aynisi:)) istedigin zaman bulabilirsin. 12 pakete 63 lira yada 65 neyse gayet iyi bence canim normade tanesi 8 lira falan belki daha pahalandi bilmiyorum ama boyl3 uyguna geliyor. p
0 oy
(10,251 puan) tarafından
1. Kullanıyorum yeni doğan bebeğim için de büyüğü için de çok memnunum cnm 
tarafından
Sensitive olan mı ? Dokusu nasıl peki?
(10,251 puan) tarafından
Güzel cnm kuzu dokuya falan bakmadım ama çok iyi yani evet sensitive olan
0 oy
(449 puan) tarafından
Molfix izotonik suli kesinlikle al 
tarafından
Anam kafam hepten karıstı benim :D ona bakıcam simdi bacı
(449 puan) tarafından
Cnm molfix izotonik sulu yüzde de kullanılabiliyor. Kızımın cildi alerjik bnm bir tek o kızartmadı cildini
tarafından
Cok sagolasın bacııı
0 oy
tarafından
Kesinlikle 2. Canım kokusuz kalım büyük 1. Olanı ben eve kullanıyordum kokulu o zaten farkettiysen 1. Yi 5000 kişi 2. Yi 19 bin kişi yorumlamış daha çok satıldıgı için
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Herkes ıslak mendil önermiş bi arkadaş dışında yeni doğmuş bebeğe kimyasal sürmek hiç güzel bişe değil bence ne kadar katkısız da deseler paketlenen herşeyde katkı vardır ben hep pamuk kullandım en güzeli ılık su hazırla pamuğu içinde ısla sil mis gibi tercih meselesi tabii ki oğlum 6 aylık ıslak mendili hala yıkayıp kullanıyorum canım bez olarak ta molfix pure soft kullanıyorum çok memnunum sızdırma pişik vs yapmadı bizde 
(25,225 puan) tarafından
Ben bu gizemlere çok katılıyorum yaa :)) bende 5 bucuk aydır pamuk kullanıyorum e bebekten alıyorum günlük 10 - 15 tane ıslatıp kullanıyorum rn güzeli en doğalı bence ne pişik ne tahriş asla yok dediğin gibi paketli herşeyde mutlaka onu etkileyecek bir katkı oluyor. Ben çok takılmazdım böyle şeylere ama baktım herkes doğal doğal diyo ama yok öyle bşy valla istedikleri kadar içeriğini yazsınlar sonu içta paketli :)
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle canım bebeklerimizin sağlığı için dikkat etmemiz lazım gerekirse kendimizden fazlasıyla kısıp herşeyini doğal alıyoruz şampuanından mama tabağına kadar herşey onlar için :)
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Bebek pammığııııı en güzeli en doğalı. :)))) ne kadar doğal derlerse desin bu mendillerr elbet katkı maddesi var en güzeli saf pamuk ve suyla temizlemek. 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Ben bimden aldim 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bence bu kadar çok alma belki cildine yaramaz başka marka alırsın bunlarda boşuna para vermiş olursun 3 paket al dene ben pamuk aldım ilk etapta onları kullanicam
0 oy
tarafından
Ben alttaki olandan kullanıyorum doğduğundan beri çok iyi bir ıslak mendil saf su içerisinde gram alkol vs yok. Kokusundan belli zaten koku falan yok mendil de. Ama şimdi 10 aylık olacak üstekime geçeceğim 
tarafından
Ayrıca pamuktan farkı yok pamuğu da suya katıp temizliyorsun buda saf su araştır istersen bende ilk zamanlar pamuk aldım sonra bunu buldum baktım farkı yok
0 oy
tarafından
Kızım 5 aylık hiç ıslak mendil kullanmadım bebek pamuğu kullanıyorum çok güzel 
0 oy
(392 puan) tarafından
Sleepy natural. 
0 oy
(2,448 puan) tarafından
E bebeğin saf sulu mendilleri var canım baby&me ona bakabilirsin. Wipes vardı içeriği temiz ona bakabilirsin. Her bebeğin cildine her mendil iyi gelmiyor. 2 3 ay a kadar baby&me ıslak mendil kullandım arkasından pamukla kuruluyordum. Bazen de ağız bezleri var ya onunla. Mesela şuan sensitive kullanıyorum. Geçen bitmişti kargo geç geldi izotonik aldım hemen pisik yaptı. Bide sık değiştirme mendili 
0 oy
tarafından
Yenidogan almalısın yani alttaki fotoğraf. Benim oğlum 10 aylık halen yenidoğan kullaniyorum. Yenidoğan için olan daha sağlıklıysa zaten neden diğerini kullanayım ki diye düşünüyorum bezden çıkana kadar da yenidoğan kullanacağım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
0 oy
15 cevap 349 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melek.hfs (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 497 göst.
30 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu

374,589 soru

11,203,652 cevap

34,506 kullanıcı

...