0 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
Lohusa sonrasi sıra bulamadigim için sprail konamiyirum eşimde ilişki istemiyor hamile kalirsan diye prezervatif almayida istemiyor utanıyormus izinli kalıp alcakmis uzak yerden ilcedeyiz ne zman izinli kalicagida belli değil nasıl böyle anlam veremiyorum sizce normal mi 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen gidip sağlık ocağından prezervatif iste
-Reklam-
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Sen utanmasan saglık ocagından al hemde onlara para odemiyorsun
(82 puan) tarafından
O istemiyorsa beni ben nie isteyim canım o erkek zoruma gidiyir
(10,775 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Esimde ayni kafada hap spral igne istemiyo  ne olur ne olmaz  bi sıkıntı falan olur diye 
(82 puan) tarafından
Yok sıra olsa sprail konucam sıra yok prezervatif almıyor utaniyor
tarafından
Internetten siparis verin
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Nette istesenize
0 oy
(759 puan) tarafından

Normal kuzum oda utanıyor ola bilir Benim eşimde öyleydi  Süt veriyorsun ya bebeye bur sey olnaz bence:D

:D

(82 puan) tarafından
Canim ben hemen hamile kalıyorum ilk kızımı 1 ay durdi diğer ay kaldim
2. Kziimi spraille kaldim
(759 puan) tarafından
bir sey sora bilir miyim Kızını dogurdunmu bi rahatsızlıgı varmı spralle bənde 1 aydır adetim gecikdi test yaptım Gölgeli çıkdı var sanınırım korkuyorum
(759 puan) tarafından
cevap verirmisin canım
(82 puan) tarafından
Canım benimki assaya kaymış hiç bilmedim bile göğüs ağrım falan oldu dedim kesin hamileyim gittim aldı doktor spraili
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Netten Alabilirsiniz 
0 oy
tarafından

Cekingense eşin utanabilir bende spiral istedim doktorum 6 ay sonra gel dedi eşin korunsun dedi eşim gidiyor marketten hatta marketci arkadaşı yani tanıdık insan en çok tanıdiktan utanması lazım ama utanmaz rahatça alır gelir poşete koymaz ama cebine koyar jdhdhsh gelir gelmez hemen bana verir al şunu al diye :D

(82 puan) tarafından
Sanırım bende öyle olsun istiyorum ama yok
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ayy bizde de aynı dert var emzirdigim için hap kullanmak istemiyorum spiralden korkuyorum diğerini de eşim almak istemiyor bakalım ne olacak sonumuz 
(82 puan) tarafından
Hah tek benimki degilmis
(2,039 puan) tarafından
Öyle canım Allahtan benimki uzun bir süre daha tekrar çocuk istemiyor diye aşırı dikkatli ama nasipte varsa da her türlü olacak bakalım kısmet :)
(82 puan) tarafından
Benimkide istemiyor canım eşim 22 ben 21 yaşındayım 2 kızımız var 3 yaşında 40 günlük isde
(2,039 puan) tarafından
Seninkilerin arası yine varmış kuzum benim biri 2 yaşında diğeri 6 aylık :)
(82 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İnternetten alın.Onlar satmaya utanmıyor eşin niye almaktan utaniyor
(82 puan) tarafından
Mal isde
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Netten getittirsene
0 oy
tarafından
Ay yeni ergen gibi ") hahha çok güldüm prezervatif almaya utanıyor e hediye yapmışlar onları niye satıyorlar markette millette satmaya utanırsa al başına belayı ") kimse karısına kocasına el sürmesin doğal korunma "D
(82 puan) tarafından
Bende anlamıyorum ki zaten maske var gir al çık herkez aaa Yahya onu mu aldı diyecek diyorum yok
tarafından
Parmakla gösterirlermiş türk filmi gibi bi o tokatlar ona atar bi ona atarmış hahahahahahah ") ay tövbe yarabbim iyi güldüm ya sen al bari marketten madem o utanıyor muş
(82 puan) tarafından
Canim beni istese 40 gün oldu alır kendi  takmaz kimseyi bu zoruma gidende
tarafından
Öyle düşünme ya demekki gerçekten utanıyor bazısı insan öyledir çekingen dir utangaçtır gerçekten gidip alamiyordur yoksa seni istemediğinden değil-dir bence
0 oy
tarafından
İnternetten alın o zaman trendyoldan falan :) küçük yerse utanabilir
tarafından
Yok canım ben gratisden aldım yazmıyor hiç birsey hem daha uygun oluyor. Hem de gratis kutusunda geliyor.
(82 puan) tarafından
Anldim canım bakiyim bı hangi marke aldım acaba
tarafından
(82 puan) tarafından
Tam canım teşekkür ederim
tarafından
Ok al canım bende hamileyim ok kullanıyoruz ama benim eşim gidip marketten alıyor yani, keyfi bilir almazsa ilişkiye giremeyiz benim için hiç sıkıntı değil :)
0 oy
(7,174 puan) tarafından

Evlendikten sonra   eşimle ilk markete gidisimizde Çetinkaya da bir çalışanin yanına gidip o şeyin yeri nerde diye sormustu sessizce adamda gayet rahat bağırarak ismini söyleyip su tarafta dedi . Eşimde la ha.yvan eti yemiş ne bağırıyorsun ben sana bağırarak mi sordum diye kızmıştı :) 

Velhasıl utanması çok normal ama uzayan zaman mefhumu hakkında bir şey diyemem ... 
(82 puan) tarafından
:)çok güzel cevap vermiş esin
(1,657 puan) tarafından
Kahkaha attım yaa ****** etı yemıs :D
(546 puan) tarafından
Güldürdün ,:)))))
(7,174 puan) tarafından
(✷‿✷)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Netten alın canım 
0 oy
tarafından
İnternetten getittir canım prezervatifi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İnternetten alın :D 
(44,603 puan) tarafından
Defolu cikarsa :)))))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha marka alsın :D
(44,603 puan) tarafından
Ahahahahahah
0 oy
tarafından
Sağlık ocağından alabilirsin ücretsiz 
0 oy
tarafından
İnternetten alın canım yada markete alışveriş yapmaya gidince alın diğer malzemeler arasında dikkat çekmez 
0 oy
tarafından
Valla normal değil kuzu benm düşük riskim vardı 10 gün yasakladi eşim zor durdu valla. Prezervatif falan da bahane gibi geldi geri çekilme yönetimini kullanabilir canı isteyen erkek duramaz 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Benim eşim gebelik testi alırken çok utanmıştı :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 57 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,380 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 573 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,541 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 449 göst.
14 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...