0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar ya çok mutsuzum az önce doktordan geldim kızım 40+4 günlük oldu ama daha tık yok ve doktor 3 günüm kaldığını söyledi 3 gün içerisinde doğmasa sezeryan olacakmışım ve ben hiç bir şekilde sezeryan olmak istemiyorum ya ne yapcam akıl verinnn:(((

8 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Beline sıck su tut bol bol emekle. Duvar sil yer gırgırla
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Once sezeryan olmak istemiyorum diye dusundukce olursin ve korkma ben hemen kalktim suan gene gel deseler olurim tabi  gene kendi doktoruma :)  bazi bebisler oyle annesi  ama  ridkr de  atma hayırli sekilde hayirli dogum olsun
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Sezeryan dan neden bu kadar korkuyorsun ki ? Ben iki doğumu da yaşadım şahsen sezeryan tasviye ederim. Hakkında hayirlisi olsun yine.. 42 haftaya kadar bekliyorlar 
0 oy
tarafından
Suyun normal değil mi bebeğin normal doğum pozisyonunda değil mi ki. Bende 40+3 oldum kendi sancin olmazsa suni sancıyla normal doğumu gerceklestircz dedi suyum normal bebek de normal doğum pozisyonunda olduğu için sezeryani önermiyorum dedi.
0 oy
(8,326 puan) tarafından
kuzum 42.haftaya kadar vaktı var stres yapma bosuna.ıstedıgı zaman gelır kabul etme sezeryanı.beklıcem sancımı de
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Şimdiki bebekler gelmek istemiyor ya bnm paşa da 42 haftalık doğdu 
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Nasip canım .şartlama  kendini .benimde doğmak bilmedi .öğlen bir tuvalete gittim nisanın geldi .gecea sancılar başladı.bir anda da gelebilir .çok uğraştım normal olsun diye 2gunde sancı çektim ama sonuç Acilmam olmadi. bebek aşağı inmedi.sezeryan oldum 26mayista.Nasip yani
0 oy
(410 puan) tarafından
Bnm acılmam sancım yoktu sureklı comeldım kalktım açılmam gerçeklestı ve 40+5 de dogurdum kendı sancımla banada sezeryan olacaksın acılma yoksa demıstı bnde Youtube dan acılmaya yardımcı hareketleri izledim uyguladım acılmam oldu sende ızle bı ıstersen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asya19 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 276 göst.
0 oy
16 cevap 376 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu