0 oy
1,629 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Iyi aksamlar kizlar 4 katli aile apartmanindayiz kaynanam em son evime 8 ay once indi kayinbabamda ben gibi s.lak bir yere giderken anahtar birakiyorum ne alakaysa hani yangin olur birsey olur diye ne zaman anahtar versem birsey bahane edip eve giriyorlar gene girmis tabak verme bahanesiyle kayinbaba bende giderken camasirlari içeriye camasirliga asmistim kırlent yuzlerini felan yani her yer çamaşırdı beni gördü dun o evinizi temizleyin cok pis kokuyor pis felan dedi 3 gundur evde yokum kapi pencere örtük tabiki kokar havasiz oyle cnm oyle skldi ki sizler verirmisiniz asla vermem artik asla 

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende ssvmiyorsam vermem ki meden giriyorlar ota boka eve
tarafından
Ben varken gelmezler hic ben kadar kimse yapmiyordur temizlik inanki kafayi yicem asla vermem artik
-Reklam-
0 oy
(6,815 puan) tarafından
Ben vermem valla canim benim evimde ben yoksam onun ne isi var 
tarafından
Hep birseyleri bahane edip giriyorlar ben varkende asla gelmezler 8 ay olmus düşün
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yav yok ne alaka
tarafından
Asla bende vermemki artik
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben veririm anahtarımi canim
tarafından
Daha vermem asla ben evde yokken heo bir bahaneyle giriyorlar ben varkende geldikleri yok
(333 puan) tarafından
Ben kendi açımdan dedim veririm canım.  Sen vermemekte haklısın dedigin gibj normalde uğramıyor ama sen evde yokken evine giriyorsa vermemekte haklısın canim. Evine muska falan yapmaz demi dikkatli ol canım o tür konularda
0 oy
tarafından
Işine yarasaydı verirdim ama yaramıyor ki zaten köyde oturuyor  
tarafından
En guzeli seninkiymis
tarafından
Evet ama annemde yedek anahtar var evde unutursam diye annemde evim aram 5 dakika yürüme mesafesi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir vermiorum sehir disina ciktigimda esim birkac kere verelim anneme gelir bakar arada dedi istemiorum ben yokken evime girilmesini dedim kaynanam meraklidir heryeri kolocan eder oyle gider bildgim icin vermiorum
tarafından
En guzelini yapmissin vallahi bana ders oldu
0 oy
(48,505 puan) tarafından
kayınvaliden mi kayinpederin mi giriyo ve utanmadan kokuyor diyor
tarafından
Kayinbabam girmis hadi benim ic çamaşırım geçmeligim asili olsaydi şok oldum
(48,505 puan) tarafından
verme anahtar sende bi daha
tarafından
Asla vermem canim artik
0 oy
(391 puan) tarafından
Günahımı vermem ki anahtar vereyim 
tarafından
Bende oyle yapacam artik oyle olmak lazimmis
0 oy
tarafından
Benim eşim askere gitti ve ben annemlere geldim kaynanamgil köyde oturduğu için. Annemlerle benim evim uzakta. Evimin yedek anahtarını kaynanama verdim ben annemlerdeyken sıkıntı anında yetişsinler diye ama bende evime geri dönünce geri alcam anahtarı
tarafından
Asla vermem artik isterse yansin ev
0 oy
(4,934 puan) tarafından

Evim mahremimdir.

Memlekete giderken anneme bırakmıştım.

tarafından
Ne guzel bir düşünce bende vermem asla
0 oy
(830 puan) tarafından
Bız altlı üstlü oturuyoruz asla vermem kapının üstünede koymam gerek yok valla 
tarafından
En guzeli öyleymiş inanki anladim bunu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tabiki de vermem.
tarafından
Bu saatten sonra banada ders oldu kiz
0 oy
(6,759 puan) tarafından

:D deseydin kız. Madem kokuyor eve  girdiginizde temizleseydiniz bari. 

tarafından
Hic bir zaman terbiyemi bozmam hep her lafi ben duyarim diger 2 gelinleri agizlarina geleni söyler en iyi onlar
0 oy
(2,029 puan) tarafından
Ben 6 aylik evliydim bizim evin yedek anahtarini kaynanam almiş anahtarlığına takmis ne benim ne de eşimin haberi vardi anahtarlığında da fazla anahtar olduğundan anlamam zannetti bir baktim anahtarlarin arasina benim anahtarimla ayni kod denedim açıldı tepemden kaynar sular döküldü resmen anahtari sakladim üzerime kapiyi carptim hiç aramadim da dışarıda kaldim anahtarimi ver dedim dondu kaldi verdi neyse aldim sakladim kaç defa anahtari ver kalida kalıyorsun vs dedi seslenmedim diyemedi birdaha 
tarafından
Ne guzel yapmissin helal olsun sana banada cok buyuk ders oldu
(15,033 puan) tarafından
İyiymiş yöntem
(2,029 puan) tarafından
Yapmak zorundaydim 5 dk markete gittim o da evimdeydi yemin ederim banyomu çocuk odami yatak odami ve balkonumu karistirmis açmamiş çekmece dolap kalmamıştı böyle bir insan 1 saat dışarıda olsam ne yapardi allah bilir güvenmiyorum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Evim benim mahremim ne kayinvalideme nede anneme vermem. 
tarafından
Ne guzel bir dusunce ben ck s.lakmisim meger
0 oy
(778 puan) tarafından
Veririm yedek anahtarın duruyor cnm üst katta oturuyor kayınvalidem yedegin teki onda duruyor biz tatile gitmiştik arıyor girebilir miyim pazarını koymaya diyo bı kerede annemgile gitmiştim gene aradi kayınvalidem balkonumda onun biberi vardı. Girebilir miyim diye bende tabi anne dedi girmiş penceremi felan hep örtmüş saolsun yağmur baslayacakti izin almadan asla girmez
tarafından
Iste herkes ayni degil malesef benim kayinbaba tam bir avrat gibi
(778 puan) tarafından
Öyle insanlara sinir olurum hele erkeğin avrat işlerine karisani
tarafından
Kaynanam karismaz o karisir her bka
(778 puan) tarafından
Tüh benim ikiside karışmaz Allah var
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Asla vermem hayatta güvenmem. Bn ne olursa olsun vermiyorum vermiycemde. 
tarafından
En guzeli bende vermem daha ölsem
(1,517 puan) tarafından
Verme ztn güven olmz nereleri karıştırırlar her cni istediğinde girer dolaptan yok bu eksikti yemek yapca filan
tarafından
Aynen oyle canim ders oldu bana
0 oy
(105 puan) tarafından
Ne alaka ya benim anahtarımın onlarda ne işi var vermem tabi ki. 
tarafından
Ben s.alakmisim iste canim meğer
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Bende ilk evlendiğimde çok yaptım o hatayı canım bizimde aile apartmanı kaynanam eltimle bir yaşıyor bende ne olur ne olmaz diye anahtarımı birakiyordum onlara ama ne hikmetse evden her çıktığımda bir bahaneyle eltim eve giriyordu bunu farkedince bir daha bırakmadım meğer başka anahtarı da varmış onunla giriyormuş bir şekilde onu aldım sonra tekrar bir yere gittiğim gün bir geldim ki yine girilmiş eve şok oldum meğer 3. Bir anahtar varmış oda ordaymis :) artık asla vermem anlamadığım nokta şurası oldu madem benim evimin 2 yedek anahtarı ordaydi taa en başından niye söylemediler bana da bende tek olan anahtarı bile alıyorlardı kafamda deli sorular :)

tarafından
Aymen iste dertleri neyse bu insanlarin
0 oy
(5,706 puan) tarafından
En başta hiç alıştırmasaydın keşke öyle ben olsam, vermezdim ama benim de eşim veriyordu ben kızınca, da dinlemiyodu beni
tarafından
Yok esim hic karismaz sagolsun ama daha bende vermem asla

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 753 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
0 oy