0 oy
1,644 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Iyi aksamlar kizlar 4 katli aile apartmanindayiz kaynanam em son evime 8 ay once indi kayinbabamda ben gibi s.lak bir yere giderken anahtar birakiyorum ne alakaysa hani yangin olur birsey olur diye ne zaman anahtar versem birsey bahane edip eve giriyorlar gene girmis tabak verme bahanesiyle kayinbaba bende giderken camasirlari içeriye camasirliga asmistim kırlent yuzlerini felan yani her yer çamaşırdı beni gördü dun o evinizi temizleyin cok pis kokuyor pis felan dedi 3 gundur evde yokum kapi pencere örtük tabiki kokar havasiz oyle cnm oyle skldi ki sizler verirmisiniz asla vermem artik asla 

52 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Anahtarım kaynanamlarda var 2 yıldır evliyim bn evde olmazsam bile gelmezler 

İki sokak aşağıda oturuyorlar 
tarafından
Iste anlayış canim
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Bizde aynı hatayı tatile giderken yaptık aha dogrusu esim verdi ben asla verme taraftari degilim geldiğimde ev biraktigim gibi değildi ordan farkettim hic demiyolar gelip girdiklerini 
tarafından
Aynen banada demezler hic babasinij evi sanki
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Verme canm aile apartmani diye zorunluluk mu varmış valla daha neler ben birlik oturuyorum bir oda bana ait çarşıya bile gitsek kilitlyrm ne malum ben gidince bakmadiklari bir ara dedi niye kilitlyn hırsız mi girecek sanki olsun dedim 
tarafından
En guzelini yapmissin kiz banada ders oldu
0 oy
(1,616 puan) tarafından
No no no 

tarafından
Bundan sonra bende no no
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidem de sever karıştırmayı beğendiği şeyleri almayı sormadan alır hatta eve her ay 4 tane falan bez alışveriş torbası alırız alışveriş yaparken kullanalım diye ay sonu bir tane kalmaz hepsini evine götürür esarplarimi ben fular olarak kullanıyorum sen aciksin bana ver der alır hemen hiç sormaz hatta oğlum doğduğunda kendi binadan komşusu para vermiş oğluma versin diye bişey anlamadım demiş hiç görmedik para falan hiç umursamaz bir yerde bişey görsün yeterlidir
tarafından
Ayy vallahi elle ugrasmaz cok zormus
0 oy
(270 puan) tarafından
Yeni evlendiğimde varmış onlarda alana kadar canım çıktı.Gece gündüz  demeden kafaları estikçe girerlerdi hele ben işe gider gitmez doğru benim eve karı koca.Ben alana kadar öldüm sen kendi elinle vermişsin.Verme ne veriyosun ki ayrıda olsan kirada olsan kime vercen.Herkes biyere giderken birine anahtar mı bırakıyor.Pismiş ay sinir oldum.Keşke girmişken temizleyiverseymiş.Bide kayınvalidende değil kayınpederin.Niye girmiş ne işi varmışta girmiş.Ayıptır ya.
tarafından
Tabak cikarmis guya tabak kaçıyor ya banada ders oldu zaten canim
(270 puan) tarafından
Böyle bir post görünce geçmişe o kötü günlere döndüm bir an.Bu anahtardan neler çektim neler.
0 oy
(2,537 puan) tarafından
2 sene olcak evleneli yedek anahtarı vardır dairemin kaynanam da altlı üstlüyüz ama asla ben evde yokken evime girme saygısızlığını yapmazlar acil durumlar olursa diye var zaten öyle şey mi olur sen evde yokken senin evinde işleri ne 
tarafından
Tabak cikarmis guya kaciyor tabak
(2,537 puan) tarafından
Bahane canım sen gelince alamıyor musun tabağı sankii
tarafından
Iste aynen oyle ortaligi denetlicek
0 oy
tarafından
Niye bırakıyorsun ki bırakma ben olsam bırakmam ki bıraksam bile kaynanam girmez de 
tarafından
Ya hani kotu birsey vs olur diye ama ders oldu bana
tarafından
Kuzum zaten emin ol yangın vs olursa seni değil kendi evlerini düşünürler bize bak mesela evim ayrı anahtarı kime vercem alt komşuya mı yoo e o zaman evinin tedbirini al oku üfle çık bi yere giderken
tarafından
Aynen oyoe yapacam artik canik cok haklisin
tarafından
Niye vermiyon derlerse de gerek yok anne bu zamana kadar ihtiyaç olmadı bundan sonra da Allah kerim de geç. Çünkü sen varken evine gelmeyen insanlar sen yokken geliyo bi de kocaman adam evine laf ediyorsa bi bit yeniği vardır
0 oy
tarafından
Duhum olmadan 1 ay once tuttuk  evi esim bana anahtar cikarttirirken anası aramış kac tane yaptirdin oglum falan diye sormus yani bana anahtar yatirdin mı agizini aramış bizimkide soruyor diye 1 tanede ona çıkartırmış . Ama o baska sehirde ben baska sehirdeyim gelecem dese 1 hafta onceden haberim oluyor ne yapacan sen anahtarı.  Yeni eve taşındık yine sordu kac tane anahtar var diye bende 2 tane biri esime biri bana dedim. Bu sefer birntamede bana verseniz ne olirne olmaz dedi. Bende diher evin anahtarini kac defa kullandın bunu ne yapacan dedim geldiğinde  ben evdeyim zaten dedim bir sey diyemedi. Yani annem dahil kimseye anahtarımi.vermem 8 aydir evime inmeyecek ben yokken bahame ile evime gelecek suphe duyarım ben ondan sagi solu karıştırmadığı ne malum 
tarafından
Kesin bakmıştır ufak cocugum var benim ona ragmen inanki evime gelsen sasarsin herkes diyir sen bu cocukla nasil boyle temizsin diye bunlar beni titizlik hastasi edecek zaten dertliyim destek alacal bunlarin yuzunden
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Ben kendi kayınvalideme verim. Nitekim Kayınbabamd var. Onlar da acil bir durum olursa çatıya çıkabilmek için, tadilat işleri için aldılar. Ama eğer kayınvalidem babannem gibi birisi olsaydı vermezdim. 
tarafından
Bana ders oldu canim daha asla vermem
0 oy
(10,521 puan) tarafından
Orda 1 tane var iyikide var bi ara kapı kilitlenmişti o anahtar ile açmıştık 

Asla da ben yokken girmezler 
tarafından
Bunlar soylemese bile ben düzenden anliyorum girdiklerini
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizde aile bünasıyız eltim ben kaynanam bizimkiler kaynanamda hep var evdeyken anahtarla gelmez biz yerdeykende girip çıkar çöpüm varsa görürse alır döker dağınıksa falan ellemez laf yapmaz o yüZde tahatsız değilim ben 
tarafından
Bana ders oldu inan s.alakmisim
0 oy
(649 puan) tarafından
Günahımı bile vermem ona :D
tarafından
Daha bende vermem :)))
0 oy
(503 puan) tarafından
ben ilk evlendiğimizde verdim. nerdeyse 5 yıllık evliyiz. aynı ilçede oturuyoruz. daha hiç anahtarı kullanarak gelmemişlerdir benim evime. bana gelince de zile basarlar ki zaten gelmeden önce de mutlaka ararlar müsait misin diye. bizim evin anahtarı onların anahtarlığında asılı duruyor sadece ne olur ne olmaz diye. 
0 oy
tarafından
Veriyorum ama girmediler hiç anahtarı çok hnutuyorum içerde iyi oluyor
0 oy
tarafından
Ben bilirim evimi ne zaman temizleyecegimi diyemedim mi ? Hadsiz herif
0 oy
(8 puan) tarafından
Evine kaynanandsn zarar geleceğine bırak yangindan gelsin..o gecimsizlerle anahtar mi verilir hiç verme bile orasi senin mahremin sen gidince napuyolar nerden bilesin
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Yok vermem tabikide 
0 oy
tarafından

Yedek anahtarı var onda onunki de bende var benim kayınpeder de böyleydi kapımın onun de bisey olsa yok niye burda duruyo bu merdiveneler niye pis her halta karışıyor du şimdi konuşmuyorum bi halt diyemiyo bana kaynanam ben gidince eve giriyo camlarımı acıyı dolabimi karistiriyo kafasına göre çöpe atıyo tezgahın üstüne filan çıkarıyor kaç kere yapma dedim huylu huyundan vazgecmiyo uzak bi yere gidiceksin kapıyı işten kitliyorum açamiyo:D

0 oy
(912 puan) tarafından
Biz karsi karsiya oturuyoruz ust katimda da görümcem var anahtarlarimizda hepimizin kapisinin üzerindedir evime bn biseye bakıver falan demedikce kimse girmez,bugune kadar hic boyle bisey olmadı. Karakter meselesi bence ben herzaman bırakırım anahtari.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 753 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.