0 oy
1,643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Iyi aksamlar kizlar 4 katli aile apartmanindayiz kaynanam em son evime 8 ay once indi kayinbabamda ben gibi s.lak bir yere giderken anahtar birakiyorum ne alakaysa hani yangin olur birsey olur diye ne zaman anahtar versem birsey bahane edip eve giriyorlar gene girmis tabak verme bahanesiyle kayinbaba bende giderken camasirlari içeriye camasirliga asmistim kırlent yuzlerini felan yani her yer çamaşırdı beni gördü dun o evinizi temizleyin cok pis kokuyor pis felan dedi 3 gundur evde yokum kapi pencere örtük tabiki kokar havasiz oyle cnm oyle skldi ki sizler verirmisiniz asla vermem artik asla 

52 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben yurtdisina geldim vermedim anahtarımı evim yakin olmasına rağmen ona kustu 2 aydir hic aramadi hala aramıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bi ara vermiştim kaynana ben yokken her yeri karıştırmıştı özellikle kiyafetlerimj
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Vermezdim ya 
0 oy
(71 puan) tarafından
Nolursa olsun vermem. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim kayinvalidem girmez hayatta ihtiyac olmadikca ama ben vermek yedek anahtari kapinin önünde bir yerlere koyuyorum gerekli olursa söylüyorum giriyorlar 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ben vermem anahtarimi canim 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İlk günden itibaren var ama hiç girmedi evime
0 oy
tarafından
Benim anahtarim var kaynanamda cnm ama uzun yıllardır çalışıyorum onun için bulunur acil bişey olursa diye bir kere bile gereksiz yere gittiğini görmedim oğlum orda dururdu okuldan gelince bazen o eve gelmek isterdi onunla beraber gelirdi evde oyanlansin diye ama hicbiseyimi ellemez keyfî de gelmez zaten oğlum da artık 14 yaşına girdi alıp anahtarı eve geliyo bazen
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Ben verdim kaynanama ama öyle ben yokken asla girmezler 
0 oy
(16 puan) tarafından
Ben aynı evdeyim sen yine şanslısın bi arada degilsin şükret  vlla
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Kimseye vermem anahtarımı ne gerek var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.