0 oy
807 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşim telefona gelen mesajı siliyor söyledim mi al bak diyo sonra bakıyorum tertemiz en son benle olan konuşması var nasıl anlarım veya yakalarım 54günlük kızımız var bide 

10 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
Takip et telefonu surekli elindemi
(2 puan) tarafından
Evet sosyal medyaya çok bakıyo
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bn WhatsApp wep yüklemiştim WhatsApp bildirimlerini de sessize aldım ki WhatsApp wep aktif diye görünüyor sonra kendi tlfnma bağladım sürekli sürekli.kontrol ettim sende öyle yap 
tarafından
Çok şükür canım. Allah bir daha yasatmasin:)
(479 puan) tarafından
Nasıl yaptın kız anlat bakalım bende yapıcam
tarafından
Senin eşin ne yaptı ki
(479 puan) tarafından
Konuşmalarını siliyor merak ediyorum neden sildiğini
tarafından
Arkadaş vatsabini kendi vatsabina bağladı nasıl oluyor bilmiyorum.oyle yakaladı. Bu aralar pek buralara takılmıyor cevap veremeyebilir
0 oy
(816 puan) tarafından
Varsa bışey elbet Allah bırgun şaşırtır canım sılmeyı unutır bişey olur bışekılde o senın önüne cıkar ara sıra takıp et hal ve hareketlerıne bak Allaha bırak o yol gösterır dua et yeter bnce
(2 puan) tarafından
Öyle yapamıyorum işte
0 oy
tarafından
Benim eşim de siliyo ama ben bişey olduğunu sanmıyorum çünkü bazı arkadaşları küfürlü konuşuyo ondan siliyo. Eğer bişey varsa şüphen varsa halini hareketlerini takip et telefonda illa ki açık verir zaten inşallah yoktur 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
suphelendigin baska ne var

benim esimde ne mesaj nede arama kaydi hepsini siler hatta benim yanimda benim mesajimi siliyo ☺️ kuruntu yapma kendine canim aliskanlik onmesaj silme
0 oy
(778 puan) tarafından
Ayy ben silerim hemen konuştuğum msjlari :D eşim hiç silmez ne arama kaydı ne msj kaç aylardır msji duruyordum onda
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Şüphen mi var yoksa sadece kuruntu mu 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Akıllı adamsa anlamazsın sadece hissedersin. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Sana tavsiyem buna çok kafa yorma. Bugün yapmıyosa da aklına sokarsın.
0 oy
(16 puan) tarafından
Seni boynuzlayan insan soguk davranir senle sohbeti olmaz yer icer yatar uyur severse ckcugu sever onla oynar fln aldatma her turlu anlaşılır eger sen onu yeteri kdr tanıdıysan tel surekli yaninda olur saga sola birakmaz sahsen ben her seklde ayıkırım.. huyunu bildkten sonra 
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Bi uygulama vardı adını unuttum telefon konuşmalarını kaydediyor onu yükle canım sonra uygulamayı gizle. O otomatikman kaydediyor zaten eşinden gizli acar dinlersin o uygulamadan ne konuştuklarını 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 469 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,098 göst.
0 oy
32 cevap 1,200 göst.
+1 oy
8 cevap 353 göst.

379,558 soru

11,362,237 cevap