0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Eşi 24 24 çalışan varmı elin memleketinde zor oluyor degilmi. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zorlukları elbette var canım ama alıstık 36 saat nobet tutuyordu eskiden sımdı sabah 8 aksam 5 
(34 puan) tarafından
Alışmak zor yanlış kalınca bizimki de düzelse keşke bebegimiz babasini fazla göremiyor  adam nöbetten gel uyu bir kaç saat görürse artık.
tarafından
9 aylıktı oglum babasıyla aynı eve girdi canim ne yazılkı baya sabır istiyor
(34 puan) tarafından
Doğrudur  eslerimiz  onlari 4 gozle bekledimizin bebislerine baktığımizi bilsin eşlerine deger versin yeter napalm. ;)
tarafından
Kesinlikle canım Rabbım korusun hepsını
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bizimki de 3 yıldır 24 24 tü şimdi Nazar değdirmiyim de sonra yine arttırmasınlar :D 156 ihbar hattında telefonlara bakıyor 12  24 çalışıyor ama tabi kafası bi milyon oluyor günde 300  400 tlfona bakıyor ☺️

(34 puan) tarafından
Dogudamisiniz . Ya gitmesi değilde bebekle evde yalnız kalmak virusde var kimseye güvenemiyor insan iyice yalnız kaldık,
tarafından
Yok canım istanbuldayız bu sene tayinciyiz inşallah aile gidecek bir yer olur çünkü eşimden uzakta durmak istemiyorum.
0 oy
(903 puan) tarafından
Görev harici 8 5 çalışıyor benim eşim
(34 puan) tarafından
Darısı benim herife ;) inşallah benim kide öyle calisir.ozluyom yanlış kalyom bebek büyüsede az laf ederdik:)
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allah yarmcınız olsun biz nişanlıyken eşim askere gitti 12 ay sadece bir kere izine geldi daga giderlerdi bi hafta hiç kpnuşamadıgımız olurdu elim yüregimdeydi çok zor asker eşi olmak allahım onları korusun sizinde allah yardımcınız olsun
(34 puan) tarafından
Amin canim sağol. Onlarda onlari evde öyle bekleyen kendimi geçtim çocuklara daha zor babası gelince nasil cilve yapyo oğlum ama yazık adam uyyo .
(1,451 puan) tarafından
Dogru diyosun cnm çocuklara daha zor bnim eşim 3 vardiyalı çalışıyor geceye gittigi zaman sabah geliyor akşama kadar uyuyor göremiyor oglum gündüz gityigi zaman da akşam gelip yemgini yiyip uyuyor oglum babasını gördügünde çok mutlu oluyor ama damlar napsın bizim için çalışıyorlar
0 oy
tarafından
Bugun 24 de malesef eskiden sıkıntı etmezdım cocuk varken zor oluyo:(
(34 puan) tarafından
Bebekle hemde nasil aman hasta olmasınlar 1 hafta hem gece hem gündüz uykusus kaldım ağlayıp durdurdum. Bizimkilerin nöbeti denk geliyor bak :)
tarafından
Öyle valla cok çok zor:))
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Malesef o nobetteyken çok sıkılıyorum :/
(34 puan) tarafından
Keşke mesayi yapsalar degilmi .hatta o eve bebe baksin ben calisim .öyle diyorum :)
0 oy
tarafından
24 24e şükrediyorum bazen göreve gidiyo
tarafından
Ahhh bilmezliyim tek başıma 4gun önce doğum yaptım eşim dün görmeye geldi gitti ayy agliycam ben kaçıyorum mm
(34 puan) tarafından
Üzülme canim ya .ilk bebekmi.bende zorlandım vallahi üzülme geçiyor zor olsada geçiyor.Allah yardimcin olsun.
tarafından
Yok cnm şükür olsun üçüncü bebeğimiz kızım 9 oğlum 4yasinda bide bebesimiz var şükür olsun
(34 puan) tarafından
Maşallah abisi ablası varmış 3 uncu deneyimlisin .ben ***** gibi kaldırdım aglardi hep :(
tarafından
Şükür biz iyiyiz Rabb'im herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(551 puan) tarafından
Ayda 4 veya 5 nobeti olur nobet ertesi istirahat olur ertesi gun mesai saatine kadar calisma saatleride sabah 8 aksam 16.20 de cikarlar ama ev is yerine biraz uzak ve kalabalik bi sehir oldugu icin 5.30 u bulur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.