0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merak ettim var mı aramızda öylesi

9 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından

Beeeeeeeeeeeennnnnnn:woot:

Bu arada safiye kim:angel:

tarafından
Masumlar apartman bir karakter :)
tarafından
Kız trt de ki safiye o hastalık derecesinde anam o kadar değilsindir
(14,079 puan) tarafından
O kadar degil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

O derece deyilim ama  takıntım çok herşeyi yıkarım elimi nereye deysem hiç biyere dokunmadan yıkarım koyduğum neyse düzgün olacak çamaşırım evim  temiz olacak toplu olacak içime sinmezse tekrar tekrar yıkar tekrar tekrar düzeltirim işlerim planlı olur muhakkak yaparım gibi gibi cnm

tarafından
Bende hep dzüenli temiz olsun isterim sürekli temizlerim ama oğlum tekrar kirletir
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben el yikama konusunda takintiliyim. Bi de ben de 3 kere yıkıyorum 3 kere duruluyorum kizimin esyalarini. Ellerim egzama oldu hep. Kocam da eskileri cook sever biriktirir o da Han' a benziyo. Kizim da surekli sudukluyo o da tam bir gulben :D
(502 puan) tarafından
Aynen ya oglum olcak yakında o da yazik neriman gibi masum olur :D
(590 puan) tarafından
Nerimanda kollarini kasiyor yara yapiyor canim
(502 puan) tarafından
Ay o zaman o aileden kimseye benzemesin benzedigimiz yeter :D onu atlamışım ben
(12,852 puan) tarafından
Babiyakus ciddi misin :)
(502 puan) tarafından
Evettt :) esim hicbir seyi atmaz kilerde 2-3 koli copu var gecen halifleksi söktüm aticaktim hali aldim. Onu atamadi. Kilerde bekliyo kirli eski sey.
0 oy
(702 puan) tarafından
Fazla degl ama haftada 1 dip köse yaparim diger gunler hergun supurup silerim
0 oy
tarafından
Birisi vardı burda geçenlerde post açmıştı hatta   :)
0 oy
tarafından
Akşam izledik o sırada benim oğlan halıya mandalina suyu damlattı bez deterjan getirdim sildim izledikçe insanın enerjisi geliyor :) 
tarafından
Ajajajaj
0 oy
tarafından
Valla öyle biri varsa da tedavi olması gerek hayat yok bişey yok deli gibi yaşiyor yazık Neriman çok yazık 
tarafından
Temizlikten ymeek yiyemiyorlar aç yatıyorlar
0 oy
tarafından
Ben o kadar değilim.ama bazen temizlik yapınca bana da takıntı oldu mesela lavaboyu yıkıyorum bı amda safiye gözümün önüne geliyor öyle sert fircaliyirum ki ve sayıyorum bir iki üç dört diye yıkıyorum ve eller konusunda acaip hassasım.bulasiklari yikadiktan sonda lavaboda tekrar sıvı sabunla ellerimi yıkarım .... Yemek yapıldığı zaman tadına baktığım.kasikla asla  o kasigkla yemeği karıştırmak kaynana defalarca böyle.yapti bı ara dayanamadım artık kaşığı aldım elinden tezgahin üstüne fırlattım.yeter artık bı zıkkım yiyeceğiz haram.etme gözümün önünde dedim kaşıkla tadına bakıyorsun yarısını tekrar içinde daldiriyorsun dedim 
0 oy
tarafından
Safiyeyi açmadan televizyonu siliyorum safiye kızar diye
(1,657 puan) tarafından
Hahahaha cok ıyı ya :D aksam seye çok guldum ben han soruyo ne yemek var safıye dıyo patates lerı hasladım ben gulbende eklıyo havuc soganda var yanında :D allahım koptum ya :D
tarafından
Dün akşam bakamadım kız durmadı şimdi uyuttum açıyım da izleyim
(1,657 puan) tarafından
Izle ızle  bende parca parca baktım da bu kısmı harıkaydı :D
tarafından
Ahaha çok iyi biride ah safiyem domestoslu kekim benim yazmıştı
(1,657 puan) tarafından
Ahahah ıyyy o nasıl sevme seklı :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 442 göst.
0 oy
15 cevap 389 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 296 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 308 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bir bebek bir anne (5 puan) tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,477 cevap

34,765 kullanıcı

...