0 oy
682 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Komşunun oğlu 13 yaşında pipisi içe gömük normal erkek çocuğu gibi değil görünüs kız pipisi gibi ortada hafif bir nokta gibi birşey var bu iyi llerde sorun olur sanırım dedim ben kötü oldum doktora felanda getirmiyorlar çok üzülüyorum

16 Cevaplar

+5 oy
(1,862 puan) tarafından
Bilgim yok ama 13 yaşındaki çocuğun orasını nasıl gördün, tabiki sorun olur kız gibi diyorsun yani organı yok gibi oluyor
(128 puan) tarafından
Peygamber sünnet-i  canim
tarafından
Hiç duymadım bu peygamber sünneti olduğunu canim
(128 puan) tarafından
Benim arkadasimin oglu da öyle  nohut tanesi gıbı  8 aylikti dedi benim Oglumun  pipisne bakar msiin baktim
tarafından
Onun ne sorunu vardır doktora götürdülermi
(3 puan) tarafından
Yok o peygamber sünneti değil benim oğlumda da peygamber sünneti var normal sünnet gibidir içe gömük değil o çocuğu doktora götürmeleri lazım ilerde sorun olur kesin
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kız pipisi derken ???
tarafından
Görünüşü kız gibi Sade ortada böyle küçük iğne gibi bir pipi görüntüsü var ama şekil kız gibi
(3,036 puan) tarafından
13 yaşında komşu çocuğunun özel bölgesine keşke bakmasaydın canım baya ergenlik döneminde çünkü
tarafından
İnan ki ben de bakmak istemedim ama annesi çok ısrar etti benim de o yasta oğlum oldu içtim
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Bukadar rahat olmak ta ne bileyim doğumdan sonra zaten doktorlar muayene ediyor ozaman doktorlar söylemiş olmalıydı hadi onlar söylemedi nasıl rahatlık bu bi doktora göturmezmi insan sünnet olmuşmu peki sünnetten sonra mı doğuştan mı oyleymis
(3,275 puan) tarafından
Ayy kuzum yaa ozaman çift cinsiyetli Allah yardımcısı olsun ailesinin ilerde onu anlamasına ihtiyacı var insAllah anlarlar
tarafından
İnşallah götür doktora diyorum yok diyor bend geliyim birlikte giderlim tecrübe ederim ikna edemedim ben çocuğu düşünüyorum
(1,165 puan) tarafından
Ya hemen yazmışsınız ya gömük pipi var ve sertlesince düzelir. Çift cinsiyete baglamissiniz hemen.
(3 puan) tarafından
Evet mümkün Rabbim onu da öyle yaratmış Rabbimin takdiri
(590 puan) tarafından
Ben baglamadim doktor oyle demis bende boyle bir durumda var dedim
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Kız pipisi ne koptum deli :D hem çocuk büyük kız sen niye baktın 

tarafından
İnan ki ben bakmak istemedim annesi ısrar etti ben de o yasta oğlum olduğu için
(5,377 puan) tarafından
Ya zaten öyle elbette sen evladın gbi görürsün ama baya büyük yaşı uygun değil aslında nyse artık kuzucum inşallah iyileşir çocuk da vardr belki çözümü
tarafından
Kız bir defa doktora götürmüşler bu küçükken  doktor demiş çift cinsiyet bunlarda daha da götürmediler başka doktora götür dedim yok diyor Kabul etmiyor ikna etmeye çalışıyorum ama yok diyor birlikte gidelim tercüme ederim ikna edemiyorum ben sadece çocuğa üzülüyorum ileride psikolog sorun yaşayabilir
(5,377 puan) tarafından
Tabiki canm çok büyük sıkıntı yani gitmesi lazım niye çekiniyo acaba yazık inşallah iyi olut ne diyelim hayrlısı canm
tarafından
Hayırlısı olsun canım ben ikna etmeye çalışıyorum sonuçta kendileri bilir artik
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım nasıl baktın yaaa erkek koca adam gibi  utanır 
tarafından
Kız vallahi ben bakmak istemedim annesi İsra ile baktırdı bana benim de o yasta oğlum olduğu için güvendi diye göster di
0 oy
(323 puan) tarafından
Ne ***** bı anne o çocuk ilerde mahfolcak pskolijmen benim görümcemin eltisinin oğlu bunda öyle küçükken çise giderken gördüm denk geldim nokta gibi aynı çıkık değil ameliyat yaşını bekliyorlar onlar 
tarafından
Düzelme ihtimali varmi canim
0 oy
tarafından
Ama ammesi neden bu konuyu doktorda degilde sen de care aramis millete ne diye gosteriyir cok ayip
tarafından
Ne bileyim belki beni yakın gördü yada benimde 4 oğlum oldu için en büyük oğlumla yaşıt
0 oy
(2,951 puan) tarafından
Duydum ama yaşı büyükmüş bilgim yok o yaşta ki çocuğa. Benim bebemin de öyle doktor dedi ki kilolu o yüzden böyle.
tarafından
İnşallah düzelir
(2,951 puan) tarafından
Inşallah ama doktora götürsünler ihmal etmesinler
tarafından
Bir defa götürmüşler çift cinsiyet dediler başka doktora götür dedim yok diyor hata birlikte giderlim tecrübe ederim dedim ikna edemedim
(2,951 puan) tarafından
Hmm Allah yardimcilari olsun
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Kuzum.cocuk kiloluysa normaldir ..
tarafından
Bir defa götürmüşler Doktor öyle deyince de kabul etmediler daha da götürmediler başka doktora götür dedim hatta birlikte gidelim dedim tercüme ederim yok dedi gitmek istemiyor ikna edemiyorum bir türlü çocuğa üzülüyorum
tarafından
Allah'ım yaaaa ... Uzulmusler bellimi ama götürmek zorundalar kabullenemiuor belliki çok üzüldüm
tarafından
Vallahi sorma çok zor Allah yardımcıları olsun
tarafından
Amin inseallah...
(1,165 puan) tarafından
Ya anlamadım keseleri de mi yok
0 oy
tarafından
Doktora gitmesi lazım tabi ki nasıl götürmüyorlar sana gösterene kadar doktora göstersinler 
tarafından
Ben onlardan da çok üzülüyorum annesi de aynı cevabı verdi
tarafından
Değişik Bi aileymiş bile bile doktora götürmemek de yani ne bileyim çok saçma
tarafından
Ya kızlar zaten biraz bozuk anneleri o hale getird kocasını tek eti bir Alman adam için benim eşim kızıyor uzak dur bunlardan ama çocuğa üzülüyorum tek ona. Yardımcı olmak istiyorum benim de 4oğlum var
tarafından
Herkes kendi halinde yani boşvermiş hepsi
tarafından
Malesef öyle canım:(
0 oy
tarafından
İnanmıyorum yaa nasıl baktın nasıl baktın diyenler olmuş 13 yaşında bir çoucuk ya daha 13 allah aşkına 20 yaşında adam gibi konuşmussnz belliki çoucuk da sıkıntı var 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Çocuğun doktora gitmesi lazım çift cinsiyette olabilir hünsa yani. Ergenlik zamanında kiz ya da erkek alametlerinden hangisi baskın olursa o yönde ameliyat ediliyor.

Misal sakalı çıkıyor ya da göğüsü büyüyor vucud belirliyor ve ruhaniyet.

Sen o komşunu ikna edemezsen ben konuşurum gerekirse islami yönden anlatılırsa inşaallah anlar
0 oy
tarafından
14 yaşında oğlum var bir sene önce değil bana göstermek bide komşuya gösterecek o çocuğun aklı yok herhalde komşunuza söyleyin oğlunu bi çoçuk cerrahisine götürsün konu komşuya gösterene kadar 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Beynini kullanıyor mu komsun?Doktora götürsünler.Oyle çocuklar çift cinsiyetli ve ilerde sorun yaratabilir
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim yegenimde oyleydi sunnet oldu zaten daha cok kayboldu benim ablamda korkuyir ya ilerde cocugu faln olmazsa diye yada boyle kalirsa diye 
0 oy
(855 puan) tarafından
Ay çocuk utanmadı mı yaa rezalet bakılır mı hiç bebek mi bu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehann26 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 320 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
26 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 869 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu

374,683 soru

11,207,453 cevap

34,510 kullanıcı