0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Onceden seviyordum ama bu lafindan sonra nefret ettim kizi olacak seytan arakadasimla arami bozdu bana iftiralar atti yetnedi esimi doldurup ustume saldi gecen sene surekli esimi dolduruyordu oda yetmedi kayinlarimi obur gorumcelerimi kaynabami hepsini bana dusman etti kocami arayip sizin cocugunuz dogunca olecek diyordu hamileyken erken dogum yapmam icin herseyi yapiyordu esim konusmuyor yemege gittik resim attik kayinbabam olacak mahlukat hemen esimi aradi ablani kaldir engelden ayip bilmem ne dedim ya bana yasattiklari ne olacak bana bunlsri yasatirken kimin sesi cikti simdi esim konusmayinca ararlar konus diye geberdiler yemege gidip keyif yapinca suan sinirden deliriyorim yemegi zehir ettiler bize Rabbim hakkimi birskmasin onlara

4 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Merak etme sen unutsanda Allahim unutmaz cikartir onlardan Allaha havale et
tarafından
Heo dua ediyorum sabrediyorum Rabbim hakkimi birakmasin ona insallah
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Engelden kaldir dedigi icin mi yemegi zehir ettin kendine de esinede bence yanlis yapmissin canm anliyorum seni ama sonucda esin senn yannda o dedide esin yapti ki sanki sen keyfine bakacaktin hatan bu yanlis anlama beni yani haklisin evet ama yemegi zehir ederek heba ederek hata etmssn o kaldir demisde esin kaldirdi mi engeli sanki sen esinn tavrina bak sanane digerleri ne dems ne etms ne yapms bosver
(189 puan) tarafından
Sonuc olarak esin duzelmis ve artik seni savunuyor senin yaninda ve seni hakli buluyor gerisine kulagini tikayip esinle hayatina bakacaksn canm birakin ucuncu sahislari gercekten
tarafından
Yok oyle yapiyorum ama kurtulamiyoruz gitmiyoruz onlara bile ama dirmadan esimi arayip doldurma pesindeler
(189 puan) tarafından
Ole olurlar canm maalesef onalra yapacak biseyin yok en iyisi kulak tikamak baska kendin huzursuz oldugunla kaliosun
tarafından
Oyle oluyo valla ama budefa huzurumu bozmadim gorumcemin istedigini eline vermedim inadina daha cok paylastim fotograg esimle
(189 puan) tarafından
Kendi ic huzurunuda bozma canim inan degmezlee ben bana yapilanlari bi anlatsam agzin acik kalir o kadar kendimi yiprattm ki simdi donup bakiyorm da ben ne kadar sal.akmisim diyorum ya ne icin neler icin neleri harcamisim diye bosverecen he de gec kendi ic huzurunuda bozma canim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Takmasana ya rezil et neyini takıyorsun çok güzel söylemişsin. Bir gün şeytan ettiğini mutlaka görücek. 
tarafından
Amin insallah canim zaten resil edecegimi bildiklerinden beni aramiyirlar esimi ariyorlsr biri aradi apar topar disari cikti ordan aradim bisey oldugunu meger kayinbabam aramis
0 oy
tarafından
Çıkar bacım çıkar bende çok ağladım köpek babası yüzün den benim boğazımı sıktı geldi benim babam benimle konuşmuyor kaçtığım için beni sahipsiz gördüğü için yaptı bide diyodu ki ben sus dedim susmadım susacaktın hiç pişman değildi ama çok ah ettim Allahım da yanına koymadı şuan kolun da yırtık var fizik tedavi görüyo kolum ağrıyo diyip duruyo kaynanam onla ilgili bisey sorsun beni ilgilendirmez diyorum evine dahi gitmem üst katım da oturuyo he Allah böylelerini ıslah etsin yaptıklarını ceksinler
tarafından
Gitme canim cok iyi yapiyorsun bende gitmem gelmem cagirdimlarinda cocuk hasta deriz esimle gidince o meymenetsiz suratlarino gorecez kaynanam desen pintinin teki o yemek yapisini gordukten sonra yemegini yiyemiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 391 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,358 göst.
23 Mart 2020 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 422 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymir (684 puan) tarafından soruldu

380,037 soru

11,376,071 cevap

34,862 kullanıcı

...