0 oy
1,954 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Sürekli bir bahane arıyordu. Sürekli kusur arıyor du beni evi terk edip gidiyordu 

Sürekli susuyordum sabrediyordum bebeğim için yuvam için en son  evi terk edişinde boşanma davası açtım 2 ay önce meğerse aldatiliyormuşum 

Kadına ayrı ev açmış imam nikahı yapmış ayrı bir telefon kullanıyormuş 

Öyle bir yıkama uğradımki Allaha havale ediyorum bebeğim şuan sekiz aylık doğum yaptığım dönemde başlamış 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay benim kocamda sıkıntılı alkol bağımlısı sinirli ters bişey beğendirmek çok zordu ağzından çıkanı bilmez falan ama burda yazanları okuyunca benim kocam bu melek diyorum Allah'ım sen yardım et kurban olduğum rabbim yavrularimiza hayırlı bir gelecek nasip etsin hayırlı insanlarla karsilastirsin en guzeli
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsun ikisi ınsallah mutlu olmazlr yuva yıkanın yuvası olmaz zaten rabbım bebegınle yardımcın olsun
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Merak etme o imam nikahı kiydigi  kadın mutlu olamiycak  yuva yıktı bir bebeği babasız koydu onlar asla ama asla mutlu olamaz sen evladına tutun rabbime dua et bu yalan evlilikten bir an önce kurtul arin kendine gel ilk başta çok zor olucak ama zamanla alışacaksın ve daha da güçlü olucaksin canım rabbim kimsenin ahını kimsede koymaz 
0 oy
tarafından
Yatacak yeri yok ya 
0 oy
(15,886 puan) tarafından
Siz en doğrusunu yapıyorsunuz. Öyle insanların çamuru sizin üzerinizden uzak olsun. Size muhtaç olacağı günler gelsin inşallah pişmanlıktan sürünsün. Ama siz kendi hayatınızı kurun. Bebeğiniz ve siz mutlu bir hayt sürün inşallah. İnşallah o malları üzerine geçirdiği akrabaları da dolandırır onu bi güzel. Dımdızlak kalır ortada inşallah. Sonra o imam nikahlı pislik kadın da parası yok diye bunu terkeder inşallah. 
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Bencede esra erol a cık ki millet içine çıkacak yüzleri kalmasın iş ekmek bulamasınlar onlarda. burda üzülmesi gereken kişi sen değilsin onlar canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yahu daha neler duyacağım bunasıl bir karakteraizlk 
0 oy
tarafından
Bu post işte kızlar bakın hele bi o haberlerde olan mı 
(53 puan) tarafından
Hayır deil canım esim benimle evliyken aynı evde yaşarken yaptı bunu her hafta kavga çıkarıp evden gidiyordu birşeyleri bahane ediyordu hep burayada çok yazdım o zamanlar buradaki saf temiz kalpli arkadaşlarda işle ilgili sorunları vardır bunalmıştır falan dediler bnde aynı şekilde düşünüyordum meğer se adam beni boynuzluyormus haberim yok birseyden taki en son evi terkettiğinde dayanamadım artık boşanma davasını açtım alışkanlık haline getirmişti hergün gidiyordu evden
1 ay sonra ögrendimki başka bir kadınla yaşıyormuş ev bile almış banada para yok diyordu oğlumun ihtiyaçlarını ağlaya zirlaya alıyordu
Bütün bunlarin sebebi buymuş bütün taşlar yerine yerleşti iğrenç bi oyunun içinde buldum kendimi
Hiç beklemezken hani diyorlar ya ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi
Güçlü falan olamıyorum hazmedemiyorum yediremiyorum nereden nasıl basliycam bilmiyorum Allah beterinden saklasin
Bn yikildim dağıldım paramparça oldum oda olsun sabrimda hiç birseyimde kalmadı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 929 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 391 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrlllll (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,115 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy