0 oy
1,092 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve bir cocugunuz olsa ama adam cocugu istemese her maddi masrafını karşılasa cocuga da anneannesi baksa dese fikriniz ne olur 

58 Cevaplar

+5 oy
(1,994 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuğumu kimseye bırakmam. Çocuğumu istemeyen bir adamın benle ne işi var. Kendi ayaklarımın üzerinde durmayı tercih ederim. Zaten boşanarak psikolojisiyle oynamışım bir de kendimden ayrı tutarak bir darbe daha vuramazdım. Büyüyünce sırf bir adama onu değiştiğimi düşünmeyecek mi? Bence çok yanlış olurdu. Rabbim yaşatmasın. 
tarafından
Amin inşallah
tarafından
Kesinlikle yaaa
-Reklam-
+2 oy
(1,251 puan) tarafından
Maddi ihtiyaclarini karsiliyormus peki  manevi ihtiyaclari ne olacak okuldan eve gelince sabah uyaninca annnesini görmeyince dünyaları versende mutlu edemezsin o çocuğu 
tarafından
Bi noktada evet öyle
+1 oy
(3,375 puan) tarafından
Tabiki de kabul etmem hiç birşey benim çocuğundan değerli değildir ne olursa olsun tiranagina kurban olsunlar benim annem ikinci evliliğini yaptı adamin tek dediği şey analı kuzu kınalı kuzu çocukların da gelecek seninle dedi dedem bizi vermek istemedi Allah bir değil bin kere razı olsun üvey babamdan kendi evlatlarından ayirmadi bzii
tarafından
Aaaa çok şaşırdım gerçekten ilk kez böyle bişey duydum ne güzelmiş yüreği
(3,375 puan) tarafından
Babamın eşi başkasına kaçmıştı 4 çocuğu vardı bizde iki kardestik öyle güzel gecindik ki şimdi üvey kardeşlerimle günde 4 5 kere konuşuruz babamız vefat etti ama hiç birsekilde kopmadik birbirimize gider geliriz kalırız
(1,866 puan) tarafından
Ayy tüylerim diken diken oldu ne kadar güzel Rabbim muhabbetinizi arttırsın. Uvey anne baba denilince insanlar bi duraksıyor. Sizinki çok güzel bir örnek maşallah.
tarafından
Herkes aynı degil ama iyiye denk düşmekte zor
+1 oy
(6,516 puan) tarafından

100 tane erkeğe saçlarının telini değişmem :getlost:

tarafından
Net bende değişmem tabiki ama sizlerin fikrini merak ettim
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Bırakın ağlasınlar. Çocukların yarım saat ağlaması normal. Yarım saatten sonra sakinleştirip müdahale edin
tarafından
2 tane acılmıs aynı postum bende değiştirdim zaten 2 tane acacaktım ama aynı postan iki tane acılmıs
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Pek anlamadım 
tarafından
Çevremdeki bazı insanlar evlenirsen cocuguna annen baksın diyor Bi kaç tanıdığım da var esi istemediği için cocuklar anneannesine bırakıp evlenen ama ben asla bırakmam
(10,322 puan) tarafından
İyi değil o insan. Çocuğunu bırak diyen biri iyi olamaz kendinizi kandırmayın. Anne olduktan sonra kendiniz değil evladınız önemli olan. Para değil mevzu. Evlat anneyi arar.
tarafından
1 bebek annesi sen bırakmazsın ama işte bırakan çokmuş demek ki ana gibi yâr olur mu hiç yazık gerçekten Allah hakedenı anne yapsın bu dünya da
tarafından
İşte bilemiyoruz arkadasımın annesi küçükken boşanmıs 2 kardeslermiş küçük erkek diye almış gitmiş arkadaşımı anneannesi büyüttü gelin etti okuttu kız acıktan üni okuyor annesi düğününe bile gelemedi kızının adam göndermemiş gündüz gelmiş 1 2 saat durmuş gitmiş
(10,322 puan) tarafından
Yo bak gayet biliyoruz bacım. Elin adamıdır evladımın yanında herkes artık. Daha da kabalaşırım bu konuda. Daha dün 2 yaşındaki bebek annesinin koca sevdası yüzünden bir pi.çin sapkınlığına kurban gitti. Evlatlar bizim biz onları her şeyden üstün tutmak zorundayız. O kim ya böyle şart koşacak. Dünya koca dolu olsa da böyle dese dönüp bakmam yemin olsun birine. Taş taşır sırtıma bağlar bakarım da kocaya minnet etmem. Düzenim olsun diye evladını ana şefkatinden mahrum bırakma hakkı yok hiçbir annenin. Etraf baskı yapıyor bir yere sığamıyorum zart zurt hikaye. Senin sığmadığın yerde sabini itip kakmayacaklar mı her şey para değil, senin kanadın lazım o yavruya.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ne münasebet! 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Cocugu istemeyen zamanla beni de istemez. 
0 oy
tarafından
Boşanırdım nokta .
tarafından
Kız zaten evlenmeden derse diyerekten yazdım
0 oy
(3,650 puan) tarafından
İkinci evliliğim, eşim kızımı asla bırakmaz o benim kızım der.Kızım çok zor bir çocuk olmasına rağmen Allah razı olsun eşimden. 
tarafından
Allahım kalbine göre ödül versin esine
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Çocuğumu istemeyen beni de istemesin olmaz böyle bir şey. 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ne olursa olsun bırakmam
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Evlenip bosansam çocuğumu bırakıp asla evlenmem çocuğum için yaşardım bekar hayatı yani ayrıca küçük çocuğu yük olarak gören yarın ona maddi desteği de yük görür gidip gormene bile müsade etmez yani çocuğun öz babasi nerde bakmıyor Mu 
tarafından
Bakmıyor ama ben asla bırakmam cocugumu böyle birşey de yok ama bazen diyorlar evlenirsen cocuguna annen baksın diye bende sizlerin fikrini merak ettim
(1,763 puan) tarafından
Yani şöyle çocuk kaç yaşında mesela annen güvenilir tabiki bakabilir ama evi sana çok yakın olmalı ve her gün görmeli ilgilenmelisin bazıları çalışıyor diye hiç çocuklarını goremiyor mesela ama inan öyle bir eş asla izin de vermez
tarafından
2 yasında kız öyle birsey yok cocugumu istemeyen beni hiç istemesin sizin fikrinizi almak istedim
(1,763 puan) tarafından
Valla şu aşamada annen baksın gir ise çalış aman koca alsan ne olacak erkekler hep ayni bu sefer iyj olsaydin bosanmazdin diyecek
tarafından
Şimdi yayladayız Eylül gibi şehire gidecez a 101 e girecem torpilim sağlam annem bakacak cocuga
0 oy
(123 puan) tarafından
Yani bu soruyu soruyor olman bile tuhaf bence burdaki fikirlerden önce senin bir fikrinin olması lazım oda çocugundan vazgeçmemek, elin adamı mı önemli çocugun mu
tarafından
Cocugum tabiki
0 oy
(119,237 puan) tarafından
oldu eyvallah coxugumu istemeyen adami ben niye istiyim kaldimi ayrilsam asla evlenmem
0 oy
(7,373 puan) tarafından
Benim eşime bişey olsa anlaşamayıp ayrılsaz kesinlikle evlenmem bir insan bir kere sever herzaman diğil
0 oy
tarafından
Evlenmem ki. Çocuğum herkesten her şeyden önce. Hele çocuğum küçükse evlilik hiç düşünmem. Kimseye güvenim yok benim. 
0 oy
(3,763 puan) tarafından
He çocuğunu kabul etmeyen bakacakmis Bence iyi dusun çocuk niye annesiz kalıyor buyuyor
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Bi adam icim cocugumu kimseye vermezdim buyuk konusmayim ama acik ve net. 40 koca bulunur da evlat bulunmaz. Beni evladimla kabul edecek biriyle evlenirdim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bunu yaşayan gorumcelerim ikiside . Şuan çocuklar bir orda bir vurda büyüdüler . İstemeyince gönderiyor İstanbul'a adamı kovuyor 6 ay falan yanına çağırıyor ikiz erkek bir kızi da var . Aslan gibi arkana al diyoruz dinlemiyor . 

Alırım evlatlarımi önüme  dağ gibi dururum arkalarında . İki lokma yer doyarim ama onları mahrum etmem 
tarafından
Cocuklar hep ezilen oluyor anne baba ayrı olunca ama ben asla ezdirmem cocugumu 21 yasındayım ama kolay kolay evlenmem yasım cok genc ama benim yaptığım hatanın bedelini cocuguma ödetmem calısır cabalar bakarım
0 oy
tarafından
Bunu buraya bile sormam açıkçası kalan ömrümü daha kaliteli geçiricem diye çocuğumdan mi vazgeçicekmişim hosttt ko.pek derim
tarafından
Kız böyle birsey yok ben fikrinizi merak ettim ben niye vaz gecim oglum dan elim var ayagım var calısır bakarım
tarafından
Ben öyle olsam kız ;)

İlgili sorular

+1 oy
59 cevap 1,543 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,200 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrlllll (1 puan) tarafından soruldu