0 oy
595 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben 37 haftalık hamileydim 5 de kanamam olmuştu.  Seslendim aşkım benim kanamam var diye . Tamam yat uyu da sabah bakarız demişti.  

Sabah söyleyince de hatırlamamıştı 

Tam odun işte:)

Sizinde tam odun dediginiz az 

Arkadaşlar gebeligim riskli ve kanamam sürekli oluyordu zaten.  Doktor kanaman çoğalırsa suyun gelirse gel demişti.  Ben eşime sakın bi şekilde deyince uyku sersemiyle tmm sonra bakarız demişti 
Çoğunuz yazmış düşüncesizlik falan diye 

27 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bence dusuncesizlik değil eşine haksızlık etme.onun tek sorunu uykusu ağır. Sakın söylemişsin beyin normal bsiy algilamis oyüzden tamda ayilmamis ki sende söyledin hatirlamiyor diye 
tarafından
Ya bazıları yazmış düşüncesizlik umursamazlık diye . Niyetim sadece gülüp eğlenmekti konu nerelere geldi
(14,079 puan) tarafından
Bencede cok normal bu düşüncesizlik degil uyku sersemliğidir kimisi var uyku esnasinda donunu çıkarıyor sabah ne olduğun farkinda bile degil herkes mükemmel olamaz:))
(216 puan) tarafından
Sıkma canıni kötü niyetle soylememislerdir sadece gördüklerini soylemisler eğer kocan uyanık olsaydı öyle diyip yatsaydi dedikleri doğru olurdu onlar en sonda yazdığını; ...hatırlamıyorum. ..kelimesini gormemislerdir. Olur burda hersey söylenir cnm; )) çocuklarla ugrasmaktan kafa yoruluyor hepimizde
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Esinin yaptigi odunluktan cok dusuncesizlik olmus gibi saglik bu sonucta ve hamilesin
tarafından
Sürekli oluyordu zaten . Doktor suyun gelirse kanaman çoğalırsa gel demişti
+1 oy
(6,825 puan) tarafından

Odunluk bunlara denmez Bea bacı senin ki düşüncesizmiş uyku sağlığından daha önemli çıkmış

Bnm ki hiç odunsun demedim ama bazen denilesi hareketleri oluyor:)

0 oy
tarafından
Yok cok sukur tirnagim kirilsa aglar  
tarafından
Maşallah
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizimki odunun hammaddesi zaten 
tarafından
Yazık kız deme öyle:)
(3,701 puan) tarafından
Ama öyle sevgisini belli eder seviyorumda der Allah var yoluma da ölür ama odun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Her an her dk her saniye her salise:D:D:D:D

tarafından
Oda ıyiymis;))
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnmkide üstüne odunluk yok canm şiir diziyorum o işteyken en altta seni seviyorum yazıyorum yazdığı bende seni seviyorum bu kadar 
tarafından
Gene yazıyormuş :))
(1,233 puan) tarafından
:)) yani oda dogru
0 oy
tarafından
Odukluktan çok düşüncesizmiş canm
0 oy
(139 puan) tarafından

Benim koca her dakika her saniye odun hatta kütük yani';):D))) kutuklugunu bile seviyorum ama iyi ki o cok şükür ki o <3

tarafından
Odun ama seviyoruz işte:))
0 oy
tarafından
Hep odun odun olarak doğmuş oylede gider. Yontamam bu saattek sonra.
0 oy
tarafından
Benim eşim böyle konularda böyle odunluk yapsın öldürürüm onu heralde ki yapmazda elim kasildi diye adam iki gün ağladı hüngür hüngür 

Ama ben canım sıkıldıkça ona odun derim hemde yoğuntulmamıs odun derim
0 oy
tarafından

Bir gün gök gürlüyor şimşek bizim binanın dibine düşüyor düşünce oda aydınlanıyor o derece korkuyordum eşime kalk korkuyom dedim yat aşkım bir sey olmaz ben vardım dedim ya kalkana dedim yok yat dedi ağlayacak nerdeyse delindim kalk diye neyden korkuyom dedi şimşek çakıyor dedim sana bir çakarım dedi vurdum yastıkla kafasına döndüm yattım kendine geldi ne oldu neye kuştun dedi böyle dedin dedim yok demedim diyo dedin dedim özür diledi falan kepti geri benimki tam odunlukta nirvana yaptı yani eşime kimse ulaşamaz :D

tarafından
Bilinçleri kapalı oluyor herlade uykuda ;))
0 oy
(119,340 puan) tarafından

Bende sabaha karsi 4 de test yaptim aninda ikinci cizgi cikti şok oldum dürtup uyandirdim tam yaa sevdos yat uyu sabah konusuruz dedi :ermm: hödük

tarafından
;)) bi an kocam geldi gözümün önüne
0 oy
(788 puan) tarafından
Ben ona demiyorum ama o bana güzel laflar falan söyleyince istediğini duymayınca çok söyler odun diye :D
tarafından
Şöyle sende adama yazık;))
(788 puan) tarafından
Ya napıyım bazen o bana söylerken bişeyler afallayıp düşünüyorum ben düşünene kadar o odun diyo;)
0 oy
tarafından
Valla ona pek odunluk değilde bayaa bir rahatlık diyelim 
0 oy
(7,411 puan) tarafından

okadar cokki hangisini desem :D

hamileyken yuzumde kahverengi lekeler oldu baya bi. neyse ben dogum yaptim odaya ciktik annemler bebegi seviyor esim bana dogru geldi agri sizi icinde kivraniyorum. bende guzel soz falan söylecek sandim.  ilk bebeğimizi kaybetmistik hani sukur yavrumuzu bu kizimizi sag saglim kucagimiza aldik falan diyecek sandim :D saçlarım uzun terlemisim esim sacimin ucundan tuttu yuzumdeki lekeleri silmeye başladı bak avrat terlemissin bol bol sil boyle geçermiş bu lekeler diye:ermm:

tarafından
Olsun yine lekelerini düşünmüş adam ;))
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kız çocuk diye öldü bitti kızım olsun diye 

Müjdeyi verdim kızın olacak dedim 

Tmm kapat dedi:ermm:

tarafından
Duygulanmıştır belki yaa ;))
(12,264 puan) tarafından
Dondu kaldı ne bileyim biraz tepki verir insan
0 oy
tarafından
Her gün her dakika :D ama bu kanama olayı odunluk değil canım malesef umursamazlık ben hamileyken başım dönse karnıma ağrı girse hastaneye gidelim mi derdi eşim 
tarafından
Bizimki de öyle normalde . Zaten riskli ve sürekli oluyordu kanamam . Doktor kanama çoğalırsa suyun gelirse gel demişti.  Bide uyku serseminden anlamadı herladr.  Sabah deyince yemin etti sen bana böyle bisey demedin diye
tarafından
Uyku arasında olabiliyo öyle şeyler canım malesef
0 oy
tarafından
Ben eşime kanamam var desem dünyayı oynatır. Smdi bile salondan mutfağa kucağında taşıyacak neredeyse. Senin eşin odun değil düşüncesiz davranmis benve
0 oy
tarafından
Seni seviyorum dediğimde gıcıklığına eyvallah kanka der :-D
tarafından
Kanka ıyiymis yine bizimki arada hacı diyo :))

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 472 göst.
0 oy
34 cevap 543 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 525 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 428 göst.

380,079 soru

11,377,997 cevap

34,863 kullanıcı

...