0 oy
358 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlarr son zamanlarda hem agri hemde cok agirlastimmm uyku haramm oldu resmen ne yatabiliorummm ne uyuyabiliorimm ne yemek yiyebiliorummm az yurusemm bayilacak gibi oluorummm son zamanlar gecmio diyenler cok haklilarmisaa

8 Cevaplar

+1 oy
(13,662 puan) tarafından
Tam tersi bnm 30. Haftadan snra ne çabk geçti anlamamıştım 
tarafından
kuzumm ben uyuyamiorimmm saat basi kalkiorummm karnimm sanki yere dusecekk gibii
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Doktorun ne diyor bu duruma? Canım hurma fln ye de acilman olsun yapabilirsen çömel kalk Allahım kavuştursun bian önce 
tarafından
kaburgama dayiyoo benimki sureklo ordan tepioo dokundumm hatta tuttum baktimm kafa degill elde bu.kadar guclu olamamzz ayak bu.kesin dedim :)
(6,136 puan) tarafından
:)))))) hey maşallah cikarivereydin. Eşimde bugün elini görmüş hayret ettim daha ben neresi ne onu bilmiyorum dedim belli oluyor diyor eliydi diyor
tarafından
evet ben tuttum hatta sevgi yani kelebek eltimm de baktii bu ayakk belli dedi :)
(6,136 puan) tarafından
Benim bebeği hıçkırık tutuyor sürekli senin ki nasil
tarafından
hickirikk yokk benimkinde amma hareketleri canimi cok yakio artikkk
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Senin 20 benim 9 daha tık yok pazartesi kontrolüm var bakalım ne diyecek 
tarafından
hayrlisiyla bi dogsalardii
(1,114 puan) tarafından
Ah bi doğsun neler yapacam ben miniğime :)
tarafından
bende ayni dusuncedeyimm valla :) en azindan evde bunaliorummm aglama krizlerimm belki gecer :)
0 oy
(758 puan) tarafından

Benimde 30 gunum falan kaldi ama cok hizli geciyo bende korkmaya basliyorm :(

tarafından
bende korkuorummm acikcasii
(758 puan) tarafından
Baslarda hic korkum yoktu yeni yeni basladi ya ruhum daraliyo aklima dogum geldikce
tarafından
bana hep sezeryan denildi cok korkuodumm snradan normal olur sorunum yok denildi cok sevinmistimmm amma normalde zor napcazz bilemiorumm Rabbim yardimmm eder
0 oy
(762 puan) tarafından
Son 16 gün bende de aynı sorunlar var allah yardımcımız olsun cnm 
tarafından
amin canimm aminnn
0 oy
(97 puan) tarafından

Senin yine 20 günün kalmış:) benim 12 günüm d kaldı daha yok bakalım p.tesi kontrolümüz var. artık bı dogsa gözüyle bakıyorum:) 

Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

tarafından
8 guncuk var arada canimmm :) bende ayniyimmm bazen hareketlerini canimi asirir yakmaya basladii dirio ayaginii
0 oy
(834 puan) tarafından

Herkes bir değil demek ki gerç3kten de... :D

Benim de son 18... ama şak şuk geçiyor. Hbişeyi yetiştiremicem diye korkuyom.  Sabki daha dğn öğrendim cinsiyetini... bu ne hız aman ya rabbi... <3

Hakkımızda hayırlısı olsun sağ sqlim kucağımıza qşmqk nasip olsun arkadqşlar. 37 hafta üstü kimşer kaldı.. :D eskilerden kimler kaldı :P sayımızı bilelim 

tarafından
35e kadar bende oyleydimm geziodumm islerimi yapiodummm 35ten.snraa zaman gecmedi 37+1deyizz ben dogracammm kimseye vermem sirayi.diodumm ama benden vahimler var :)
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bende son 20 gundeyim cok zor geciyor ya ilk iki gebeligimde bukadar zorlanmamiştim bunda yerimden kslkamiyorum uyuyamiyorum  ödem cok fazla  agrilar ufff su 20 gün çabucak  bi geçse diyorum 
tarafından
odemim falan olmadi kuzummm benimmm fazlada kilo almadimm 9 kiloda kaldimmm ama velakinn kalkamiorimmm yatamiorummm dogsunn gozuyle bakiorumm
(1,060 puan) tarafından
Ben 78 le basladim hamilelige 83 kiloyum suan ama son bi haftadir ödem başladi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 131 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 191 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 203 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu