0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (2,591 puan) tarafından
Kızlar dün akşama dogru eşimin önceki evliliğinden olan cocukları geldi vücutları cok kötüydü kaşınıyorlardı sabah eşim hastaneye götürdü u. yuz olmuşlar onları beyaz sirkeyle yıkadım su ile seyretip, sonra uyu. Oz kremi sürdük suan ben kaşınıyorum kızım 6 aylık korkuyorum bebek daha yani o agır kremi de süremem sütte veriyorum cıldırmak üzereyim. O nasıl bi annedir ki cocukları 2 haftadır böyleymiş sadece saglık ocagına götürmüş nr yapıcam bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(119,025 puan) tarafından
Gecmis olsun bilgim yok
(2,591 puan) tarafından
Saol canım benim
-Reklam-
0 oy
(702 puan) tarafından
Keşke hic eve almasaydin
(2,591 puan) tarafından
Kadın bilerek yollamış haberimiz yoktu canım
0 oy
(15,803 puan) tarafından

image

başka bir posta cevap vermiştim. Fotoyu bulamayınca posttan ss aldım. Ben bu ilaçları kullandım. Hem kendime hem kızıma. Kızım 1 yaşındaydı. Arkadaki ilaçları kızım kullandı öndeki ilacı doktor karışım verdi eczacı hazırladı 6 kutu vardı o karışımdan hem ben hem kızım kullandik
(2,591 puan) tarafından
Sana zahmet isimlerini tam yazar mısın canım
(15,803 puan) tarafından
Şurubun adı lordes kaşıntıyı engelliyor. Losyonun adı metrin. Karışımın adı yok onu doktor yazıyor
0 oy
(505 puan) tarafından
Cocuklar kimbilir ne zamndir yikanmio
(505 puan) tarafından
Doktora git cnm aglama nie aglion ki artik olan olmus ama insala bulasmamistr kadin ne kadar ilgisizdi cocuklarinda sucu yok yazik
(2,591 puan) tarafından
Kadın afedersin şey peşinde kendine bi zibidi bulmuş cocukların velayetini fe vermiyor her ay eşim 2 bucuk bin de yolluyor sonuc bu
(505 puan) tarafından
Süsüne harciyodur yazik cocuklara cocukalrin velayetini verse bi dert vermese cnm bn olsam kabul edemzdim heralde ama esinde oara oduyor allah yardmcin olsun sikayet faln edilse bari bakmio falan **** olmuslar die
(2,591 puan) tarafından
Cocukların resimlerini cektim canım kullanmayı düşünüyoruz yazık o cocuklar tüm kıyafetleri kan olmuştu kaşımaktan
(505 puan) tarafından
Bn bile huylandim valla cnm burdan
0 oy
tarafından
Saka gibi, hayatımda ilk defa **** olan insan duyuyorum ya. 2020 yılında hadi yetişkinde olsa neyse dicem de çocuk bir insanın sorumluluğundadır. Nasıl bir kadın ki bu, küçücük çocukların **** olmasını sağlamış. Pesssssssssss
(2,591 puan) tarafından
Peeesss ve yazık. Allah biliyo kıyafetleri hep marka eşim alır herşeylerini eşim karşılar düşün canım eşim dogal gaz parası yolladı gidip odun almış iki kuruş cebe atmak için böylr bi kişilik Allahım islah etsin inşallah
tarafından
Valla kadının akıl hastanesine yatması lazım canım. Tam bir manyak ve o çocuklara bakması bile sakıncalı. Sen eşinin çocukları yada o manyağın çocukları mantığı ile değil, insanı bir görev olarak onlara yardımcı ol. Aranız nasıl bilmiyorum ama seni sevmeseler anlaşamasan bile elinden geleni yap kuzum.  Hiç duygusal davranma. Allah belki de o çocukların bir şekilde iyiliği için bile eşini karşına çıkarmış olabilir. Üzerine düşen ınsanlık görevini eksiksiz yap canım. Ha böyle diyorum ama öyle de davranıyorsun bu çok belli. Sadece bir an gelir offf be dersin, işte o anda bunları hatırla. Yüce rabbim senin önündeki tüm kapıları acar inan buna. Sen elinden geleni yap canım. Allah da şimdiye kadar yaptıkların için binlerce kez razı olsun. Ne güzel senin gibi kadınların varlığını görmek. Tüm işlerin rast gitsin ❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Cnm hemen öyle bulaşmaz çabuk Bi kaç gün sonra belirti gösterir sen iin büyük ihtimalle takmaktan olmuş
(2,591 puan) tarafından
Canım dün bilmiyorduk cok haşir neşir olduk ben yıkadım onları vs
tarafından
Anladım cnm fazlalaşmadan doktora gidin RABBIM ŞİFA versin
0 oy
tarafından
Cnm bende oldum hatta hamileydi kızımdada bulaşmıştı pislikten olmuyor doktora gittim karışım verdi bize ailecek kullandım 10 geçti bize kaynanalar bulaştırdı ama ben çok kötü kaşınıyordum her yerim yara bere 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.

377,390 soru

11,293,646 cevap

34,711 kullanıcı

...