0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Ben mutfağı topluyordum o sıra odada annemlerin yanında idi beni namaz kılarken görüyor

Seccadeyi almış parça parça sermiş yere ve oturmuş seccedeye kapanır şekilde durmuş<3

• Bunu annem biraz önce dedi ve anlatılması çok güç bir sevinç mutluluk gurur kapladı içimi ısıttı yüreğimi:'(:'(:angel:

22aylk teyzeleri benim akkizim maşallah ona inşallah benimle birlikte namaza durduğu günleri de görürüm inşallah ailece namaza durduğumuz günleri de gösterir Rabb'im ❤️❤️❤️

8 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Maşallah Rabbim hayirli evlat etsin.
(3,770 puan) tarafından
Amin amin inşallah canisi Allah razı olsun ♥️
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benim oglu da öyle kim namaz kılarsa hemen yanına gider ne yapıyorlarsa oda aynısını yapar
(3,770 puan) tarafından
Benim kızım ilkekx yaptı ve kimse namaz klmiordu o an çok mutlu oldum yaa yapmasina
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Benimki de gelip önümde yatıyor seccadede<3

(3,770 puan) tarafından
Maşallah suhanallah meleklerimize♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Maşallah inşallah büyüyünce Allah sevgisiyle namaza dururlar. Benim oğlumda 15 aylık maşallah sübhanallah seccadede durup namaz kılma hareketleri yapar ağzını okuyormus gibi oynatır Rabb ime şükürler olsun
0 oy
tarafından
Maşallah cnm kuzuma 

Bnmkide öyle valla seccadeyi getiiyor bütün bedeniyle yüz üstü uzanıyor sonra bnan bakıp anne diyor çok güzel bir duygu anlıyorum seni inşallah hayırlı insanlar olurlar 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim kızda öyle bide ağzını oynatıyor eğiliyor kalkıyor ellerini birleştiriyor çok şükür bin sukur
0 oy
tarafından

Maşallah canım 

Benim 6 yaşındaki oğlum namaz kılıyor çok şüküt :angel:

0 oy
(790 puan) tarafından
Cok gzl gercktn cnm rabbim hepimizn evlatlrna herzmn namaz kilanlrdan eylesn benm oglumda 2bucuk yasnda babasiyla hergn evde oldkca yannda ayni harektleri yapiyo namaz kiliyi birlkte cok gzl bsy  gercktn o minicik bedenlern Allaha yonelmesi hep daim olr ins

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 119 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 474 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 639 göst.