+1 oy
639 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
düzenlendi

Şubat ayi .Babama kanser teşhisi konmuş,icimiz aciyor ama Hepimiz gülüyoruz , güclüyüz ,sürekli mutlu rolü yapiyoruz.Çünkü oyle olmak zorundayiz .

Baba zaten en güclümüz , en dirayetlimiz.❤️

Bazen hayat seni cok dayanıklı hale getiriyor.Mesela babanin kemoterapiden dökülen saclarini makineyle tıraş etmek zorunda kaldığında ...

Ve bunu yaparken tebessüm ettiğinde...

Hiç aglamadim yaninda hep güldüm , hep güldük

Ama bu videoyu cektigim gün gectim odaya, ağlaya ağlaya söyledim sarkiyi.Her seferinde durdurup baştan cektim .boğazım düğüm düğüm... Yutkunamadim.

Gözlerim dolu dolu, bagira bağıra söyledim❤️

bugün sabah izledim videoyu tekrar yine o günlere gittim.

Sadece sizinle paylaşmak istedim su an ❤️

Bu arada babam yendi kanseri , uzulmeyin.Sadece sarkinin anisini anlattim ❤️☺️

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bu arada babam kanseri yendi ❤️☺️ uzulmeyin ❤️❤️❤️
tarafından
Yaaa çok sevindim sormaya dilim varmadı Rabbım sevdiklerimizle sınamasın biz aciz kullarını
(153 puan) tarafından
Çok sevindim Rabbim birdaha yaşatmasın
tarafından
Aminnn canlarimmmm aminnn❤️☺️
-Reklam-
+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Patlatmışsin yine güzel sesli kadın önceki şarkılı postunda acıdan oturdu sesim demiştin şimdi anladım Rabbim dermansiz dert vermesin kullarına 
tarafından
Canimmmmmmmmm❤️ aminnnn
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Gerçekten çok zor bir durum Rabbim kimseyi sağlığı ile sınamasın 

tarafından
Aminn kuzummm aminnn❤️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allahim sabır versin kuzum benim annemde kanserdi çok şükür biz atlattık saçları döküldü bizde aynı keserken herkez perisandi çok zor günler hem aile hm hasta kişi için allahim yardımcın olsun canım bnm 
tarafından
Biz de atlattik cok sukur kussummmm❤️☺️ ben sarkinin anisini o gunu paylastim sadece❤️ o hislerle soyledim.
(4,061 puan) tarafından
Şuan dinleyemedim ama yarın ilk işim dinlenmek olucak benimde var böyle videolarım ah ah sizede geçmiş olsun ozman canım benm ❣️
0 oy
tarafından
Diyecek bir şey bulamadım ❤ 
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Rabbim rahmeti ile muamele etsin inşallah kabri nur mekani cennet olsun... İmanı olan Kanser hastalara şehit derler çok acı cekip bedel ödedikleri için... 

Kulun üzerine ağaçtan bir yaprak düşse ,günahlarına kefarettir... Böylesi merhametli bir rabbin kullariyiz ne mutlu ... Ölüm acı , ölüm soğuk ama cennet çok güzel belki bu bir nebze teselli olur ... 
tarafından
Kuzucum yasiyor yendi kanseri ❤️
(7,189 puan) tarafından
Ayyy yüreğime indi başta yazsaydin ya :( çok sevindim Rabbim hayırlı uzun ömürler versin
tarafından
Altinda yoruma yazdim basa tutturmustum ama gormemis kimse galiba ☺️❤️❤️ ben sarkinin anisini yazdim sadece.
0 oy
(48,634 puan) tarafından
diyecek bisey bulamadım kalbimi birakayim suraya❤️
tarafından
Benden de sana kalpler ❤️❤️❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ahh kuzum gözlerim doldu cidden ağlamak istedim aynısını biz yaşadık

Bir eşe baban kanser ve bu kanseri yenemeyecek demek ne kadar kötü çekmeyen cidden bilmez

Allah babana ömür versin şifa versin yendiğini biliyorum size bağışlasın ❤️❤️❤️
tarafından
Canimmm aslimmmmm❤️ cok zor cokkk .sizde kim rahatsizdi ?

aminn kuzum aminn❤️
0 oy
tarafından

Annesini 17 sinde kanser illetinden topraga vermis biri olarak gozlerim dolu dolu dinledim :(

Allah babani size bagislamis kuzum, ömrü uzun sağlikli olsun inşallah ☺️

tarafından
Canimmmmm kuzummm❤️ ne zor bir surec .Cok agir.İnsani olgunlastiriyor .Allahim o guzel annene rahmet eylesin, kabri nur olsunnn :(  ❤️
tarafından
Annem gitti ben buyudum, o gun buyudum, dedigin gibi olgunlastim, daha dogrusu olgunlasmak zorunda kaldim. İnsanin annesi, simaracagi kimsesi olmayinca buyuyor. Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun bir sozu vardi, annen yok kimsen yok diye, oyle bisey.
Amiinnn... Allah butun olmuslerimizi yattiklari yerde rahat ettirsin ❤️
tarafından
Ahhh kuzummmmm ne guzel yazmissin .❤️Hayat bazen cok acimasiz olabiliyor.Bu acilar insani kucuk yasta buyutuyor .Agir surecler geciren insanlara basit sebepler icin bile aglama luksu vermiyor.❤️❤️
0 oy
tarafından
Ya sen ne guzel bi insansin ❤️❤️❤️
tarafından
Canimmmm benimmmmm❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allaha çok şükür atlatmışsıniz  Rabbım birdaha göstermesin Allah başınızdan eksik etmesin cnm
tarafından
Cok sukur kusum coooook ❤️❤️☺️☺️
(3,167 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Çok ses atardım ama artik dosya olarak kabul etmiyor uygulama :) sesinde güzel senin 
tarafından
Sağ ol kuşummm❤️☺️ birisi soylemisti fatonun da sesi guzel diye bana.Merak ettim.Bir ara atabilirsen link vs dinlerim.
(15,651 puan) tarafından
Atılmıyor artık burda ses uygulama zarar görüyormuş link şeklinde de zor uğraş ister ugrasamam:D
tarafından
Hshshshshdhdhdhdhd üsengeçlik seviyem sjsjjdj
0 oy
tarafından
Allah uzun ömur versin inşallah bu kanser illetini kimseye yasatmasın 
tarafından
Aminnn canimmmm aminnnn❤️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Yaaa sesin der susarım :)) Rabb'im bir daha göstermesin :)
tarafından
Canimmmmmmmm❤️☺️ aminnnn aminnnn
(3,681 puan) tarafından
Kalp kalp kalp :)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️☺️
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Çok sevindim o illeti yendiğine benim babam yenemedi malesef 19 mayıs 2015 de verdik toprağa Allah babana uzun sihhatli ömürler versin canım 
tarafından
Ahh ne zor bir surec.Caresizlik, hic bir sey yapamamak ,agrilarina acilarina merhem olamamak... Biliyorum.

Allah babaciginin mekanini cennet etsin.Cektigi acilar kefareti olsun.Huzurla ,nur icinde yatsin kuzummmm❤️
(12,490 puan) tarafından
Gerçekten çok zor canım benim Amin amin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Yazının sonunu merak ettim doğrusu cok sukur yenmis baban Rabbim basinizdan eksik etmesin cnm ♡♡♡♡♡♡♡

Bu arada sesin süper tatlım  
tarafından
Canim fatmisimmmm❤️ cok sukur yendi cok sukur ❤️❤️❤️ tesekkur ederim kuşumm
tarafından
Allah size bağışlasın canım benim ❤❤❤
0 oy
(827 puan) tarafından

Postun sonunu okuyunca cok sevindim canm okumaya basladim gözlerim doldu gecmis gitmis allah birdaha yasatmasin<3

tarafından
Canimmmmm kuzummm amin insallahhh❤️ aminn❤️
0 oy
tarafından
Şerife....... ❤️
tarafından
Canimmmmmmmmm❤️
0 oy
tarafından

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ hayatta heer sey geciyor ❤️❤️

0 oy
tarafından
Hayat bazen insana cok caresiz  hissettiriyor  ama o anda bile umutlu olun çünkü Allahtan ümit kesilmez ❤️☺️

İlgili sorular

+3 oy
37 cevap 891 göst.
+2 oy
40 cevap 687 göst.
5 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 574 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...