0 oy
969 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar gorumcemle sorunlarım var demiştim daha önce şimdi size bişey sormak istiyorum evliligimin ilk aylarında görümcem anneme bitane poşet bitane de kutu vermis bunu hilal kullansın ben kullanmıyorum demiş bende tamam anne ne var içinde dedin makyaj malzemesi dedi tamam dedim sonra bu açtın kutuyu içinden tarihi geçmiş kullanılmış ruhlar allıklar ojeler kurumuş ruhların rengi bile değişmiş parfümler iğrenç kokuyor rimeller kurumuş falan gene bişey demedim tamam sağolsun dedim gectim poşeti aç bakalım ne koymuş dedi annem bir açtın gözlerime inanamam jartiyerli korseler saten mini gecelikler tangali fantazi kıyafetleri falan ben sok ooldum sonra annemme dedimki sağolsun ben bunları giyerim nede ihtiyacım vardı dedin akşam esim gelince dedimki bak kardeşin bana neler göndermiş kocasına giydiklerini bana gönderiyo dedim utanma yok dedim sizce göndermesi onlar normal olabilirmiş bugün yengemle konuşurken bu konu açıldı oda boşver o yapar öyle şeyleri sever dedi geçti ama hiç normal bişey değil bence

21 Cevaplar

0 oy
(6,145 puan) tarafından
Keşke önce, sana Bi sorsaydı ihtiyacın var mı diye  herkes herkesin iç çamaşırını kabul etmez, çünkü 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 213 göst.
0 oy
7 cevap 243 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,159 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,455 göst.