0 oy
966 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar gorumcemle sorunlarım var demiştim daha önce şimdi size bişey sormak istiyorum evliligimin ilk aylarında görümcem anneme bitane poşet bitane de kutu vermis bunu hilal kullansın ben kullanmıyorum demiş bende tamam anne ne var içinde dedin makyaj malzemesi dedi tamam dedim sonra bu açtın kutuyu içinden tarihi geçmiş kullanılmış ruhlar allıklar ojeler kurumuş ruhların rengi bile değişmiş parfümler iğrenç kokuyor rimeller kurumuş falan gene bişey demedim tamam sağolsun dedim gectim poşeti aç bakalım ne koymuş dedi annem bir açtın gözlerime inanamam jartiyerli korseler saten mini gecelikler tangali fantazi kıyafetleri falan ben sok ooldum sonra annemme dedimki sağolsun ben bunları giyerim nede ihtiyacım vardı dedin akşam esim gelince dedimki bak kardeşin bana neler göndermiş kocasına giydiklerini bana gönderiyo dedim utanma yok dedim sizce göndermesi onlar normal olabilirmiş bugün yengemle konuşurken bu konu açıldı oda boşver o yapar öyle şeyleri sever dedi geçti ama hiç normal bişey değil bence

21 Cevaplar

0 oy
(119,436 puan) tarafından
Yuuh özel giyimler onlar gonderilmezki
tarafından
Aynen öyle biraz edep olur onlar başkasının görmemesi gereken şeyler zaten nasıl sen bana gonderiyosun
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Gorumcenin ar damari catlamis o ne utanmazlik 
tarafından
Zaten utanma yılki hiç hemde nerdeyse bizim yanımızda yapacaklar kocasiyla
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Tabi ki çok ayıp yaptığı ve ıgrenclik kendi giydiğini sana gönderiyor 
tarafından
Ve kayinvaldemde hala bana kızım sana naptın diyo ya
(2,904 puan) tarafından
E onların kızı bir tane oluyor toz kondururlar  mu hiç
tarafından
Çıldıracak gibi oluyorum bunlara ya valla bak sanki bizi babamız doğurdu onu annesi doğurdu yeri ayri
0 oy
tarafından
Tabiiki değil yaniiii

Benimdr vardi oyle gecelikler ama hiç kullanilmamiş sadece oyle duruyodu teyzemin kizina dedim bak poşet bile açik değil istersen eğer yani bizde kaliyodu odayi duzenlerken gordu ona verdim bende bu başka bişey amaaaa gel gorelim ki kullanmiş bide gecelik sana yollamiş onlari yakarim ben ararim benim ihtiyyacim yok olana gonder derim, makyaj mazemeleri falan iste eş geçerim ama bunu asla
0 oy
tarafından
Yanni sonucya iç çamaşır kişiye özel bir şeydir göndermesi çok anormal bide onane senin ne giyeceginden 
tarafından
Amacı su sen bunları giysem kocan sana baglansin yoksa olmaz a getiriyor konuyu onlara ihtiyacın var diyo
tarafından
Pislik ona ne sizin cinswlliginizden ar kalmamış belli çokta sıkı fiki olma cnm
tarafından
Kusus zaten bu olaydan önce kırgınlık vardı yenile küstüm yengemle konuşurken bu konu açıldı o yapar dedi o utanmaz boş ver öyle kabul et dedi ona kızdım nie kabul ediyim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Görümcenin yollamasi hoş değil ama senin de eşine bak kardeşin ne yollamış demen hoş olmamış bence 

Kendisine iade et en kisa zaman  da 
tarafından
Attım çöpe hatta esim attı ***** ya ne göndermiş terbiyesiz dedi
(7,654 puan) tarafından
Cok samimi olursun gönderir ona eyvallah ama cidden terbiyesizlik yapmış iyi etmissin
tarafından
Az bile
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah ya daha neler duyacağız ama eşine göstermeseydin keşke sadece bana gecelikleirni göndermiş hoş değil deseydin makyaj malzemeleri neyse de o fantezi gecelikleir eşinin görmesi hoş olmamış 
tarafından
Hepsini göstermesin canım geceliğine bitanesin gösterdim bak kardeşin bana neler göndermiş giyimde eve iyice bağlan bari dedim
tarafından
Anladım canım eşin ne dedi
0 oy
(434 puan) tarafından
Çok ayıp iç çamaşırı da sıfır paket olur hediye olur anlarım giydiğini vermesi kötü olmuş ya 
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Geri gönderseydin keşke ne kadar ayıp yaaaa yuh 
tarafından
Kaynanamin bişey dememesine ne diyorsunuz peki insan bu tepki verir bunlar giyilmez at gitsin falan der insan giyersin gitmediğini at diyodu
(14,034 puan) tarafından
Kaynanada al sen giy giymediğini atarsın deseydin keşke
0 oy
tarafından
Ayıp yani yuh
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Dinende caiz değil hatta birinden alıp odunc aldığımız kıyafetleri bile esimiz bilmiyorsa sahibini söylememek lazım çünkü erkek nefsi çok ağır ve şeytan var malesef benim eşim kesinliklee başkasından alıp norml kıyafete bile kızar benimde vermeme asla izin vermez hern soyelr kimseden alma kimseye verme diye dediğim gibi Cook. Ayıp ve dinende doğru değil caiz degil
tarafından
Aşkım dinen yapılan bişey yokmu ailede ne namaz kılan var ne kuran kitap bilen var ne düşünen var haram diz boyu Allah'ım sen hidayet et hepsini doğru yolu bulsunlar
(1,331 puan) tarafından
Aminnn insalalh  işte öyle bilgisizlikte böyle şeyler getiriyorr
0 oy
(1,008 puan) tarafından
İnanmoyirum onlar.gonderilmez.ki cok.cok.ayip hemde 
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Allah im daha neler duyacaz. pes dogrusu.ayip denen bise var :ermm:

0 oy
(191 puan) tarafından
Esinin suratina tutsaydin bak nacinin yatakta kocasina gydigi sey bu deseydin. Ozamam yzuu kizaracakti . Gorumcenede deseydin giydim gnderdiklerini bol bol seni andik asdfgkcl arsiz azmis mi bu
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Bence bunu eşinize söylemeniz yanlış olmuş kardeşin kocasına giydiği şeyleri bana göndermiş diyip göstermek biraz yanlış ama kiyafet konusunda birşey diyemem ayıp etmiş görümceniz tabiki
0 oy
(2,264 puan) tarafından
O ne be ne kadar terbiyesizce giyinip kendi kocasına sergilediği şeyleri abisinin karısına gönderiyor 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oha kafayı mı yemiş görümcen insanda biraz edep olur 
0 oy
(79 puan) tarafından
 İğrenç  kocasina giydiklerini sana verecek sende kocanami giyiceksin allsh bilir  görümcen belkide kocasinada demiştir ben giyiyom onada veriyom diye görümcene al ver onlsri ben bu tarz şeyleri evet giuiyorum ama senin bana verdiklerini deil ben bunlari istemiyorum saol de yanliş bi düsünce iyilik yapuuo göya zaten kocanada söylemissin onun yaninda bile giyme  doru deil artik kiz kardesinin giydiği kiyafrtleri uzerinede gorcek  asla giyme ve giymiceğinide   söyle  onlara 
0 oy
(71 puan) tarafından
İğrenç Bi görümce iz varmış. 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok ayıp be o gönderilmiş neymiş o ole edepsizlik haya eder insan azcık kocasına giydiğini sana ne gönderiyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
0 oy
7 cevap 243 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,157 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,043 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu