0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Yarin kaynanamin misafiri gelecekmiş sabah götürüp öğlen geri bizi eve getircek mis 2 çocuk La gidip öğlene kadar isini gordurtecek geri eve getircek zaten küçük çocuğum durmuyor 2 gündür ateşi vardı bugün iyi biraz daha gecenin 2.30 cücü 2 cocugumda uyumamış yarin erken kalkıp bide oraya gidecem kendide bu saatte annasina kahvaltıya Birşey ler hazırlıyor 

12 Cevaplar

+2 oy
(1,320 puan) tarafından
Benim annem hep anlatır 

Kardeşimle benim elimden tutup gidermiş babaanneme temizliğe yardıma size bakamazdim diyor onlara hizmet etmekten bir gün ikizim.bakimsizliktan zatürre oluyor ve vefat ediyor hala kaynananın umrunda değil temizlik yapacak diye oğlunu dolduruyor gelin sürekli hizmet halinde çocuklar per perişan 

Annem hergun hergun anlatır asla unutmaz neden hayır demedim diye kendine kızar. 

SENDE KENDİNE KIZ TAMAM Mİ

KENDİ KİZİ OLSA YAPMAZ SEN MECBUR MUSUN TEMİZLİK YAPMAYA YARDİM ETMEYE , YARDİMA MUHTAC Mİ ?? YOK O ZAMAN KENDİ SEFA SURUCEK DİYE KONU KOMSUSUYLA SEN NİYE EVLADİNA DAHA COK VAKİT AYİRMAYASİN YOK DEMEYİ OGRENİN KORKMAYİN SU KAYNANALARDAN HAYİRR DEYİN BİTTİ. 

Sizi kullanmalarına izin vermeyin rica ediyorum giden ömrünüzden evladinizdan oluyor onlara birşey olmuyor siz susstukca 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ne sinir bozucu iki cocukla zor olur anlyissiz erkeklerden nefret ediyim
(146 puan) tarafından
Kaynanamin eli ayağı tutuyo kaç gundurde bu misafirin geleceği belliydi ne bu simdi anlam veremiyorum yarın bu cocuklar geç uyanacak eminim bu saatte uyuyp erken den kaldırırsa çocukları çok kızarım şuan bile surat asiyorum da aman iste anası kiymetli
0 oy
tarafından
Ayy kocam öyle değil ya şükür zate çocuk durmuyor diyor kendi.yirtiyorum gittiğine degmicek bide surat yersin
(146 puan) tarafından
Aman gece gece sinir oldum ya
tarafından
Olunmayacak gibi degilki çocuk hasta diyorsun. Bide
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cocuk zaten hastaymis git anani dusuncen kadar çocuğu düşün misafiri geliyosa yapsın kendi bisey bahane et gitme mecbur degilsin
(146 puan) tarafından
Ne bahane edebilirim diye düşünüyorum ama bulamadım
0 oy
(514 puan) tarafından
En iyi kaynana olmayan kaynana :) bende de varda allahtan baska sehirdeyim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gidemem demedin mi 
0 oy
(591 puan) tarafından
Bu kaynanaların bizden beklentileri cok fazla zaten kucucuk cocukla onların isteklerinı yapmamızı istiyolar valla 1 kere dedi beraber temizlik yapalım tamam dedim ben butun evi sildim süpüedüm o sadece tuvalet banyo yıkadı bende kendi içimden dedim bı daha asla yapmam diye yapmıyorum banane bu zamana kadar hep biz mi vardık yoo biz yokmusuz gibi devam etsinler işte 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Sinirlenmekte haklısın 

2.çocukla ele bide hasta iken oraya gidip iş yapmak zor olur 
0 oy
tarafından
Beni çağırmaz kendide bildiği için bayram temizligine yeğenini çağırdı inceden temizliğini yaptırdı
0 oy
(428 puan) tarafından
Sanki biz hizmetciyiz gönülsüz izinsiz nasıl yapıyorlar ya, iki çocukla bebekle niye hizmet bekliyor eli ayağı sağlamsa yapsın kendisi, bide çocuk hasta imiş ne diim valla
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canm madem öyle bişey mi yaptı sende söyle bende kalacam de o kadar iş güç yapacan sonra misafiri de o karsilasin oh valla 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Suc sende bacim gotururse gotursun gitmiyom lan de az diklen

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 670 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 808 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 432 göst.