0 oy
672 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim anne olduktan sonra duygularim daha yoğun oldu . Uykusuz günlerim yorgun , halsiz günlerim herşeye koşturan , ve panik atagim oldu . Ya sizlerin ? 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Anne olunca kendimi daha iyi anladım annesiz babasız büyüdüm nekadar ihtiyacım varmış meğer nekadar eksik kalmış oralar dolması imkansız şimdi çocuğuma yasatmamak için daha çok sorunları çözmeyi ogrendim kabullenmeye öğrendim merhamet ve vicdan duygumla yaşamaya başladım yoldan geçen üstü başı kötü bir çocuk görsem yardım eder yedirir içirir oldum her çocuğa annem diye sever oldum sanki ben dogurmadim ama öyle sevdim hersabah şükür diyerek dunyanin en güzel kokusunu çekerek uyandım en önemlisi rabbimin sevdiği kul olduğumu anladım bana bir evlat bahsettiği için 
tarafından
Maşallah sana canım ❣️ rabbim sana bağışlasın inşallah . :) En iyi cevapp ♥️
(48,660 puan) tarafından
ardıç kızlık soyadim ssni ne zaman gorsem yorumuna yazasim geliyor ☺️ akrabam gibi geliyosun ☺️☺️☺️
tarafından
Ay aşkım benim ::)
(48,660 puan) tarafından
nerelisin canim
tarafından
Ankara tatlim Kırıkkale'de yaşıyorum sen nerelisin nerede yaşıyorsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hayatımda ilk defa birini bu kadar sevdim kalbim her ona baktığında pır pır çarptığını fark ettim ilk defa biri bana sebepsiz bir şekilde sıkı sıkı sarıldığını fark ettim agladığımda beni güldürmek için çee eeee yapan biri oldu oda Rabbim in bana gönderdiği mucize kızım oldu ❤️

Çok şey degişti işte.... 
tarafından
Yaaa çok güzel anlatmışsın canım Rabbim sana bağışlasın:)
+1 oy
tarafından
Ben kimseyi bu kadar sevmedim kalbim üçe bölündü de sevgim bölünmedi bana bakinca ışıldayan gozleri gördükçe etrafimda ne uykusuzluk ne yorgunluk hic biri kalmiyor ❤❤❤
tarafından
Yaaa ne güzel amlaissin canım :)) herşeye rağmen degisiyorlar tüm yorgunluğa huysuzlugu uykusuzluğa herşeye :) gülüşleri yetiyor
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Panik atak hariç dediklerinin ayniiisi canım annemi daha iyi anlıyorum bebeğim olduktan sonra 
tarafından
Annelik gerçekten zor ve muazzam bir duygu :))
0 oy
(735 puan) tarafından
Bu soruya 2 , 3 ay sonra cevap vereciğiiim :D
tarafından
Şimdiden kolay gelsin canım bol bol yat uyu dinlen o zaman benden tavsiye:))))
(735 puan) tarafından
Yatıyorum:D herkes öyle diyoo
tarafından
İyi yapiyorsun canım:)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bakimsizlastim pasiflestim yorgun bitkin gezer oldumm evin icinde yasayan olu gibiyim bi yan sukretiyorum 2 tane guzel evladim var ama cok zor cocuk yaa bugunlerimize yinede sukur diyorum
tarafından
Aynen öyle canım Rabbim tüm annelerin yardımcısı olsun inşallah:)
tarafından
Kız derya en kolayı şimdi emin ol ergencelik daha zor :)
(44,603 puan) tarafından
Off off napam yaa vallaha simdiden oldum bittim hic iyi degilim sali gunu doktora  gidicem hatta cocuklara bile adam akilli bakamiyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Değişen tek şey eşim oldu artık kızını sevmeye başladı:)))
tarafından
O da guzelmiş :) Rabbim daim etsin inşallah
(1,238 puan) tarafından
Allah razı olsun canım beni hepimizin inşallah
0 oy
(590 puan) tarafından
Annemi daha iyi anladim cok uzmedim annemi ama yine gercekten anne olunca anlarsin dediginde annem umursamiyodum ne olabilir ki en fazla diyodum cok sey katiyor cocuk sana daha cok sevmeyi korumayi guvenmeyi korkmayi butun duygulari bir yasiyosun cok guzel anne olmak valla.

Allahim herkese bu guzel duyguyu tatdirsin
tarafından
Aynen öyle canım . Amin rabbim hakkeden isteyen tüm herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah:)
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Hayatımda değişmeyen bişe kalmadiki:D uyku düzeni yeme içme. Günlük yasam aklına ne gelirse. En güzeli de anne olduğun için değişmesi yoksa asla çekilmez di. Rabbim kuzularımızın acısını gostermesin☺️☺️:angel:

tarafından
Aminnn inşallah canım :)))
0 oy
tarafından
Tam anlamıyla dünyam değişti meğer herşey eksikmiş şimdi tamamlandı zor olsada çok yorsada iyiki gelmiş mehlikoşum Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin 
tarafından
Aynen öyle zor ama güzel bir duygu . Amin canım :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi oldu.
tarafından
Buna da şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah:)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Çok şey ... :) 
tarafından
Aynen canım zor ama bir o kadar da güzel bir duygu iyiki var pitircigim :))
0 oy
(410 puan) tarafından
uykusuz günler aşırı sinir hali sürekli ağlamak istiyorum annemin kıymetini anladım çok panik yapar oldum herşeye ve kendime bakmıyorum artık 
tarafından
Aynı durum canım panik , bakımsızlık , uykusuzluk , duygu drgisimi . Ne kadar zormuş annelik onu anladım ama bir o kadar da güzel bir duygu annelik :))
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Galiba benle ilgili değişmeyen tek şey adım  ha ona da anne eklendi
tarafından
Yine de şükür :)) annelik çok güzel  ne kadar zor olmasina rağmen gülüşleri yetiyor :))
0 oy
(477 puan) tarafından
Ayin 30 .. uc ay olucak ane oldugum ne degisti cok sey

1. Uykusuz gunler geldi

2. Bazen ac kaldigim gunler bebekten zaman kalmio

3. Kebdimw mesela bir elbise begendim alamiyorum diyorum bana alicagima bebege bez mama alicam

4. Esimle birbirimkze zaman ayiramiyorus

5.evden pek cikamiyorum

6. Saya saya bitmez oyle iste ama ane olmak boyle birse kwndini unutup bebegine bakmak
tarafından
Aynen öyle canım bir sosyal aktiviten olmuyor zaman kalıyor . Kıyafet sorunu bende de şöyle emzirdigim için herşeyi goyemiyorum tesettürlu olunca zorlanıyor insan gerçekten .
(477 puan) tarafından
Hayat iste onlar da buyer sonra rahada eriris bizde kuzum
0 oy
(27,350 puan) tarafından

365 derce döndüm diyebilirim :D

tarafından
Hepimizde aynı sorun :))
0 oy
tarafından
Uyku uyyamuyorum :) tek değişen o hahah 
tarafından
Uyku demeyin bana:D
tarafından
Hahah valla evde ruh gibi geziniyom :) :)
tarafından
Ben mumya :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

HERŞEEEEEEYYYYY

tarafından
Aynen öyle canım buna da şükür:))
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bende uykusuz yorgun bitkin bakımsız biri oldum :angel: 

tarafından
Aynı sorundan muzdaribim :)) her halimize çok şükür ama gülüşleri yetiyor:)
0 oy
(119,286 puan) tarafından
Uykusuz dolasiyom ac kaliyom ama sinirlenmiyom ☺️ hersey degisti degismeyen bisi yokki 
tarafından
Aynen öyle sevdoş zorlukları kadar guzellikleri de var :)) çok şükür buna da ☺️
(119,286 puan) tarafından
Bak senin postuna yazdim ☺️ kiz denk gelse hepsine yazarim hortlatimmi tum postlarini
tarafından
Yaaa yerimmm seni sevdoş sağol canimmm benim teşekkür ederim ❣️❣️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 349 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 254 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.
0 oy