0 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde (7,410 puan) tarafından

Kızlar 38+2haftada sezeryanla doğum oldu bu gece. Normalde 17hazirana gun vermişti doktor ama kizim acele etti:angel:

Öncelikle paylaşmak istiyorum. Bayramda ara ara şu gibi sızıntı şeklinde akintim oldu akşamları ayaklarım şişiyordu. Ilk defa olmuştu. Dün evimize geldik sabah yine su gibi akintim oldu. Korktum suyum gelip anlamıyor muyum diye. Bebegiminde hareketleri azaldı sol tarafıma toplandı ve kasılmalarım başladı. Bide iki sezeryan arasi tam 1 yil oldu benim oyuzden cok korkmustum acikcasi ama sukur korktugum gibi olmadi.:)  Neyse aksam esim geldi  yemekten sonra acile geldik osira bebeğim'ın hareketleri arttı ıyi barı kontorl olur çıkarım dedim. Ultrason da baktı önce sonra alttan baktı. Açılma varmış  1cm bebek dönmüş baskı yapıyor muş meğer. Nst istedi şancı çıktı hemen yatis verdiler. O sıra bidaha nst istedi onda aşırı şancı çıktı ozamana kadar hissetmiyordum bende hiç. Sonra bende hissetmeye başladım hemen hazırladılar. Belden istedim anestezi. Ama bebek doğduğunu göremedim uyuya kalmışım. Ilk bebeğim dede öyle olmuştu nasip. Sonra gözümü açtım ki meleğim benimle. Dünyalar benim oldu. Sonunda anneliği tam olarak tattım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Uyuşmam geçince hemen yürüdüm rahatladım.  Sizede tavsiyem ağrı da olsa hemen yürümeye çalışın inanın çok rahatlatıyor.

Sormak istedğiniz bisey varsa cevaplarım InşaAllah. Hepiniz hayırla kurtulun InşaAllah canlarim<3

17 Cevaplar

0 oy
(132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gözün aydın canım rabbim sağlıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin inşaallah rabbim ömrünü bereketli uzun eylesin meleğinin 
(7,410 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun canım.
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hayirli olsun canim Gozun aydin)
(7,410 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Saglıkla buyut evladını 
(7,410 puan) tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

(7,410 puan) tarafından
Saolasin canım:))
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Hayirli olsun gozunuz aydin canim benim rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin acisini gostermesin insallh
(7,410 puan) tarafından
Amin Canım amin. Rabbim kimseye evladının acısını göstermesin.
0 oy
tarafından
Ay nasil uyuyakaldin:)
(7,410 puan) tarafından
Benim şansıma ya:)) ilk bebeğim de plansizdi ondada uyumustum hep geceye denk geliyor uyumayım bunda dedim ama yine uyumuşum:))
tarafından
Benimde belden uyusturdular ama heyecandan öldüm :) uyumam mümkün degildi
(7,410 puan) tarafından
Bende korku daha coktu saatte geç olunca uyumuşum. :)))
(186 puan) tarafından
Kız dogumda uyuyanına ilk defa duydum nasıl uyuyveriyon ben uyuyamam heralde bayıltmadıkları sürece:):) Allah analı babalı büyütsün evladı insallah
(7,410 puan) tarafından
Belki de bayıltilar haberim yok canım ben uyku sanıyorum dur:))) onuda bilmiyorum valla.
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Maşaallah:)) RABBIM analı babalı büyütmeyi nasip etsin insaallah
(7,410 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun :)
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy masallah rabbim sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza :) 
(7,410 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun:)
0 oy
(199 puan) tarafından
Gözün aydın sezaryanda doğumdan sonra ağrı oluyor mu canim
(7,410 puan) tarafından
Tabi canım ilk başlarda uyuşma geçene kadar agrım oldu dayanılmayacak kadar değil ama canim. uyuşma bitince yürü diyorlar ozaman yürüdüm kendimi bırakmadım şükür şuan gayet iyiyim. Kendim kalkıp oturabiliyorum tek yuruyorum. Yürüyünce gazda hemen çıkıyor. Elhamdülillah şuan çok iyiyim.
(199 puan) tarafından
Maşallah canim
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım rabbim hayirla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Inşallah:) 
(7,410 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun:)
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Hayurli olsun allah anali babali buyutsun 2 sezeryan arasi 1 yil demissin benimde 2 yil oldu temmuzda dogacak 2 yil 1 ay falan oluyor yani merak ettigim 2 dikis ust uste nasil oluyor daha mi cok aciyor tam ust uste mi denk geliyor arada cok mesafe oluyor mu?:)

(7,410 puan) tarafından
Canım teşekkür ediyorum. Sende hayırla kurtar InşaAllah. Aynı yerden açmışlar canım. Öyle iki sezeryan arasında bariz fark olmadı doğrusu. Tabi ağrı oluyor ama. Uyuşma geçince yürü hemen toparliyosun. Şükür şuan gayet iyiyim. Sende korkma Allah 'ın izni ile cnm.
(3,151 puan) tarafından
En tedirgin oldugum oydu daha cok agriyor falan diye duydum benimkisi estetik dikis yapistirma diyolar ya hani iz kalmiyor 2 senede izi gecti gececek gibi suan ayni yerden acinca ins iz kalmaz omur boyu ya. Bende cok tesekkur ediyorum ♡
0 oy
(717 puan) tarafından
Gözün aydın olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah :)
(7,410 puan) tarafından
Saolasin canim:)
0 oy
(16 puan) tarafından

Rabbim sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsin :) Hayırlısıyla bizde o günleri görürüz inş <3

(7,410 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim. Darısı tüm bekleyenlere hayırla insaAllah♡
0 oy
(2,181 puan) tarafından
gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun insallah :) 
(7,410 puan) tarafından
Teşekkür ederim;)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Aaa gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim sevindim senin adına kuzum hoş gelmiş prensesin ❣️❣️❣️❤️❤️❤️❤️
(7,410 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim. Darısı sana insaAllah hayırla kucağına alasin♡
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn bebeğim aminnnnnnnnn tatlım aminnnnnnnnn kuzum
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Ayy canım benim hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla büyüsün prenses <3

(7,410 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim♡♡
0 oy
(9,202 puan) tarafından

Allah hayırlı evlat etsin hilalim :D ❤

(7,410 puan) tarafından
Hahahah Allah razi olsun ozgem :D❤
Sanirim post hortlatanlara fazla yuklenmisim aslinda cok tatliymissiniz sizz :DD bu zamana kadar hortlatmadiginiz hata ☺
(9,202 puan) tarafından
:D kız çok tatlı oluyor ya ahahah onceden bemde sinir olurdum
(12,513 puan) tarafından
Bilmiyorsunuz kıymetimi sksjjd
(7,410 puan) tarafından
Canimsiniz❤☺ artik destekcinizim :DS
(12,513 puan) tarafından
Yasasın sjjdjdjd

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 301 göst.
14 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 422 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,403 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Egitmen (8,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

379,155 soru

11,349,643 cevap

34,814 kullanıcı

...