0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçen gün ben annem yengem yengemn amcasının evine gittik benle yengem erken döndük amcasının eside genç kendini sürekli öven birisydi benle yengem döndükten sonra kadın gelinlerinin ne kdr iyi becerikli oldugunu filan anlatmış anneme annemde bizim gelinin inadindan saygisizliklarindan filan bahsetmis yengem geçenlerde küsüp babasına gitmişti pişman olup geri dönmüştü annemde buaksam abime diyo yengesinin gelini ne kdr iyiymis saygiliymis bide karına bak yengesi demis kustugunu duydum hayırdır bende yaptıklarını söyledim abimde anneme kızdı niye evde yaptığı hareketleri başkasına söylüyorsun yengem bağırdı çağırdı anneme baya tartıştılar bende anneme kızdım gelinin ne kdr saygısız hatalı olsada millete anlatma benimde kaynanam dört ay yaninda kaldım bı kez bardak kırdım bütün mahalle misafirliğe gelmişti millete diyo gelinim evde bardak bırakmadı dedim allahtan bitane bardağı kırıldı giderdi komsuya gelirdi bana anlatrdi şunun gelini böyle bunun kızı böyle abime dedim bosver bütün kaynanalrin huyu böyle annemde bana diyo afferin anneni kötüle böyle dedim kötüleme amaçlı değil sdce ayni derdi yasadgm için yaptgna karşıyım dedim

1 cevap

0 oy
(126 puan) tarafından
Helal olsun kız sana valla öyle Kaynanalar hep başkalarının gelininden. Kızlarından bahseder kendilerine bakmıyorlar acaba biz nasiliz dört dörtlük muyuz diye
tarafından
Valla annemde olsa gelinimiz ne kdr dili uzun saygısız olsada ona karışmam asla görümce olarak konuya dahil olmam ama annem haksiz olduğunda aynı şeyi kaynanamdan da gördüğümde yüzüne vuruyorum millet ne derse desin sen gelinini kötüleme dışarda Allah'a havale et sana zararı dokunuyosa millet derdine derman olmaz anca başkalarına ulaştırır adınız çıkar
(126 puan) tarafından
Aynen öyle .evdeki olayları dışarı anlatmaya bende çok karşıyım üstelik oğullarına neden şikayet ederler ki .Belki o an sınırlı bı anına gelecekte adam kadına kötü bı laf soylicek yada vuracak fln böyle şeyler evliliği çok etkiler annelerin daha çok evlatlarının iyi olması iyi gecinmesini istemesi lazim
tarafından
Benim evim ayri olmasına rağmen kaynanamın dedikodularindan esimi dolduruslarindan annemin olduğu ilçeye taşıdım evi geldim aynı şeyi annem yapıyor simdj dedim kaynanam yüzünden kocama boşanma davası açtım gelininde mi öyle yapsn istiyorsun
(126 puan) tarafından
Yazık valla tabi gelinlerde de suç vardır hep Kaynanalar kötü diyemeyiz ama onlar yaşça büyük bişey söylerken daha güzel knusmalari lazım ya emrediyor lar ya da laf sokuyorlar bu seferde gelin gıcık kapiyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 762 göst.
15 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy