0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yani amcamın eşi.  Amcamin kizi evden kaçmış bana gelmişti.  Yardimci oldum biletini bile ben aldim yollarken 2 gün önce de amcamın oğlu gelmisti. Dün evrak icin kosturduk.  Amcamda ablana 100 lira ver demis oda bana degilde arabanin torpidosuna koymuş. Sonradan fark ettim. Bunu da yengem.  Duymuş bana utanmadinmi. Filan yazmış.   NEDEN İNSANLAR BU KADAR NANKÖR.   

9 Cevaplar

0 oy
(48,667 puan) tarafından
☺️parayi aldin diye mi yazmis ne insanlar varya
tarafından
Aynen cnm ama ben almadim çocuk gizli koymuş arabama onu terminale bıraktimda. Arabanin anahtarlarini istedj benden maske alcam dedi.  Meger para bırakmış a
(48,667 puan) tarafından
alabilirsinde verdi ayip olmasin diye ihtiyacın olur ne bileyim onin gönlünden kopmus vermistr yengenr batmis ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkss isine  geldigi gibi davrNir bu hayatta begenmedikleri bisey olursa sen kotu olursun 
tarafından
Aynen cnm
tarafından
Bn alistim sende alisirsin yakinda
0 oy
tarafından
Çevrende ne kadar gereksiz insanlar var ya sen nerden biliceksin ki orda olduğunu müneccin misin 
tarafından
Benim çevrem rabbena hep bana
0 oy
(816 puan) tarafından
Neye utanacakmışsın pardonda cocuk bıle almayacagını hıssetmıs arabaya gızlı bırakmıs. El sağlığı  bu olsa gerek. Bundan sonrada koşma hıc bır işlerıne bak ne yaptın ne karsılık aldın
tarafından
Yapmada olmuyor ki canim ben sakaryadayim. Onlar trabzonda. Aradılarmi. Mecbur buyur edip yardim ediyorsun
(816 puan) tarafından
Böyle yapacaklarsa canım yapmayacaksın yüzgöz olunca boyle sen utanmaz oluyorsun
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Belki kızına yardım ettin diye utanmadın mi yazmış olabklir mi 
tarafından
Hayir 100 lira için yazmış
0 oy
(537 puan) tarafından
En iyisi herşeyden uzak durcaksn ..bırak kim üstleniyor sa ustlensin kactiysa almasaydn bak ihale sana kaldı 
tarafından
Kiz  trabzondan geldi. Nasil almim ki yol bilmez iz bilmez
(537 puan) tarafından
Haklisn ama onun yaptigida cidden nankör Luk
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben olsam şahsen götürür veririm buyur utanılacak ne var sa diye

Kız kaçınca geri bilet alıp evine mi gonderdin orayı anlamadım,
tarafından
Trabzonda kendisi cnm. Evet kacti geldi 1 hafata 10 gün . Ortalik duzeldi. Kizi affettiler gonderdim.
(12,777 puan) tarafından
Ben bı şekilde o para geri gönderir dim ona yazık yapılan iyilikler unutmuş nankor
tarafından
Mantıklı giden biriyle göndere bilirim
0 oy
tarafından
Senin çevrendeki insanları benzio döküp yakasim var :)
tarafından
Soz benzini ben alcam
0 oy
(2,254 puan) tarafından
Gö.tünü kule bassın aman kafana takmayı değmez insanlar nankör hay.vanlar kadar sadık değiller malesef
tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 267 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
0 oy
7 cevap 292 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
+2 oy