0 oy
1,073 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Dün açım demiştim . O kadar caresizken yazdım ki rabbim biliyor. o kadar iyi insan yardım etmek istedi ki .. para ve kendim için kıyafet yollamak isteyenleri reddettim sadece haklarını helal etsinler. Ama ben para vs alamazdim . Yani ben kızım için süt yollamak isteyenlere bile boynumu bükerek kabul ettim . Çok zor bir durum rabbim kimseye vermesin . Asla eşime isyan edemem ablalar. rızkı veren Allah'tır eşim değil. Ona isyan Allah a olur. Çünkü o çalışıyor gerisini Rabbime bırakıyoruz. Allah da bu kadar veriyor yine hamd olsun her günümüze . Sağlığımız yerinde. Bazı ablalara kızımın bez yerine poşet bagladigim fotoğrafları atmıştım . İstemediler ama guven vermek amacliydi. Çok uzulduler bende onları uzdugum için çok üzüldüm . Ama ilerde kızıma sakalasarak göstermek istediğim birer anı olacak belki. Ben dün bir çok abla edindim kendime . Hepsi o kadar iyi ki. Hepsi inandı bana çok teşekkür ederim hepinize çok iyi insanlarsiniz. Üzülmeyin benim için. Rabbim büyük elbet bir kapı acicaktir merak etmeyin . Teslimiyetimiz yerin ve göğün sahibi Allah'a dir. 

27 Cevaplar

+6 oy
(657 puan) tarafından
Keçiören de oturuyorsun istersen belediyeden bez gıda yardımında yardımcı olabilirim
(1,630 puan) tarafından
Miraç, destek olsana bu cana ❤️
(657 puan) tarafından
Gidip başvuru yapması lazım bilgilerini vermesi gerekiyor gitsin başvurusunu yapsın yardımcı oluruz tanıdık var kabul ettirir yardımı
-Reklam-
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Sen ne kadar guzel kalplisin boyle yaa rabbim bir degil bin kapi acsin sana
(50 puan) tarafından
Amin ablacım çok saol
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Allah bu zor günleri tez zamanda geçirsin size hayırlı bol kazancli bereketli kapılar açsın insallah rabbime emanet ol
(50 puan) tarafından
Amin inşallah ablacım . Biz öyle bir rabbe inanıyoruz ki o ki ona şirk kosanin bile rızkını veriyor . Biz ona iman ettik elbet bize de verecektir
0 oy
(654 puan) tarafından
Bizde iyi ki senin gibi yürekli bi hatun tanıdık genç yaşında nelere göğüs geriyosun Iyi ki varsın ❣❣
(50 puan) tarafından
Allah razı olsun ablacım benim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Keşke elimizden daha da fazla şey gelse :( hiç bir şey yapmasamda yanında olup sana sarılmayı çok isterdim :( 
(50 puan) tarafından
Dua en güzel yardimlasmadir. Çünkü melekler sen dua ettigin zaman amin sanada derler. Dua hem kendine hem başkasına duadir aslında
(3,739 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah canım
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Rabbim tez zamnda helal bol rızık nasibinizi  size  nasip  eylesin <3

(50 puan) tarafından
Amin inşallah ablacim
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun bacım ya
(50 puan) tarafından
Amin inşallah ablacım
0 oy
tarafından
Rabbim sana herşeyin en güzelini versin keşke elimden gelse de bende yardım edebilsem sen herşeyin en güzelini hakediyorsun
(50 puan) tarafından
Dua etmenix yeterli abla öyle demeyin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah bol rızık versin hayırlı Bi kapı açar rabbim derdini veriyorsa dermanı da verir. 
(50 puan) tarafından
Amin tabiyki ablacım
0 oy
(7,022 puan) tarafından
Bu yaşta bu tevekkül helal olsun sana Rabbim senin gibi güzel yürekli insanları hiç bir zaman darda bırakmasın inşallah 
(50 puan) tarafından
Allah razı olsun ablacım amin inşallah
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim evine bereket nasip etsin insAllah

tarafından
Kız buranın tadı tuzu kalmamış napiyosunuz taniyon demi beni
(27,352 puan) tarafından
ula hatırladım tabiki :)
(50 puan) tarafından
Amin ecmain insallah
0 oy
tarafından
Allah seninde tüm zor durumda olan annelerinde yardımcısı olsun inşallah amin. İnanmayacak bişey olmaz bir insanın samimiyeti bellidir her zaman bende geçen marketin önünde kızına hasta bezi bağlayan bir abla gördüm Rabbim kabul etsin geldim hemen kızımın bezinden bi paket ve bi kaç parça kıyafet verdim elimde olsa parada verirdim ama onun istediği zaten bez ve kıyafetti onuda verdim ve kızına 1 paket arı mama istedi aldım. Adresini de söyledi sağolsun elimde oldukça yardım edicem inşallah çünkü kimse hayatın ona neler yaşatacağını bilemez. Allah seninde evlatlarının da yardımcısı olsun inşallah. 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Kadınlar kadınların destekçisi olmayacaksa kim olacak canım ❤️ ben her daim elimden ne gelirse yanındayım ❤️ kuzu sağlıkla büyüsün, karnındaki bebekte sağlıkla doğsun büyüsün ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Harbi ablasin be seviyorum seni  ♡
(1,630 puan) tarafından
Canım benim ❤️ ben de seni seviyorum ❤️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bebeğinin süte beze ihtiyacı olduğu zaman yada erzaga banada söyleye bilirsin sanal marketlerden yollayabilir  bende bir anneyim çaresizlik nasıl birşey hissediyorum.
tarafından
Bende şoku kabul etti şimdi eşimi bekliyorum .
Eski kayıp kartim kayıt olmuş mastercard a silemedim.bir türlü ya :((
tarafından
Hallolur inşallah canım ❤
(1,630 puan) tarafından
Migros gönderdi arkadaşlar,
tarafından
Benimde migros kabul etmedi .
Şok marketten gönderdim şimdi
(1,630 puan) tarafından
Kesenize bereket ❤️
0 oy
tarafından
Allah yardimciniz olsun tatlim bnm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım benim Allah büyük sen de bunun farkındasın zaten devlet de insanlar da herkes elinden geleni yapar eminim keşke elimizden fazlası gelse canım benim ne eksiğin varsa el birliğiyle yapmak isteriz bebeğin için insanız hepimiz ne zaman nolacagmz belli değil 
0 oy
tarafından
ALLAH yardimciniz olsun canim ne guzel kalpli insanlar varmis burda kendinede dikkat et canim hamilesin karnindada bi can var INŞALLAH her sey guzel olur sen guclu bi kadinsin 
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Inan aklimdan hic çıkmadın :'(o kadar üzüldüm ki anlatamam:( 

ALLAH yardımcın olsun benimde durumum yok ama inşaallah burda durumu olan varsa sana ufakta olsa bir yardımda bulunur en azindan bebeğinin ihtiyacını karşılarsın bide canim kaymakamlığa basvursana saglik yardimi veriyorlar onu al en azindan derdine derman olur 

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah yardmcın olsun cnm vakıa suresi zenginlik suresidir derler hergün okumaya çalış rabbim sana inşallah bir kapı açar o kadar uzaksnki bana yakn olsam sana yardm ederdim her türlü 
0 oy
tarafından
Canım benim kıyamam sana Allah büyük elbet derdi veren Allahım dermanını da verecektir.

Güle güle yemeyi nasip etsin rabbim helali hoş olsun gülümsercim ❤❤
(50 puan) tarafından
Rabbim razı olsun abla hep gulumseyelim inşallah
tarafından
Amin canım benim Allahım razı olsun ❤❤

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 936 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 373 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 449 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,345 göst.

379,900 soru

11,372,545 cevap

34,855 kullanıcı

...