0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Canlarim , melanlolik insanlar benim enerjimi düsürüyor .Hepimizin derdi var hem de herkesin .Bir sekilde üstesinden gelmeye calisiyoruz ve sürekli dile getirmiyoruz .Bunlari sürekli anlatan ve hep mutsuz modda olan insanlar beni cok bunaltiyor .O ortamdan kacmak istiyorum. Tamam sorunu olur dinlersin ,derdine ortak olursun. Bahsettigim o degil .Bu bahsettigim insalarin hic mutlu oldugu bir dk olmuyor .Ne bileyim annen hayattadir bu bir mutluluk sebebidir ya da cocuklarin vardir .Ya hic mi mutlu olacak sebepleri yok bu insanlarin .sizin de var mi cevrenizde boyle melanlolikler :D nasil bas ediyorsunuz ?

12 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından

Kaynanam öyleydi 1 saate uykum gelirdi :D

tarafından
Hahahah :D cok yoruyorlar demi?
(1,446 puan) tarafından
Resmen hayattan soğuyor insaann
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende oyle tiplerden hemen kacarim benim kuzenim oyleydi o geldimi annem hasta oluyordu enerjisini çekiyordu  kadının  
tarafından
Ay benim de oyle ya .Bir arkadasim var hep dertli dinliyorum olmuyor .Fikir veriyorum .Yok yine olmuyor.Anlamiyor .en iyisi kacmak :D
tarafından
Ayh bayılazammm derim ben olsam dinlerken :))
tarafından
Hahahah :D ben en son sey dedim ya surekli ayni seyleri anlatiyorsun , dediklerimi de yapmiyorsun dedim .o zamandan beri anlatmiyor :D
0 oy
(379 puan) tarafından
Bende çok neşeli bi insanımdır tüm yaşadığım acılara rahmen herkezi güldürmeye çalışırım bende de var çok yakinim herşeyi içine dert eder ama her seferinde dinlerim yapcak bişey yok :)))
tarafından
Ay ben de oyle :) Ama bana geldiler artik .Dinledikce ben dertleniyorum .Hep mutsuz, hep dertli .Ban psikolog degilim ki :D benim de psikolojim bozulacak boyle .Surekli dertliler cunku arada oyle olsa dinlerim ama tahammulum kalmadi
(379 puan) tarafından
Valla bende moral olmadıkça koca da bana deliriyor yeter artık bizim huzurumuz kalmadı diye tabi etkileniyosun evde beş karış suratla gezince adamlar da cildiriyo biyerden sonra :)))
tarafından
Aynen oyle ya :D benim esim de diyor .Bosver konusma o zaman seni etkiliyorsa diyor .
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Ya benim ablam öyle işte. Hava gunesli olur off cok sicak diye dertlenir hava bulanik olur hava bulanik diye dertlenir. Içimi şişirir. Ben mümkun oldugunca az görüşüyorum. Kimsenin hayat enerjimi sömürmesini istemiyorum. 
(13,851 puan) tarafından
Kiz o herseye dertleniyor en basiti bu . Hic dert bulamayinca gökyüzüne sarıyor.
tarafından
ahahah:D iste bahsettigim insan tipi .Her seye ama her seye dertlenen
0 oy
(1,284 puan) tarafından
O kadar haklisin ki. Bazı insanlar benimde enerjimi sömürüyor
tarafından
Hem de nasil ya .Cok yoruluyorum ben de cok
0 oy
(859 puan) tarafından
Galiba bende öyleyim yaa herşeyden şikayet ediyorum ama evlendikten sonra böyle oldu 
tarafından
Yaa bu cok kotu bir durum ama :/ bunun caresine baktirmalisin canim .:( Cunku cevrendeki insanlar bu durumu sana caktirmasalar bile bunaliyorlardir :(
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bende sevmiyorum ya sürekli aynı seyler anlatip aglayan insani cılkı çıkıyor sinir oluyorum 

tarafından
Evet iste olay bu .surekli ayni seyleri anlatiyorlar , fikir veriyorsun yok yine ayni .
(2,375 puan) tarafından
Birde mesela o anlatiyor anlatiyor sen dinliyorsun fikir veriyorsun rahatlatiyorsun . Ama sen birsey anlatsan asla dinlemiyor araya laf katiyor cok sinir bozucu  :/
tarafından
Evet yaa evettt .Bu da ayri sinir edici :/ cok gicik cok.
0 oy
(249 puan) tarafından
Kaynanam kendisi hastalik hastası galiba evlendiğimden beri hasta enerjimi sömürüyor resmennnn
tarafından
Off off .Cok zor cidden :( bir de kaynananmis
0 oy
tarafından
İletişimi keserim ben genelde. Benim enerjimi sömüren insanlara katlanmak istemem mecbur kalmadıkça iletişim kurmam o bataklık gibi çünkü konuştukça seni de çekiyo içeri :))
tarafından
Aynen oyle.Ben de uzak duruyorum işte :) bence en dogrusu bu :)
tarafından
Aynen öyle canım :) herkesin derdi var onlar sanıyo ki en çok benim var aman hep ben üzülem hep ben mahfolam. Bak snirlendirdiler :D
0 oy
tarafından
Ne demişler negatif insanın vucuda verdiği zararı radyosyonun zararından daha fazla hemen kaçmak lazım bende çıldırıyorum oyle ınsanlardan insan biraz güler her zaman asık suratlı olunmaz ki ışık hızıyla uzaklaşmak lazım onlardan
tarafından
Yaa kesinlikle gercekten oyle .Sonunda biz de hasta olucaz onlar yuzunden.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 237 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 2,740 göst.
0 oy
10 cevap 457 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu