0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (7,441 puan) tarafından
Test yaptırdıktan sonra 12.gundeyim hala koku kaybim var eşim 5. Günde o bugün koku almaya basladi.covid olanlar sizlerin ne zaman geldi koku duyunuz

6 Cevaplar

0 oy
(25,225 puan) tarafından
Cnm mayıs kraliçesi diye bi arkadaş var 2-3 ay olmuştu onun hala koku tat yoktu gecen konuştum da
(7,441 puan) tarafından
Ay ben bı grip bile olsam kokum hep gidiyor zaten hiç düşünemiyorum 2-3 ay :-)tat kaybim hiç olmadı şükür
(1,623 puan) tarafından
Benim canım 3 ay oldu hala sıfır tat koku yok rabbim yardım etsin kızımın kokusuna hasret kaldım
(7,441 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben gripte bile koku kaybi yaşarım genelde.hic doktora falan gittin mi bunun için
(1,623 puan) tarafından
Gittim Bi kaç kere beklicen diyor başka da bişey demiyor 6 ay gelmeyen bile varmış kokusu
(7,441 puan) tarafından
Ne zor birşey valla ya.allah yardımcımız olsun canım
-Reklam-
0 oy
(16,597 puan) tarafından
10 günden sonra yavaş yavaş gelmeye başladı bnm 
(16,597 puan) tarafından
Bende öyle dıodum
Almayacam artık öyle kaldım dıodum şükür yavaş yavaş almaya başladım
30 gun sürdü tam gelmesi için
(7,441 puan) tarafından
Eşimin hemen geldi anlamadım bide sigara içiyor sigara içenler zor atlatır diyorlar benden çabuk iyi oldu
(16,597 puan) tarafından
Evet bende duydum
Ve bmm eşimde benden daha iyi oldu kullandığı için
(7,441 puan) tarafından
Ben saglikciyim şu an izindeyim hastanedeki arkadaşlar da oldu hep onlar da diyor sigara icenlerimize hiç birşey olmadı belirtisiz atlattık içmeyenlerin ciğerlerine indi hatta hastanede yatanlar bile oldu nasıl birşey anlamadım
(16,597 puan) tarafından
Sigara Ciğeri kaplıo ya o yuzden vırüs tutunamıo ciğerlere balgam yoluyla atılıo
0 oy
(10,821 puan) tarafından
8.gundeyim çok çok çok derinden gelmeye basladi
(10,821 puan) tarafından
Insallah canım ya. Sadece koku kaybinmi var nasil geciyor
(7,441 puan) tarafından
Aynen sadece koku kaybi var ilk iki gün hafif öksürük vardı 3. Gün vücut kırgınlığım karın ağrısı ishal gibi oldu o gün test yaptırdım sürekli parol içiyordum ilaçlar da geldi kullandığım gün koku harici birşey kalmadi şükür
(10,821 puan) tarafından
Iyi sukur canim. Bende hafif geciriyorum. Getirdikleri ilaci kullanmadim. Getirenler bile kullanma dediler
(7,441 puan) tarafından
Yan etkileri çok canım
(10,821 puan) tarafından
Aynen o yuzden kullanma dediler. Aile hekimimde aradi ilaci kullanma kullanipta iyi olani gormedim simdiye kadar dedi. Bol c ve d vitamini al dedi. Soganli sarimsakli limonlu seyler tuket. Sirkeyle gargara yap. Bol bolda emzir dedi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
1 hafta sonra geri geldi canim yüzde yüz değil  ama hergün biraz daha gelmiş sekilde uyaniyorum 
(7,441 puan) tarafından
Ay inşallah ya eşimin üç günde geldi
0 oy
tarafından
1 hafta sonra tat almaya başladım .  15 gün falan sonra da koku geldi ama yavaş yavaş 
(7,441 puan) tarafından
Tat kaybim hiç olmadı şükür ama koku hiç gelmeyecek mis gibi sanki
tarafından
Tat kaybı daha kötüydü.  Çikolata yiyordum ne yediğimi bilmiyordum
0 oy
tarafından
MAZOT KOKLA çok iyi grliyor
(7,441 puan) tarafından
Nerde bulayım canım mazotu hala eşimden dolayı çıkamıyorum .en sevmediğim kolanya kokusunu çekiyorum içime onu bilr almıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 109 göst.
7 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (918 puan) tarafından soruldu

391,133 soru

11,701,690 cevap

35,590 kullanıcı

...