0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (912 puan) tarafından
Kizlar koronna olup olmadığmi bilmiyorum tat ve kokulari farkli algiliyorum herseydne ayni tat ve koku geliyor kbbye gittim doktor korona gecirmissin dedi sonra 2 ay sonra gebe oldugumu ogrendim suan hic br sey yiyip icemiyorum ozel bi hastanede ki doktora gittim gecenlerde koronadan degil diyor korona olmussam kurban bayraminda olmusumdur o kadar sureden sonra bu sekil kayip olusmaz dedi gebelikten olabilir diyor ilk gebeliğim de yasamadim boyle birsey 68 kilodan 62 ye düştüm bu donemde hic birsey yiyip icemiyorum kadn doguma randevum var 10 gun sonra doktora soracam ama yinede size de sormak istedim

12 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben az önce hızlı testte pozitif çıktım,  tat koku alamıyorym 

Ama seninki gebelikten şuan bence
(912 puan) tarafından
Kiz gebe olmadan 2 ay once basladi bu ilk hafifti yemek yiyebiliyordum suan bitkisel hayata girmis gibiyim
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Covid de koku kaybı 1sene sürüyor bnde öyle oldu yeni yeni başladım koku almaya herseyden midem bulanirdi Yumurta scuk fln yiyemiyorum hiç kokuları kötü geliyor 
(4,164 puan) tarafından
Koku alamamak zaten kötü idi o kokuları iğrenç Bi şekilde almak ve yiyememek şimdi daha da kötü valla ya :(
(912 puan) tarafından
Evet canım keşke hiç koku ve tat almayaydim daha iyiydi 6 kilo verdim
(4,164 puan) tarafından
Aynen inan bende öyle dedim bu pis kokular geleceğine hiç gelmeseydi bildiğin oturup açlıktan ağladım bebeğim aç kalıyor yiyemiyorum diye Bi gün
(912 puan) tarafından
Bende oyleyim b inan açlıktan agliyorum
(4,164 puan) tarafından
Rabbim şifamızı versin insallah canım :(
0 oy
(991 puan) tarafından
Ben koronayken 3 gün sıfır koku  ama tad alabiliyordum 

1 buçuk ay oldu atlatali koku eskisi gibi deil 3 günde geldi ama eskisi gibi koku alamiyorum malesef
(912 puan) tarafından
Benimki farkli  her seyden igrenc bir tat koku alıyorum napacagimi şaşırdım
0 oy
(7,721 puan) tarafından
Ablamlar Ağustos ta oldular hala koku tat alamıyor 
(912 puan) tarafından
Keske bende alamasaydim hic koku da tat da en aazindan yine yiyebilirdm canim
(7,721 puan) tarafından
Oda herseyde 1 koku alıyor ama berbat bi koku
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ağustos ayından itibaren aynı şeyi yaşıyorum her şey aynı ve pis kokuyor türk kahvesi ve sucuk çok farklı şeyler ama kokularını aynı alıyorum
(912 puan) tarafından
Kiz benim ilk hafifti kola ve tavuktan degisk tat gelirdi simdi yedigm herseyden geliyor
(12,856 puan) tarafından
Benim de aynı şekilde canım 2,5 ay sonra doğum yapicam inşallah o zamana kadar geçer oğlumun kokusunu umarım alırım :)
(912 puan) tarafından
İnan canim kizimin kokusunu bile alamıyorum suan cok zor rabbim yardimicimiz olur ins
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Covid gecireli 2 ay olacak hala koku tat yerine gelmedi. Resmen burunumun içinde yanmış lastik kokusu var. Bu kokuyu her zaman almiyorum ama arada geliyor. Yememi içmemi etkilemiyor ama rahatsız edici koku falan almamak. 
(912 puan) tarafından
Benim yememi icmemi cok etkiliyor canim 6 kilo verdim bu donemde 10 haftalık hamileyim bide
0 oy
tarafından
Bende atlattı korona 1 at oldu daha yeni yeni tat koku alabiliyorum
(912 puan) tarafından
Benimki farkli canim herseyden igrenc koku tat geliyor
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ben eylülde geçirdim tat 1 ay içinde yavaş yavaş düzelmişti ama koku almıyordum nasıl olduysa son 1 aydır bir çok şeyden iğrenç Bi koku almaya başladı burnum yumurta tavuk sucuk hele soğan tarif edemediğim iğrenç Bi koku geliyor ve ağzıma aldığım an çok kötü Bi tat kusasım geliyor mahvetti beni yemekleri soğansız yapıyorum yumurtayı kahvaltıdan çıkardım hamileyim ve yememi etkilediği için çok morelim bozuluyor ben 28 haftalığım herkes başta hamilelikten oldu dese de ben öyle olmadığını biliyordum çünkü arastırdım covit geçirenlerde koku belli Bi süre sonra böyle kötü şekilde dönebiliyomuş youtubede Bi sürü video izledim yorumlarda Bi çok insanın bu halde olduğunu gördüm Bi senedir yaşıyorum yazanlar vardı doktoruma da sordum o da dedi gebelikte ilk 3 ay bu durum olur senin ayında olmaz diye bende dua ediyorum Bi an önce düzelsin diye siz ilk 3 ay içindeyseniz siz de gebeliğin de etkisi olabilir tabi 
(912 puan) tarafından
Bende oyleyim canim ama. cok cok ilerlemiş benki 10 haftalık hamileyim ama gebe olmadan 2 ay ince basladi iste o yüz den bilmiyorum
(4,164 puan) tarafından
Büyük ihtimal korona kaynaklıdır seninki de o zaman canım
0 oy
tarafından
Bende tad kaybı olmadı 23 Nisan'da covid olduk daha hala bazı kokuları net olarak alamıyorum 
(912 puan) tarafından
Ben suan hic bir yemegn tadini kokusunu alamıyorum herseyden  igrenc tat koku geliyor inanki aserdigm şeyleri bile yiyemiyorum
0 oy
(616 puan) tarafından
Olabilir canım her gebelik farklı oluyor bende son gebeliği de aşırı kilo verdim stres, endişe hepsi etkiliyor sağlıkla al kucağına inşallah 
(912 puan) tarafından
Amin sağolasın canım ama gebelikten oldugunu sanmıyorum çünkü gebe olmadan 2 ay önce başladı suan yemek yiyemeyeck duruma geldim
0 oy
tarafından
Hepimizin kaybettik  canim 
(912 puan) tarafından
Cok kotu birşey mis canim insanin basina gelince anliyor
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Yakınlarımda fln hep var canım.Korona kaynaklı diyolar 
(912 puan) tarafından
Doktor bana diyor 5 6 ay sonrasinda boyle olmaz ilk gider yani benim o sıra birşeyim yoktu iste anlam veremdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
6 cevap 171 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...