0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (1,331 puan) tarafından
İki saat de koca bardak süt iki kalın parça kaşar peyniri bir salata bir mandalina yedim ara ara sütten kafama dikiyorum bir parça çikolata yedim , cuma günü anesteziyle görüşucem bakalım hangi güne gel dicek bilen varsa cevaplarsa sevinirim  pekmezli su. İçiyorum ama bebeğim zayıf iki seferir gitigimde bir hafta geriden diyri en son 35de gitim 2300dedi doktor şuan 37+3oldum bunca yeme içme nereye gidiyor acaba 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kilo işi ne kadar yersen kilo alır değil canım ya bebeğin yapisiyla alakalı .. ben kilolu bı bebek dogrdum ama çokta düzenli özenli beslenmedim yani canım ne isterse yedim yok kasarmis muzmus fln değil .. bide yapısal anne baba minyonsa bebeğin gelisimi de minnos olablymus
tarafından
Mamalar kof şişlik yapıyor.yiyen bı bebekse vermene gerek yok zate. milletin ağzı gözü doymaz
(1,331 puan) tarafından
Çok iştahlı desem değil ama hiç yemiyorda değil bizde hem doktor hem sağlık ocağı verdi yaşına göre çok zayıf dediler kan tahlili yaptılar bişey çıkmadı sukur bnd alamdimm dedigin gibi boş şişlik sadece
tarafından
Balık yağı kullaniyormusun.istah açıyor diyenler var
(1,331 puan) tarafından
Doktora söyledim yazdı ama alamadım , hep pahalıydı hemde genelde eşimde para olmaz biz market alışverişini arkadaşından yaparız oda ona ****** keser bizde biraz ****** var o şekilde 90 bin lira porcumuz var biraz daha sola var elimize hiç para geçmiyor , bizim buarasida şükür ki sera yeri olduğundan sebze meyve çoğu zaman disardan oluyor o şekilde yani 100 lira deyince balık yağına bende almadım onu bunu yiyorum işte o sekilde
tarafından
Hem kızın için hem kendin için iyi olurdu aslında. Nasip artık kuzum. Sağlığınız yerinde olsun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(9,893 puan) tarafından
Canım kilo genetik. Neyse o oluyo genelde. Ugrasmak cok ise yaramiyo
(1,331 puan) tarafından
Deneyimlemis oldum ama anlayan yok eşim sürekli yemiyosun icmiyosun diyor halbuki 15 kilo oldum
(9,893 puan) tarafından
Ama meyve ozellikle şeftali aldiriyo bence :) deneyimle sabit
(1,331 puan) tarafından
Suan varmı bilmiyorum ama ama bizim ev köyde çoğu meyvenin ağacı elimizin altonda yiyrium ozelikleson ayalrdir incir üzüm ama ne bileyim ya valla gerçektende yapı meselwsii
+1 oy
tarafından
Benim bebeğime de 2 hafta geriden geliyor dediler. Doktora özellikle sordum oda dediki ne yersen ye bunun bebeğin kilosuyla alakası olmaz özellikle şunu ye kilo alır diye bise yok dedi. 
(1,331 puan) tarafından
Ben biliyorum soyluyorumm yok anlayan yokk bi seferde tamam yiyisun ama düzenli değil diyolar :D Allah'ım ya
tarafından
Öyle canim millet bise bildiğinden değil sırf söylenmek için söylüyorlar  :)
(1,331 puan) tarafından
:D valla öyle
0 oy
tarafından
Ultrasonda tam olculmuyo cnm banada kilosu icin iki hafta geri dediler 3760 gram dogdu
(1,331 puan) tarafından
Ayyyy inşallah bnm ilk kızım 30 haftalık doğdu 2200 , bu zayıf diyolar valla pek durumunuzda yok yalan olmasın eşimin arkadaşının dükkanına var oraya borç yapıyor istediklerimi alıyor bir iki aydır ha bire yoğurt kaşar peyniri süt bubtatz besleyici şeyler alıyor getiriyor yiyorum ama banamisin demiyri ikingun sonra anestezi yle gorusucez gün vericekler 3000 kilo doğsa yarabbim şükür dicem
0 oy
(2,604 puan) tarafından
 Hamileliğimin en başında  birsürü  gereksiz şey  yiyip 27 kilo almıştım  ama son aylar Muz kaşar  peyniri sade  soda yiyip içerek  bebegim 3500 doğdu  
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Demekki bebege yaramıyor sağlıklı olsunlarda

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 303 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...