0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde (900 puan) tarafından
Kaynanam aşırı cimri **** bi insan.yeme içme maalesef ki bir.ayrı kiradayim ama her gün gelip gidiyorum yetmedi ablası evlendigimizden beri burada ve bosaniyor.bugün halam haber verdi yarın beni ziyarete gelecek.geldim söyledim tmm dedi şimdide gitmiş komsuyla konuşmuş yarin yaprak toplamaya gidicez obur gün gelsinler soyle diyor.sinirden parcalayasim var Allah belasını versin 9ayda sınır küpü oldum keşke hic evlenmeseydim esimden memnunum ama keşke hic anne babası olmasaydı.kadının salakligi yuzundun kizida bosaniyor bide damadı abisinin oğlu onlara bile tak etmiş.yine ders çıkarıp insan olmuyor.esimide bazen anlamıyorum ablası bosancak diye üzülüyor mesela çarşıya gidiyoruz ablasına diyor sende gel.oda hemen hazırlanıyor geliyor dun benim akrabamin düğününe gitvektik dio sendr gel ona da geldi grven gün dayı kızıma gitcrktik onada geldi gecen tmm dedim kent parka gezmeye gitcektik aywrladik ben eşim gorumcem gitcektik hazirlwniyoruz kaynanamda bilmiyorum beni sinir etmek.için mi.önce gelmicekti tam cikicaz dedi bende gelicrm geldi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eşin dgru olanı ypıo şuan ablası kendını ıyı hissetsin dıye yalnız bırakmıo kendinden pay biç sen boşNıo olsan kardesın karısını koluna takıp takip gitse ne hissedersin 
(900 puan) tarafından
Öyle bende yanıma alıyorum hep vakit geciriyorum onunla ama o bosaniyo diye tamamen onunla mi yatip kalkalim herşeyde o ve ailesi var bi yerden sonra insan patliyo.
(1,379 puan) tarafından
Eşinle konus emin ol onunda bir dusuncesı vardır
(900 puan) tarafından
Çok sinirlerim bozuk
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kaynanani diyemem ama esin bence dogru yapiyor sonucta ablasi simdi bide bosaniyo kendini kotu hiss ediyodu oda siz disari cikinca onuda gotururki uzulmesin canini sikmasin sonucta abisi)Benimde 1 tane abim var ayy kurban olurum ona evlenmedi ama sevdiyi var hic benle onu ayirmaz nereye gitseler benide gotururler simdi cocugum olmus gidemiyorum ama hep gitdim yani canisi biraz anlayis gostersen biliyorum sende esinle yalniz gezmek takilmak istiyosun ama belki Rabbim gostermesin boyle bisi senin basina gelse sen kotu olmazmisin abinle esi gidib gezseler....
(900 puan) tarafından
Ben zaten fazlasıyla ilgileniylrum her yere goturuyorum oturup saatlerce konuşuyorum rahatlatiyorum ama zaten 9aydir evliyiz daha 1gun rahat kalmadik ne ablasi ne anne babası rahat bırakıyor biktim artik
(1,254 puan) tarafından
Seni anliyorum evet ama neden esin bisiy soylemiyo ki ben karimla vakit gecirmek istiyorum
(900 puan) tarafından
Annesi cins biri kendini çok iyi sanıyor ama.ya sürekli bizi yanlarında istiyorlar anne babası yetmedi şimdide ablası.bayramda aksama kadar babamlarda kaldim eve geldim baktım diyor seni özledim nerde kaldin niye gelmedin cildiricam
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ya sende sınır koy gelip gitme sürekli one ya sülük gibi ben akrabalarıma her yere gidecem görümcemide götürücem belki tanımıyorlar rahat değiller mecbur muyum ya . Aissd en nefret ettiğim şeyler eşinle konuş izzah et yanlız gitmek istiyorum de. Yani seninle rahat olduğu gibi görüncenle rahat olamazlar ki sohbet bile edilmez belki dertlerini anlatıyorlar aile ortamına yabancı sokulmaz çok saçma ya . Wllaha hiç yüz vermeye gelemem biraz yüz versem eşimin ailesine sonra bakıyorum açılıyorlar geri alıyorum sınır bırak gitme bende kiradayim eşim babasının yanında çalışıyor işim gücüm yok onlara sürekli gidip gelince psikolojim bozuluyor bir süre gitsem 
(900 puan) tarafından
Ben mecburum ev konusu sıkıntı bir suru borç var ev yapılıyor oda altlı üstlü nasıl olacak bilmiyorum :(
(1,517 puan) tarafından
Ayyss umarım en yakın zamanda kurtulursun yoksa hiç tad almazsin her zaman sorun yaşarsın ama mecbur değilsin kendinle göturmek eşine söyle izzah et rahat etmezler filan anlamazlar ama ikna et tek kendine alıştırirsan asla kurtuluşun olmaz senin onlardan
(900 puan) tarafından
Dua edin var ya zehir oldu bu 9ay gorumcem bide bipolar hastası maf oldum
0 oy
tarafından
Çorumda mı oturuyorsun cnm
(900 puan) tarafından
Hayır canım o nerden çıktı
tarafından
Kent park demişsin ya cnm bnde Bi an çorumda oturuyorsun sndm
(900 puan) tarafından
Himm anladım
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Allah kolaylık versin ozocum şükret aynı evde değilsin :D

(900 puan) tarafından
Sabahtan aksama ayni yerdeyiz yatmaya gidiyoruz bitek
0 oy
(442 puan) tarafından
Maalesef öyle oluyor zaten esinle yanlız bi yere gitsen  ya lafı olur ya sözü ya göze batar mutlaka saka mahiyetinde de olsa Muhakkak lafı olur hani bende altlı üstlü oturuuom yeme içme bir seni çok iyi anlarim  ayrı bisey alıp yerken bile saklı gizli yemek zorunda kaliyoruz hemen laf benim evimde yok bana almadnz mi alışverişi vs vs biz yapıyoruz evden çıkamıyor kaynana ama durumlar böyle 
(900 puan) tarafından
Napicaz boyle bilmiyorum ya insan oğlunu evlendirir evi yuvası olsun diye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 238 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 531 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...