0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (841 puan) tarafından
Haftasonunj hic sevmiyorum küçüklükten beri eskiden okul tatil oluyor köyde canim  sıkılıyor Diye sevmezdim simdi de eve tıkılıp kalıyorum tv de hic  bisey yok haftaici programlara bakıyorum Müge Zuhal yaprak dökümü akşamları dizi bebisim doğunca onunla vakit geçirince belki canim hic sıkılmaz esimde çalışıyor evde tek olmak sıkıcı geliyor virüsten öncede böyleydim herkes haftasonu piknik vs yapardı ben hep evde olunca sevmezdim güneşli havada oyle güneş demek dışarı çıkıp yürüyüş yapmak demek yağmurlu karanlık havayı çok seviyorum üniversite de yine hepsini severdim ama evlenince ve küçükken hic sevemedim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim olunca seviyorum ama eşim yok banada sıkıcı geliyor :///
(841 puan) tarafından
Esim olunca yine vakit bir nevi geciyor da yalnızken geçmiyor
-Reklam-
0 oy
(2,815 puan) tarafından
Hafta içi çalışanlar için haftasonu nimet :) 7 de değil de 8 kalkmanın mutluluğunu bilemezsin :D
(841 puan) tarafından
Orasi oyle canim ama ogrenciyken okul kapanıyor diye herkes sevinirken ben hiç sevinmezdim bekarken çalışırken de öyle
0 oy
(401 puan) tarafından
Bana sıkıcı gelmiyor haftanın 7 side evde olduğum icin
(841 puan) tarafından
Bende evde oluyorum ama tv de hic bisey olmuyor
(401 puan) tarafından
Evet ozelikle pazar günleri bisy cikmiyi
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Evet ya nedendir bilmem bi sıkıntı geliyor
(841 puan) tarafından
Bana bunaltı geliyor valla
0 oy
tarafından
Ben sikilmaya firsat bulamiyorum ki ev is guc namaz kuran kitap okuma cocullara bakma 
(841 puan) tarafından
Kolay gelsin

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 324 göst.
0 oy
2 cevap 239 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 533 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

377,771 soru

11,306,902 cevap

34,735 kullanıcı

...