0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Kızlar bundan yaklaşık 2 ay önce anneanem veffat etti, geçen gün de annemle konuşurken arkadan dedem bana ordan ebe getir kızım dedi. Neyse ben dışardaydım bu konuşma olduğunda, eve gelince kayınvalidemle konuşurken annemin selamı var dedim. Deden napıyomuş nasılmış dedi, aman anne dedim bizimkileri darlıyomuş evlenmek için v.s diye bahsettim. Geçen sene de kayınbabam veffat etti bu arada. Neyse dün akşam da babam aradı, konuştuk biraz aynı konudan o da dert yandı, deden bize küstü v.s diye anlattı uzunca konuştuk, kandilini kutladı kayınvalidemin de. Akşam selamını söyledim, kandini kutladığını ilettim. Yüzüne bişey mi olmuş der gibi bakınca ben de anlattım dedem darlıyomuş babama küsmüş, o da üzülmüş v.s diye. Bana demesin mi bana duyuruyosan ben babanla kalbimi de gömdüm diye. Öyle bi niyetim yoktu nasıl üzüldüm, yeminler ettim öyle düşünmediğimi, daha işte ben  bu sene bebek için geldim de seneye gelmem de v.s demeye başladı. Bebeğe da 2 ay vat doğmasına, ve öyle işime de yardım etmez doğruya doğru. Gece uyuyamadım kafama takıldı, gider de çocuklarına söylerse diye. O kadar pişman oldum ki. Sizce bundan yanlış anlaşılacak bişey var mı, ben ne yapmalıyım bundan sonra

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanan kendisi soruyor sonra bide yanlış mı anlıyor insanın fikri ne ise zikri de odur
(5,491 puan) tarafından
Dedemle anneanem korona olmuştu, o da bi süre hastanede yattı , ondan merak etçdip sordu da. Gelip böyle işte saçma sapan şeyler demesi canımı sıktı
-Reklam-
0 oy
(777 puan) tarafından
Özelini anlatma olsun bitsin.sen dertleşmişsin ama belli ki onun hassas noktası.özürünü dile daha da bişey yapma.alınganlık yapmış
(5,491 puan) tarafından
Kız kaç defa özür diledim daha annenle, acı paylaştım dertleştim v.s diye üsteledi durdu
(777 puan) tarafından
Boşver o zaman canım sen yapman gerekeni yapmışsın o fazla alıngan
(5,491 puan) tarafından
Aynen öyle, inşallah gidip de kaynıma görümcelerime söylemez
0 oy
tarafından
HAY Allahım ya kaynanan çok alıngan sanırım 
(5,491 puan) tarafından
Fazlasıyla, kanepe örtüsünü düzeltmek için anne 2 dk şuraya geçer misin desem bile hemen alınır gece uyuyamaz o derece yani.
tarafından
Allah yardım etsin canım
0 oy
tarafından

Yok artık o kendi aklındakini konuşmuş bence 

Kız inanki istemsizce güldüm yaa :D

(5,491 puan) tarafından
Bence de öyle, cidden komik bi durum ama
0 oy
(758 puan) tarafından
abartmis yani hem merakli merakli soruyor hemde ustune aliniyor gibime geldi
(5,491 puan) tarafından
Öyle canım, bana mı düşer Allah aşkına öyle şeyi söylemek
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Üst üste aynı konu geçince yanlış anlamış olabilir 
(5,491 puan) tarafından
Canım akıl var mantık var bana mı düşer öyle şeyi söylemek. Valla eşim dövmekten beter eder öyle bişey yapsam
0 oy
(947 puan) tarafından

Özür dilerim istemsizce güldüm :D

Bence kaynananın niyeti neyse onu zikretmiş. Tövbeler olsun .sen sen ol kayınvalidene bı şey anlatma fazla alıngan içten pazarlıklı bı tipe benziyor. Bide Kaynanalar sagolsun yardıma diye gelirler hizmet beklerler

(5,491 puan) tarafından
Ya valla komik bi durum cidden, hiç konuşmaz, sırf konuşturmak için anlatıyorum bişeyler ne bileyim hemen yanlış anlayacağını. Bi daha tövbe et isterse hiç sesini çıkarmasın anlatmam birşeyler
(947 puan) tarafından
En güzeli canım

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 837 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 299 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meriim1 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...