0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benim koca evdeydi şömine almaya gitti şimdi fırsat bulunca soruyum dedim bı taraftan çocuk sallıyorum mutfak aldı başını gitti sizde durumlar nasıl :P

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biz eşimle genelde beraber bir şeyler yaparız börek olur kek olur pasta olur kurabiye olur beraber şekil veririz yada ben şekil veririm o yumurtasını sürer beraber yemek hazırlarız beraber iş yaparız hali bile yıkadık eşimle 
tarafından
Hjhjhjhj benim esim de önceden öyleydi takı beni kaybetme korkusu yaşayana kadar şimdi ölümden döndüm şimdi bana su getir demeye kıyamıyor dün akşam kurabiye yapıyordum buzluğa atmak için kızdı bana bu halinle ne kurabiyesi diye fırını eşim açtı ayarını ayarladı ödü kopuyor şimdi bana bir şey olacak diye o yüzden yardım ediyor
tarafından
Noldu kuzum hayırdır ne hastalığı atlattın :o
tarafından
Önce korona oldum korona bağırsaklarımı komple yara içinde bıraktı hasar bıraktı yani onun tedavisini görüyorum hala ölümden döndüm diyebilirim 38 37 kiloya kadar düştüm şuan hiç bir kan değerim normal seviyede değil hala 38 kiloyum kilo alamıyorum 2 aydır zor günler geçiriyorum
tarafından
Ay canım benim şu korona adamı mahvediyor benimde kalp damarlarında hasar bıraktı çarpıntı oluyor tansiyonum düşüyor bisye canım sıkılınca hemen kötü oluyorum geçmedi 3 aydır
tarafından
Geçmiş olsun canım çok zor gerçektende
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Vallaha mart ayindan beri evden calisiyor:D 

tarafından
Yok kiz hergun duzenli olarak  yapiyoruz isime yaradi evde  olmasi kalkiyoruz esim ev supurur ben sprey mopla silerim  camasir varsa makineye atarim bulasik makinesi boşaltırım ortalik toplarim oglumuzada bakar bana yardimi cok
tarafından
Valla ne güzel kıskandım şimdi ;)
(44,603 puan) tarafından
Yanliz evide sprey mopla siliyo oraya dikkat edelim:))))
tarafından
Becerikli adam işte daha ne benimkinin eline bile yakışmıyor ;)
tarafından
Gunluk sprry mopla.kiz genelde vileda haliyle
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Amanin benimkide 5 de geliyo bugun tatildi ama mesai yapti 5 de cikicak:ermm:daha ev supurcem

tarafından
Benimkinde gitti Ankara'ya gelmez akşama kadar kayinbabamla gittiler daha ev temizlicem mutfak aboooow
0 oy
(62 puan) tarafından
Eşim sabaha kadar oyun oynadı şimdide fosur fosur uyuyor:)) bizde  bebisimle biraz çizgi film izledik  şimdi onu sallıyorum  sonra evi toparlayacağım.
tarafından
Aynı bende valla uyusunsa ev toparlancak ;)
0 oy
(622 puan) tarafından
Evden ken hiç bir iş yapmama izin vermiyor diyor sadece benimle ilgilen öyle olunca da ev darma dağın oluyor oyuzden evde olmasını pek istemiyorum iyi olsun hep çalışsın
tarafından
Aynı bizdede öyle ama dağıtmaya gelince dağıtıyor çocuk gibi
0 oy
(442 puan) tarafından
Kisliklara daldm kocis calisiyo evdr degl smdi kizimi sallyrm bnmdr yatak odasi aldi basini gideyiii☺☺
tarafından
Bende dip köşe temizliyorum bugün sıra yatak odasında
(442 puan) tarafından
Kolay glsn tatlim
tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından

Sabah geldi işten anca kahvaltı yapcaz 11 gibi geldi :D

tarafından
Geç kalmış rabbim kolaylık versin canım afiyet olsun ;))
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Benim kociş evde degil ya çalışıyor :(
tarafından
Tek işi olsun çalışsın canım binada şükür :)
(3,079 puan) tarafından
Aynn canım ekmek parası:)
0 oy
tarafından
Esim iş değiştirdi şuan bir yerde müdürlük yapıyor iyi hoş ama yüzünü goremiyorm gece çok geç geliyor sabah erken gidiyor gece gelse bile bilgisayar başında mail di sistemleriydu mustrelr calsnlar sürekli çalışma halinde günde 2 saat yüzünü gorursm sukrediyorm bende onunla birşey yapmayı çok özledim ama ekmek parası için çalıştığı için birşey diyemiyorm
tarafından
Ay zor öylede ya çocuklar içinde senin içinde bı baba evde vakit geçirmek çok önemli isallah azalır işi gücü de size vakit ayırabilir
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Biz normal zaman geciriyoruz öyle sıkıcı olmuyor yani 
tarafından
Ne güzel  valla oh mis :)
0 oy
(263 puan) tarafından
Ben mutfak dolaba siliyorum çocuk durmadı bıraktı m oturuyom şimdi. Eşim bilgisayar tamiri yapıyo. Genelde evdeyken kendi işleriyle ilgilenir. 
tarafından
Bende dün mutfak temizledim dip köşe bugün sıra yatak odasında ;)
(263 puan) tarafından
Kolay gelsin canım. Bende yapmaya çalışıyorum 5 aylık oğlum var ama durduğu kadar yavaş yavaş yapıyorum. Eşim güya bugün evdeydi bana yardım edecekti. Nerdeeeeee :)))
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Evde oldu zaman vakit geçiririz ama şuan yok maalesef full çalışıyor sadece pazar günleri bazen 
tarafından
Himm napxan kuzum benim esimde öyle çalışıyor kendi işi olduğu için bugün gitti yoksa onunda işi yoğun
(3,048 puan) tarafından
Evet canım maalesef
0 oy
tarafından
Şuan uyuyo sabah geldi akşam 6 da tekrar ise gidecek :)
tarafından
Neyse sende giriver arada yanına :)))
tarafından
Kaç gündür uyanacak die iş yapmiyom bugün iş günü olmaz :)
tarafından
Ahahah sen bilirsin artık :))
0 oy
(2,432 puan) tarafından

temizliğime yardım eder bulaşığımı toplar evde olup da boş durmak yook öyle bi dünya :D

tarafından
Yapiyosa ne güzel valla ben bitek korona olduğumda bana baktı bulaşık yemek falan onun dışında bişey görmedim :)
(2,432 puan) tarafından
aa çok geçmiş olsun yok Allah razı olsun normalde de yapar ben hastayken de bana bakar yani
0 oy
(702 puan) tarafından
Eşim evde olsaydi temizlk yapardim bebegi ona verip
tarafından
Benim oğlan da 2 yaşında ben topluyorum o dağıtıyor 2 saatte bitecek iş 5 saatte bitiyor ama yapıyorum eşime bıraksam bile eşim bakamaz çocuğa
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Camı açıp hadi ben kaçtım diyip camdan kendimi atasım geliyor. Evde cocuk birdi iki oldu ya. İstekleri bitmiyor birinin sütü meyvesi osu busu birinin cayı kahvesi bitmiyor kafayı yıcem
tarafından
Ay canım benim Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Izledigim kadin programlarini izletmedi kendi de telefondan yuksek sesle video aciyo sinir oldm tv yi kapattım iste olsa daha rahattim ya kovuyorm gitmiyo
tarafından
Ya sacma sapan videolar izliyo birbirlerine saka yapan arkadaslar oluyo ya o tarz bide sesli sesli guluyo bogasim geliyo bisey izletmedi bana :)
tarafından
Mutfakta TV varsa öyle izle gelme burayada de :)
tarafından
Mutfakta tv yok da bazen odaya gidip tlf dan izliyorm bu sefer pesimden geliyo :)
tarafından
Ben olsam TV yi soker mutfağa takar izlerim ahahah oda orda kudursun hahaha :)))))
tarafından
Mantikli ama kim ugrasacak aman istedigini izlesin bi gunu var zaten bugun istisna tabi resmi tatil diye gitmedi de normalde bi pazari var yazik :)
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Eşler evde olunca sanki savaş çıkmış gibi
tarafından
Aynen öyle oluyor benim oğlan da çok dağıtıyor karıştırmayı dikmeyi seviyor aynı oda babasına çekmiş diyorum ikinizde bebeksiniz diyorum kabulde etmiyor ama öyle
0 oy
(760 puan) tarafından
Eşim işte  saat 7-de gelecek

Sabahtan işlerim bitmedi ama şükür mutfakt bitti sayılır iş bitiriyor insanı :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 547 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 475 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 500 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde Demet6363 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 502 göst.
27 Ekim 2018 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...