0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından

Ya arkadaş o evler gerçek mi ? Ne bileyim ev o hale gelene kadar o insanlar nerdeydi nasıl yaşadılar orda .izlerken midem kalktı. Bunlar nasıl gidip temizliyor :sick:

12 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende anlam veremedim o işe 
(902 puan) tarafından
Bana trilyon verseler temizlemem heralde öyle yerleri
(4,961 puan) tarafından
Temizlersn bence. :))
(902 puan) tarafından
Vala hiç sanmıyorum. Kendi klozetimi temizlerken zorlanıyorum bide milletin p8sligi mi.kaldi
-Reklam-
0 oy
(3,870 puan) tarafından
gercek canim , cok ogrenci evi var oyle pis olan 
(505 puan) tarafından
E nolcak pastanede kafede surterlerse guya okumaya giderler temizlikte birsey yani :)
(902 puan) tarafından
Buna pis demek az bence hiç mi rahatsız olmazlar
(505 puan) tarafından
Valla bilmiom suslerindende odün vermiolar
0 oy
tarafından
Genelde öğrenci evine gidiyolar bence :))
(902 puan) tarafından
Ay ogeenci evi olsada sonuçta yasiyola r orda  bu evlere pis demek bile az kalır
0 oy
tarafından

Valla bünyeleri alışmış demekki günahları kendilerine ama o evde 1 saat çocuk yaşasa enfeksiyondan kurtulmaz heralde :ermm:

(902 puan) tarafından
Bundan önceki pis evlerde bebekte yaşıyor du galiba bebek beşiği eşyaları var di
tarafından
Bağışıklık kazanmışlar o zaman :D
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dehşetle izliyorum

****** bağlasan durmaz 

Temizlik imanın yarısıdır bunlar da çeyregi de yok mutfak dolapları klozet içleri rezillik
(902 puan) tarafından
Aynen vala ya bide insan utanır ama değişikler
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla canım bahane vermemek lazım yapmayınca öyle güzel o hale gelir ki 

Bakarsan bağ bakmassan dağ olur demişler genelde aile evlerinden ziyade erkeklerin yaşadığı evler oluyor
(902 puan) tarafından
Erkek evi olsa bile temizlik imandan gelir .hadi diyelim yapamiyllar falan hiç olmasa ayda 1 temizletir insan .resmen ahir gibi evler disi ev ici ahir
(4,961 puan) tarafından
İnsan inanamiyor ama temizlik nasıl aliskanliksa pislik de bazı insanlar için normal bı durum
0 oy
tarafından
Ev dağınık olsa daralıyorum ben mutfak yağ bağlamış ve orada yine yemek yiyorlar 
0 oy
tarafından
Valla canm gercek bence cunku ben hem esimin hem kendi akrabalarimda oyle evlerle karsilasiyorum ve su icmeye tiksiniyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Gerçek canım komşumuzun Bi tanıdığı çagırmış ona 2 hafta hiç bişeye dokunmayın demiş yedigin izi içtiginizi bırakın demiş 
tarafından
Uydurmaca mi yani masus mu pis bırakıyolar
(3,078 puan) tarafından
Pis oluyor ama televizyon daki kadar degil daha çok pis bırakmalarını istiyorlar
tarafından
Ben de gercekten okadar pislikte yaşıyolar zannediyodum
(3,078 puan) tarafından
Bende önceden öyle düşünüyordum nasıl evindeki çöpü yere atarlar bazen bebek bezi bile oluyor sonradan ögrendim
0 oy
(131 puan) tarafından
Bende çok şaşırıyorm midem kalktı :(
0 oy
tarafından

Aynen öyle dün kadir bu konu hakkında konuştu evler gerçek diye amaa bir insan nasıl bu şekilde yaşar anlam veremiyorum :ermm:

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben olsam temızleyemem :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 306 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 503 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mehmet Emirin Annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 417 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...