0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

......

........

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Asla susmam. Tabi bunu söylerken ekonomik özgürlüğünü kazanmış ve ailemin hep yanımda olacağını bilerek söylüyorum. Çünkü çocuğunun babası gibi anormal özelliklere sahip bir birey yada kadın olmasından çok korkarım. Muhakkak bu durumdan ya sahit olacağı için yada o da dayak yiyeceği için bu durumdan cooook çok etkilenecektir. Şimdi şöyle de bir durum var, biz 2020 de yaşıyoruz. Bu çocuk 1980 de doğsa o dönem bir kadının kocasından dayak yemesi makul karşılanan yada çocuğun dövülmesi normal kabul edilebilen bir davranismis.  Kimse dayak yediği için travma yaşamazmış. Ancak şu dönemde bu korkunç kabul edilen hayvani bir davranıştır. Dolayısıyla o çocuk bu durumdan sana kıyasla daha çok etkilenir. Çünkü onun çevresinde dayak, dizilere sahne olarak konulması bile kabul edilmeyen şiddetin bir biçimidir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama susmam 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Güçlü durmak zorunda o gücü sağladığı zaman da durmamalı çünkü bu durum kadını yıpratır ki zaten çocuğa da faydası olmaz
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bosanmali çocuk için katlanılmaz çocuk babasız büyümez diye ancak kendini kandırır oysa ki çocuğuna en büyük kötülüğü anne yapar öyle bir aile ortamında büyüyen çocuk babalı değil geleceğin en büyük psikopati olur.kadinlar kendi ayakları üzerinde durmalı 
(249 puan) tarafından
Bende bosanmayi düşünüyorum ama annemler diyoki çocuklarin buyusun sonra ama ne zaman sonra herturlu siddet hakaret gordum kizim annemin yaninda oglum kaynanamin yaninda kaliyo sadece yeni dogan kizim var o benim yanimda zaten aile kavramı denen bisey yok cocuklar arada bi geliyolar buraya sonra gene ayni ..
(57 puan) tarafından
E ne dıye boyle birine 3 cocuk yaparsın da kendını de o cocukları da perişan edersin hani bu durumda ne desek boş kendınden eminsen boşan sana tekrar şiddet ıygularsada hemn şikayet et
(249 puan) tarafından
Zaten uzaklastirma karari tedbir karari var istedim cikti hemen sonra bi sure ailemle yasadim babam iste cocuklar icin katlan dedi kucuk diye esim de bidaha bana siddet uygularsa direk iceri gircegini bildigi için iyi davranmaya calisiyo ama her ne kadar iyide olsa mutlaka o icindeki canavar hortluyo normal vurmasada psikolojik siddet var elimde kanitta var
0 oy
(514 puan) tarafından
Tedaviyi kabul ettirmeye calissan ben de cok buyuk konustum hemsireyim asla kabul etmem vs dedim basima geldi baska sehirdeyiz aileme soyleyemedim esim asker onun da etkisi cok buyuk oldu subat ayinda bir suru ark sehit oldu pskolojisi bozuldu onu hep bana yansitti hamileyken dovdu hemde sonradan valizimi topladim gittim erzuruma ordan tokata gececektim o sira geldi konustu tek sart tedavi dedim o zamana kadar eve hic birsekilde almadim sonucta silah tasiyor 7 seansta cok ilerleme kat etti insallah hakkinda hayirlisi olsun 
tarafından
Benim eşimde asker tamam zor meslek ama bizde keyfiyen yan gelip yatmıyoruz şahsen ben daha çok zorlandım hamilelikte binde bir olan hastalık geçirdim yatalak oldum ailem baktı 8ay tek başıma geçirdim hamileligi 8aylik evliyken yatağa bağımlı kalmak nefes aldıkça ağrı çekmek sağa sola birinin yardımı olmadan dönmemek insanlar kilo alır ben zayıfladm sırf wcye gidemiyorm diye su bile içemiyordum yanima gelemedi doğuma 2gun kala geldi sonra yine tedavi süreci çocuğum küveze alındı en çok cefayi çeken bendim şimdi bir yaşında 2yildr evliyiz yine yokk yani. Gelse bana vursa ben bu yaşadıklarımn üstüne onu affettmem şahsen bir kadına asla vurulmasni kabullenemiyrm hele ki kader arkadaşım olanlar bizde onlar kadar sıkıntı çekiyorz
tarafından
Arkanızda kimse yoksa çaresiz kalıyorsanız işte ozaman çok zor oluyor
(249 puan) tarafından
Bende bosanmayi düşünüyorum ama annemler diyoki çocuklarin buyusun sonra ama ne zaman sonra herturlu siddet hakaret gordum kizim annemin yaninda oglum kaynanamin yaninda kaliyo sadece yeni dogan kizim var o benim yanimda zaten aile kavramı denen bisey yok cocuklar arada bi geliyolar buraya sonra gene ayni ..
tarafından
Bende boşanmak istiyorum  dur özelden yazayım rahatsız olmayacaksan
(249 puan) tarafından
Yaz canim
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Aiilesii arkasındaysa hiç durmasın

Ama bilirse ki kimse yok arkasında, sığınacak yeri yok, mecbur kalıyor insan
tarafından
Değilmi oylew oluyor hep ailen arkanda olmayınca elin kolun bağlaniyor
0 oy
(790 puan) tarafından
Yok daha neler bugun sana siddet yarn cocuklara baslr hc bir kadin katlanmamali biz neyiz ki hayvana bile siddet uygulamak yasak gunah hc cekemem valla annem babam bana vurmadi bugune kdr
0 oy
tarafından
Evet kabul etmeli ki her daim çocuğunu şiddet ortamında büyüyüp ağzı burnu kanayinca da evladına sarılıp ağlamalı. Sonra çocuk da büyüyünce başka canlara eziyet etmeli. (Ironi)
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bazı durumlarda çekib gitmek kolay olmuyor... Mesela benom annem babam boşandı ... Gidecel bir evim yok kızım küçük annem hasta ... Bizde öyke kadın kurumları falan hepsi fos ... Yardım yapacaklarəna yardım isderler ... O yüzden bazen susuyor insan 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
1 şiddet sessiz kalınca devam gelir 

Ama aile kabul etmiyor çocuk var mecbur katlanan insanlar var onlara da neden kalıyorsun denmez zor bı durum :(
0 oy
(2,479 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bosanmali. Emin ol o kavga gürültü içinde çocuk sağlıklı büyümez. Ha küçük falan diye de anlamiyo sanma herşeyi anliyorlar
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Şiddet gören annem bizi düşünerek susmak yerine 18 sene sonra boşandı ve boşandıktan sonra çok daha mutlu bir hayatımız oldu cunku anne mutluysa çocukta mutludur 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bir susar iki susar üçüncüde TV de izleriz nasıl öldürüldüğünü. Bu devirde böyle... 
0 oy
tarafından
Susursa çocuğa iyilik yapmış olmaz aksine kötülük yapar çocuk hep kavga gürültü şiddet içinde büyür psikolojisi bozulur büyüdüğü zaman şiddet eğilimli olur 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Büyük konuştum ve konuşuyorum asla susmam.O kim köpek ki bana şiddet uygulayacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 335 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 775 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 413 göst.
+1 oy
25 cevap 1,377 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu