0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından

Galiba artik bende dogurmak istiyorummmm

Hemen yoruluyorum iş yapmaya kalksam belim kasıklarim agridan kopuyor rahatca tuvaletimi dahi yapamiyorum (özür diliyorum) kendi isimi gormiyorun eğilemiyorum yatarken sağ yada sol tarafa yattigim icin artik gına geldi gece uykusu haram oldu eşim her gece ağrıdan sayıkliyorsun diyor o da resmen benimle yoruluyor allah razi olsun hergun belimi ovuyor yoruldu farkindayim mide yanmasi yuzunden gırtlağım yara oldu surekli yorgunum ve uzanmak istiyorum  nankörlük degil allah affetsin ama artik yoruldum ve canim aciyor buyuzden artik bebisim saglicakla gelsin diyorum daha 83 gunum var nasıl gecicek diyorum bugunler 28+1 haftaligim 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim minnak o kdr sıkıntı vermiyor ama gene arttı bel ağrım harketleri çok acıtıyor biraz yürüyünce kopuyor belim ağrıdan bacağım kasılıyor fln 34 haftalık olduk bakalım 
(1,063 puan) tarafından
Ay aman maasallah kuzum rabbim sqh saglim kucagina almayida nasip etsin tabiiii banadaaaaaaaaaaaa
tarafından
Aminnn hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah
(1,063 puan) tarafından
Amin canm amin dunyanin rnguzel mucizesi agriyla grciyor vok uzuluorum
tarafından
Olur cnm oda bu sürecin bir parçası sonuçta Rabbim yardım ediyor havalar da sıcak baya ama az kaldı çok yok Allahın izniyle seninde azıcık daha sabır
(1,063 puan) tarafından
Aynen canm benim dogru diyosun zaten sabirdan baska yapcak bisey yok ;)
-Reklam-
0 oy
(186 puan) tarafından

Ohooo senin  daha 83 bizim son 5 gün  geçmek bilmiyor:)geldigide yok belki 5 günüde geçecek 

(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm illa ki üç aşağı beş yukarı fark eder
tarafından
Bana 200 gr alt yada üst olabilir dedi
(186 puan) tarafından
Postuda kendi telasımızla doldura koyduk:):) biz olmadı  baska yerde konusabilecemiz yer olsa Angelforyou özele mi gidiyon  devlete mi
tarafından
Özele gidiyorum canım. En başından beri aynı doktora gidiyorum.
(186 puan) tarafından
Bende devlete gidiyorum cnm  ama pişman oldum sonradan özele gitmedigime devlette gidiyon geliyon net biisey demeyorlar sinir oluyon hayırlısı bklm
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ohaa yaa daha çok erken bebeğin sağlıksız olur bebeğini düşün yaa. Hele 36 geç o zmn bari bebeğin sağlığı daha iyi olur 
(1,063 puan) tarafından
Kiz yuh simdi demek istemedim allah seni ya... zaman gecsin hele rabbim tez vakitte zaman gecmesini nasip etsin
(1,517 puan) tarafından
:D ben şimdi olarak anladım ahhaaaahaha
0 oy
(224 puan) tarafından
Allah Allah şikayetlerin cok erken başlamş canım neden kiii, Allah sabır versin 
(1,063 puan) tarafından
Amin canm saol doktora herseferinde anlatiyorum ama cok normal diyor her seferinde
0 oy
tarafından
son 17 gunn ve ben catlicammm artikkk
(1,063 puan) tarafından
E senin nerdeyse bitmis darisi bana artikkkk
tarafından
son gunler hiccc gecmioo canimm emin ol
0 oy
(758 puan) tarafından

Kuzum sen cok erken baslamissin feryat figanlara :) benim 34 gunum var yavas yavas gecsin diyorum banada cok hizli geciyo:D

(1,063 puan) tarafından
Bana niye gecmiyor saymiyorum da oysa ya :(
(758 puan) tarafından
Hamileligine odaklanma bu kdr canim baska ugraslar bul vakit gecir surekli aklinda olmasn bi nebze unut agrilarini
(1,063 puan) tarafından
Bende oyle yapmaya calisyorum ev topliyim diyorum bel ve bacak agrisi unutturmuyor geziyim diyorum yorulyorum kınaya gittim sandalyede oturdum bel agrisi mahvetti napcami sasirdim kuzum
0 oy
(97 puan) tarafından

Canım azıcık bı dur bakayım:)

Bende bir an önce doğurmak istiyorum:) Bizimde son 9 günümüz kaldı inşallah dua edinde  hemencik doğurayım. eğer paşa oğlum o zamana kadar gelmezse 9. Gün Dr.um sezeryan diyor

(97 puan) tarafından
İnşallah sende sağ salim kucağına alırsın canim:)
Ama ben normal doğum yapmak istiyorum:))
(1,063 puan) tarafından
Amin canmm benimm... arkadaslarimin ikiside ayni zamanda dogum yapti hepside bana yaklasinca  sicak dus al  yuruyus yap hareket et iki gune gelir diyolar :) nekadar dogru bilemem ama dene bence insallah normal olur saglicakla alirsin bebisi kucahina canm ;)
(97 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah:))
(454 puan) tarafından
Banada oyle demisdi o 9 gun kala dogurdum insAllah sende sag salim alirsin kucagina
(97 puan) tarafından
Ayyy inşallah canım benim
0 oy
(442 puan) tarafından

Daha bunun on on iki haftası var 38+3 olduk ve sanırım catlicam Allah hayırlı zamanda vakitlk saatlj sağlık li sıhhatli nasip etsin biraz sabir annesi <3

(1,063 puan) tarafından
Aminnnn canmm aminnnnnnnn
0 oy
(19 puan) tarafından
Canım haftamız ve günümüz aynıymış bende de aynı şikayetler var bütün vucudum huzursuz ne yatabiliyorum ne de oturabiliyorum hiç rahat değilim zaman yavaş geçiyor ama anne olmak kolay değil işte evladımızı sağ salim kucağımıza almak içi sabretmek zorundayız 
(1,063 puan) tarafından
Oyle canm kolay degil ama can acisi da bi baskaymis gercekten sukur rabbime saglik versin oncelikle agriyi cekerim diyorum ** zamanda cabuk gecse okadar guzel olurki
(19 puan) tarafından
Ahhh Ahhh hemde ne güzel olur zaman çabucak geçse
(19 puan) tarafından
Rabbim güç kuvvet versin inşallah hepimize
(1,063 puan) tarafından
Amin canm insallah :)
0 oy
(242 puan) tarafından
Canim aslinda bu kadar agrili gecirmen normal degil sikayetlerin erken dogum riski belirtileri. Ben ilk ve ikinci gebeligimde doguma kadar gezdim ev iwlerini yapdim hatda dogumnan bir gun once denizde yuzuyordum. Ama 3 cu gebelikde tamda senin hafdalarinda kendimi cok yorgun bitkin hiss etmeye bawladim doguruyordum sanki . Erken dogum riskiymis 36 ci hafdama kadar yataktan yalniz acil.drumumlar icin kalkiyordum. Oturuyordum bide yalniz. 38 de dogurdum. Cok sukurki erken dogum olmadi bebegimi kuveze alacaklar dege cok korkuyordum
(1,063 puan) tarafından
Canm her gittimde doktor bakiyor rahim agzi uzunlugundan tut tahlillere kadar ve herseu cok sukur normal cikiyor allah korusin oyle bisey olmasin
(242 puan) tarafından
O magnezyum yetmezliyinden oluyor onun icin bawka tahlil yapdirmak lazim boyle testlerde belli olmaz
0 oy
(454 puan) tarafından
Tum yazdiklarina hak verdim taaki  haftani okuyana kadar :) sen daha yolun basindasim hele son iki hafta hic gecmek bilmiyor ..bide bisey soyleyim bir haftaya hafifliceksin bende o haftalarda oyle oldum sonra birden kus gibi oldum 38 haftama kadar zaten 39 olmadanda dogurdum:)
(1,063 puan) tarafından
O nasil oluyor kiz nasil hir haftaya kadar hafiflicem ??? Millet 2. Tremister da rahatlicaksin dedidi benim ayni gecti 3. Tremistrr dayim halaaa ayni grldim 7 aya agri dinmedi pekte yolun basi sayilmaz haniiii :)))))
(1,063 puan) tarafından
Insallah brnim kizda 40 ı beklemez 39 yada 38 de gelse neguzel olur :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 203 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 461 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...